• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + دارای باغ اختصاصی

۲۱-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ عصر توسط maryamazizii.)
ارسال: #21
RE: تشریفات مجالس نوبل
سلام به همه ی نو عروسای عزیز ، من تو تاریخ 25/9 همین امسال یه عروسی رفتم که اگه اشتباه نکنم باغش سمته گرم دره بود باغ خوشگلی بود و دیزاینی هم که شده بود بهش جلوه زیادی داده بود ، به خصوص اینکه برف هم میومد من دیزاینو خیلی دوس داشتم موزیک خیلی خوب بود حتی مسن تر ها رو هم کشونده بود وسط پیست رقص ، غذاشم خیلی خوب بودو گرم بود و مدام شارژ میشد
پرسنل خیلی مرتبی هم داشت که همشون تو رنج سنی جووون بودن با احترام زیادی کارشونوو انجام میدادند
نقل قول
۲۱-دي-۱۳۹۴, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #22
سلام بچه ها من و همسرم جمعه هیجدهم رفتیم واسه تست غذا همه چیز خوب بود من روی کیفیت غذا خیلی حساس بودم که اونم با مراسم جمعه برطرف شد باید بگم دیزاینن هم مثل بقیه چیزا خیلی خوب بود ولی الان تنها استرسم واسهلباس عروس و ارایشگاهمه در مورد بقیه چیزها مثل فیلم برداری ، غذا ، موزیک و پرسنل و همراهی مدیریت با مراسمی که رفتم کاملا خاطر جمع شدم ، مرسی سایت نو عروس و مرسی تشریفات نوبل و اقای یوسفیLubLub
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #23
سلام میخواستم از اونای که اینجا مراسم داشتن بپرسم که مدیریت اینجا چه جوریه از لحاظ رسیدگی و پذیرای به چه صورت هست و اینکه هزینش چه جوریه
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۷-دي-۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #24
RE: تشریفات نوبل
سلام قیمت منو هاتونو میفرمایید
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #25

بله لطفا قیمتهاتونو درج کنید که مشتری راحت تر باشه

خدایا کمکم کن همی چی رو بتونم درست کنم و پشت همسرم باشم
دارم کم میارم ............... چقدر همه چی رو برنامه ریزی و درست کنیم باز خراب بشه؟؟؟
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #26
با سلام وادب احترام خدمت نوعروسان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت ما که ادرس ان در بالای صفحه هست مراجعه کنند یا تماس بگیرند هر سئوالی داشته باشند با کمال میل پاسخ داده میشه در ضمن مشاوره بصورت رایگان برای نو عروسان عزیز میباشد تا بتوانند با هر بوجه وسلیقه مراسمی بسیار مجلل داشته باشند با ارزوی خوشبختی وسعادت برای همه نوعروسانHeart
http://Www.nobelcatering.com
88575612
88795814
مدیریت:یوسفی 09121257607
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #27
(۲۹-دي-۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ عصر)Nobel نوشته است:  با سلام وادب احترام خدمت نوعروسان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت ما که ادرس ان در بالای صفحه هست مراجعه کنند یا تماس بگیرند هر سئوالی داشته باشند با کمال میل پاسخ داده میشه در ضمن مشاوره بصورت رایگان برای نو عروسان عزیز میباشد تا بتوانند با هر بوجه وسلیقه مراسمی بسیار مجلل داشته باشند با ارزوی خوشبختی وسعادت برای همه نوعروسانHeart
http://Www.nobelcatering.com
88575612
88795814
مدیریت:یوسفی 09121257607

بسیار ممنون از شما که خیلی راحت خودتون مستقیم با مشتری در ارتباط هستین داخل سایت جناب یوسفی عزیز

خدایا کمکم کن همی چی رو بتونم درست کنم و پشت همسرم باشم
دارم کم میارم ............... چقدر همه چی رو برنامه ریزی و درست کنیم باز خراب بشه؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sahraa
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #28
Star RE: تشریفات نوبل
سلام دوستان من دیروزبعد از این همه تلاش بلاخره رفتم تشریفات نوبل وبا اقای یوسفی قرارداد بستم برای اردبهشت ومنوی 120 هزار تومانی رو انتخاب کردم چون بودجه ام دیگه بیشتر از این نبود ونسبتا منوی کاملی بود نسبت به جاهای دیگه وکاملتر وچون تست غذا هم رفته بودیم بسیار عالی بود وهمسرم هم بیشتر نظرش رو این تشریفات بود چون از نظر کیفیت وقیمت مناسب بود خلاصه دیشب کارو تموم کردیم وقرارداد بستیم و اقای یوسفی مدیریت محترم نوبل خیلی تخفیف به ما داد رو موزیک وفیلمبردار وچند تا گزینه رو به عنوان هدیه به ما داد همان طور که تو سایتشون زده بودن ومن خیلی راضی هستم وامیدوارم که همان جوری که میخوام ودیدم در مراسمهای قبلیشون مراسم منم اجرا بشه....................ممنون
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #29
(۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ عصر)fatemeabdolahi نوشته است:  سلام دوستان من دیروزبعد از این همه تلاش بلاخره رفتم تشریفات نوبل وبا اقای یوسفی قرارداد بستم برای اردبهشت ومنوی 120 هزار تومانی رو انتخاب کردم چون بودجه ام دیگه بیشتر از این نبود ونسبتا منوی کاملی بود نسبت به جاهای دیگه وکاملتر وچون تست غذا هم رفته بودیم بسیار عالی بود وهمسرم هم بیشتر نظرش رو این تشریفات بود چون از نظر کیفیت وقیمت مناسب بود خلاصه دیشب کارو تموم کردیم وقرارداد بستیم و اقای یوسفی مدیریت محترم نوبل خیلی تخفیف به ما داد رو موزیک وفیلمبردار وچند تا گزینه رو به عنوان هدیه به ما داد همان طور که تو سایتشون زده بودن ومن خیلی راضی هستم وامیدوارم که همان جوری که میخوام ودیدم در مراسمهای قبلیشون مراسم منم اجرا بشه....................ممنون

ایشالا به سلامتی عزیزم
بعدش هم حتما بیا در مورد همه موارد اینجا بنویس که بقیه هم استفاده کنن New1
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #30
Star RE: تشریفات نوبل
حتما گلم این کارو باکمال میل انجام میدم تا بقیه هم استفاده کنن........
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام