• تشریفات آدم و حوا
  • گل سنتر

تشریفات ماژه

۹-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #21
RE: تشریفات ماژه
(۹-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ عصر)'درسا راد' نوشته است:  سلام بچه ها من عروسیم شهریوره اما هنوز با هیچ کیترینگی قرارداد نبستم پارسال عروسی دوستم با تشریفات ماژه به نظرم همه چی خوب بود اما راستش خیلی به جزییاتش دقت نکردم حالا می خوام ببینم کسی باهاشون قرارداد بسته؟من هنوز تست مراسمشون هم نرفتم راستی تو فیس بوکم پیج دارن؟

سلام پیشنهاد میکنم حتما بری برای تست مراسمشون بری. من خیلی جاها رو رفتم دیدم هم گرونتر و هم ارزونتر. راستش اول قصد نداشتم این مقدار هزینه کنم ولی وقتی دیدم مراسمشون رو که با یه مقدار بیشتر هزینه کردن چقدر ممکنه تفاوت کنه و از یه مراسم خوب به یه مراسم لاکچری تبدیل بشه دیگه تصمیم گرفتم با ماژه قراردادم رو ببندم.

نقل قول
 سپاس شده توسط درسا راد ، الاله دیبا
۱۰-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ صبح توسط روی‌خط.)
ارسال: #22
روی خط: تجربه خانم پورعالی در استفاده از خدمات مجموعه تشریفات ماژه
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم پورعالی یکی از مجموعه تشریفات ماژه رفتیم. خانم پورعالی که سال گذشته و در جریان برگزاری مراسم خواهر خود با این مجموعه آشنا شده ، با مقایسه خدمات این مجموعه با تشریفات مربوط به مراسم عقد خود، در نهایت تشریفات ماژه را با اطمینان کامل برای مراسم عروسی خود انتخاب کرده است.
خانم پورعالی در ادامه به ما میگوید از خدمات این مجموعه در قبال هزینه ای که کرده است، بسیار راضی است و در آینده ای نزدیک ، مراسم عروسی برادر همسرش نیز در مجموعه تشریفات ماژه برگزار خواهد شد.
خانم پورعالی میزان انجام تعهدات در مجموعه تشریفات ماژه را عالی و حتی فراتر از قرارداد دانسته و از رفتار مناسب کارکنان، و کیفیت پذیرایی و گل آرائی در این مجموعه به عنوان ویژگی های بارز آن نام می برد.
شما میتوانید گفتگوی ما با خانم پورعالی را از اینجا گوش کنید.

نقل قول
 سپاس شده توسط درسا راد ، الاله دیبا
۱۰-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #23
(۹-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ عصر)'سروناز تقی زاده' نوشته است:  
(۹-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ عصر)'درسا راد' نوشته است:  سلام بچه ها من عروسیم شهریوره اما هنوز با هیچ کیترینگی قرارداد نبستم پارسال عروسی دوستم با تشریفات ماژه به نظرم همه چی خوب بود اما راستش خیلی به جزییاتش دقت نکردم حالا می خوام ببینم کسی باهاشون قرارداد بسته؟من هنوز تست مراسمشون هم نرفتم راستی تو فیس بوکم پیج دارن؟

سلام پیشنهاد میکنم حتما بری برای تست مراسمشون بری. من خیلی جاها رو رفتم دیدم هم گرونتر و هم ارزونتر. راستش اول قصد نداشتم این مقدار هزینه کنم ولی وقتی دیدم مراسمشون رو که با یه مقدار بیشتر هزینه کردن چقدر ممکنه تفاوت کنه و از یه مراسم خوب به یه مراسم لاکچری تبدیل بشه دیگه تصمیم گرفتم با ماژه قراردادم رو ببندم.

دوست صمیمی من هم مراسمش رو با ماژه گرفته بود. فوق العاده بود. من زیاد مهمونی و این ور اون ور میرم اما این از بهترین مراسمهایی بود که دیده بود. مراسمهای گرونتر دیده بودم ولی واقعا نظم و شیک بودن و برخوردشون عالی بود. خودش هم خیلی راضی بود. حتما ماژه رو توی لیست انتخابات بذار به نظر من .... البته من خودم زمان عروسیم آشنا نبودم ولی اگه بودم الان تصمیم با ماژه بود تصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط الاله دیبا ، elllino
۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #24
(۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ عصر)'فیروزه بانو' نوشته است:  
نقل قول:تصویر: /images/smilies/new/new2.gif'elllino' pid='7483992' dateline='1517910334'

سلام دوستان
من در خصوص تشریفات ماژه خیلی تعریف شنیدم میخواستم بدونم قیمتهاش چطوره و اینکه خوب هست خدماتشون؟ البته قیمت زیاد برام مهم نیست ولی خب دوست دارم خدماتشون خوب باشه.

سلام عزیزم 
من خاله ام مراسمش با ماژه بود. تا جایی که میدونم نمیشه گفت قیمتهاش ارزون هستن ولی کار خوب انجام میدن با قیمت خوب، در کل اگه میخوای تجملاتی برگزار کنی برو به نظرم ولی اگه میخوای اقتصادی تر باشه جاهای دیگه ای هم هستن.

هم تماس گرفتم صحبت کردم با هاشون همم پیج اینستا شونو دیدم.تازه خوش شانسم بودمتصویر: /images/smilies/new/wink.pngچون تو ساله جدید 15% افزایش قیمت دارن.اگه بتونم تا قبل بیستم باهاشون ببندم کللی هم ارزون تر در میاد واسم.با این وضعیت نوسان دلار معلوم نیست اون طرف سال چی پیش میاد

نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ صبح توسط روی‌خط.)
ارسال: #25
روی خط: تجربه آقای فراهانی در استفاده از خدمات تشریفات ماژه
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ آقای فراهانی یکی از مشتریان مجموعه تشریفات ماژه رفتیم. آقای فراهانی از طریق یکی از دوستانش با این مجموعه آشنا شده و با اطمینان کامل نسبت به کیفیت کار آن، اقدام به عقد قرارداد با تشریفات ماژه کرده بود.
آقای فراهانی  با اشاره به مدیریت عالی، و ویژگی های شخصیتی ممتاز در آقایان رحیمی و اربابی، از کیفیت پذیرایی به عنوان دیگر شاخصه برتر در این مجموعه نام می برد. 
آقای فراهانی به ما میگوید از خدمات این مجموعه در قبال هزینه ای که کرده است، بسیار راضی است و این عمارت را به سایر همکاران خود نیز پیشنهاد می کند.

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای فراهانی را از اینجا گوش کنید.

خانم محدثی از دیگر مشتریان مجموعه تشریفات ماژه بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم محدثی که از قبل با آقای رحیمی و مجموعه آشنایی پیدا کرده بود، با اعتماد کامل اقدام به انتخاب این مجموعه کرده و همچنان از اجرای دقیق سلایق خود طی مراسم ابراز رضایت می کند.خانم محدثی که بزرگترین دغدغه خود را حفظ نظم و امنیت باغ عنوان کرد که در خلال مراسم حفظ شده، نوآوری زیاد در پذیرایی و دکوراسیون، و همچنین توجه به نظرات مشتریان از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه است.خانم محدثی در ادامه به ما میگوید از خدمات این مجموعه در قبال هزینه ای که کرده است، بسیار راضی است و این مجموعه را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد کرده است.
 شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری تشریفات ماژه را از اینجا گوش کنید.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام