• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

تشریفات مجالس لوکس طهران

۲۲-فروردين-۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات مجالس لوکس طهران
تشریفات مجالس لوکس طهران
شکوه میزبانی شبی بیاد ماندنی با جدید ترین دیزاین روز اروپا
طراحی و برگزاری لوکس ترین مراسم ها متناسب با بودجه شما

- با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری مجالس
- مشاورطراح و مجری مجلل ترین مراسم عروسی ، نامزدی ، همایش ، سمینار و افتتاحیه در لوکس ترین باغ ها و امارت ها در تهران و حومه تهران
- همراه با سالن اختصاصی در تهران
-دارای اشپزخانه صنعتی همراه با سر اشپز های مطرح و بالا ترین کیفیت غذا
-طراحی و اجرای جدید ترین سبک های دیزاین های روز اروپا و ژورنالی
-دارای تیم پرسنل دوره دیده همراه با لباس فرم
موبایل : 09124002500
تلفن : 88564995
با مدیریت : علیرضا حسینی
فارغ التحصیل رشته هتلداری و آشپزی و گردشگری
اینستاگرام :
tashrifat_tehran
تلگرام:
tashrifat_tehran

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط دخت تهران ، forklift
۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #2
Re تشریفات لوکس طهران
من مراسم عروسیم با این تشریفات بوده پیشنهاد میکنم حتما کاراشونو ببینید باغشون تو گرمدرس خیلی قشنگه قیمتشم نسبت به جاهای دیگه خیلی مناسب تره صندلی های مبله خیلی قشنگ و دیزاین فوق العاده زیبایی دارن خود اقای حسینی ام که خیلی خوبن همه جوره با مشتریش راه میاد من چندتا از دوستام مراسمشون با این تشریفات بوده ایشونم دوستام به من معرفی کردن که واقعا از همشون تشکر میکنم بابت معرفی اقای حسینی از کیفیت غذا هم واستون بگم واقعا یه طعم خونگی داره غذاشون حتما باید امتحان کنید تا متوجه منظور من بشید مثل جاهای دیگه که من رفتم واسه تست رستورانی نیست پذیراییشون در مدت زمان برگزاری مراسم بدون وقفه بود مهمانداراشونم همه لباس فرم مرتب پوشیده بودن و خیلی خوش برخورد بودن با مهمونا اگر کسی واقعا یه مراسم خوب با قیمت مناسب مد نظرش هست حتما پیشنهاد میکنم برید کاراشونو ببینید بازم ازتون تشکر میکنم اقای حسینی بابت برگزاری خوبتون تشکر و سپاس
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard ، TANAZzzz
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #3
RE: تشریفات لوکس طهران
سلام من عروس مراسم 94/2/8 تشریفات اریاراد هستم واقعا همینجا ازاقای حسینی و همسرشون تشکر میکنم سنگ تموم گذاستن واسمون همه چیز عالی بود فرم مهمانداراشون و طرز برخوردشون بینظیر بود همه چیز خیلی مرتب و به موقع انجام شد غذاشون فوق العاده بود و همه چیز بهتر از اونی که ما تصورشو میکردیم برگزارشد یه سورپراز خیلی خوب داشتن واسمون که من و همسرم واقعا شوکه شدیم خدایا ازت ممنونم مراسم نامزدیم واقعا بینظیر برگذار شد
تشریفات:اریاراد عالی بود
موزیک: هپی تایم موزیک ترکوندن
فیلم و عکس: دیاموند عالی
لباس نامزدی: مزون پرندیس عالی
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #4
خوب یه قیمتم میذاشتید

عروس ١٣٩٥/٦/٢٤
تالار لبينا سالن VIP
اتليه باراد (بهرام بابايي)
ارايشگاه شبنم نظيف
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #5
چقدر عالیه
باغتون خیلی خوشگله

عروس ١٣٩٥/٦/٢٤
تالار لبينا سالن VIP
اتليه باراد (بهرام بابايي)
ارايشگاه شبنم نظيف
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #6
قیمت ها با توجه به انتخاب شما متغیر میباشد
نقل قول
 سپاس شده توسط meri meri
۱-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #7
RE: تشریفات لوکس طهران++ (50درصد تخفیف ورودی باغ) ++
قیمت استثنایی ورودی باغ ویژه مرداد و شهریور و مهر
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #8
دوستان کارشون چطوره دیزاین و گل آرایی و همجنین قیمت منوشون از چه میزان شروع میشه ؟
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #9
خداییش خیلی باغ شیک و قشنگیه . میز و صندلی ها و وسایل پذیرایی هم عالی هستن
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #10
(۳-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ عصر)AriaRad نوشته است:  با سلام خدمت تمام عروس و داماد های عزیز
تشریفات لوکس اریاراد در نظر دارد برای حسن انجام کار برای عروس و داماد های عزیز تسویه مراسم را بعد از اجرای ان انجام نماید
( ما به کار خود اطمینان داریم چون بهترین هستیم )

سلام ببخشید میشه منو راهنمایی کنید ما عروسیمون هفته آخر تیر 95 هست و مهمونامون نهایت 200 نفرند یکم هزینه برامون مهمه بیشتراز 3 مدل غذاهم نمیخوایم قیمتای شما از چه قدر شروع میشه ممنون میشم بگید بهم ؟ و اینکه از کی باید قرارداد ببندیم ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام