• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات ملل

۲۰-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #31
RE: تشریفات ملل
سلام بچه ها New1
من مراسمم سه خرداد با آقای عزیزی تشریفات ملل بود مراسم خیلی خوب وشیک برگزار شد و مهمونا خیلی راضی بودن و میگفتن این بهترین مراسمی بود که تا حالا رفته بودیم و هنوز هم بعد از یک ماه که ار عروسیمون میگذره همه از مراسممون تعریف میکنن از خانم عزیزی گل بابت سفره عقد رویاییمون واقعا تشکر میکنم اون شب همه چیز عالی بود گل آرایی فوق العاده ، پذیرایی عالی و شام واقعا خوش مزه و خوش طعم بود من واقعا راضی بودم دست گلشون درد نکنهHeartHeart
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #32
جدیدا کسی با این تشریفات عروسی نداشته میشه توضیح بدین از سطح گل ارایی و کیفیت غذا منوها New1
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #33
ااا تشریفاته عروسیم ملل بود یادش بخیر اتلیمم نیک ناز بود لباسمم از ب.ا گرفته بودم منکه راضی بودم از کارشون واقعا
نقل قول
  • گروه ژ
۱۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #34
ببخشید قیمتاتون از چقدر شروع میشه؟
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #35
سلام
از دوستان عزیزی که با تشریفات ملل برنامشون بوده کسی تو باغ تاج برنامه داشته؟ لطفا اگه بوده که بگین چطور بوده چون فعلا امکان بازدید ندارم.
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #36
(۲۹-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ عصر)aysan lo نوشته است:  دوستان کسی تازگیا مراسم داشته ؟ سرویس دهی و غذا چطوره؟

قیمت منوها از چقدر شروع میشه؟
نقل قول
۱۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #37
 من یه عروسی این ماه رفتم که تشریفاتشون با اینجا بود خیلیییییییی خیلیییییی عالی و خاص بود
نقل قول
 سپاس شده توسط nataliii
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #38
ba salam gheymat menu az cheghadr shooroo mishe va shamel che chizhayee ast

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام