• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات صدف

تشریفات ماژه

۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #11
RE: تشریفات ماژه
ببخشید... دیزاین شمع داخل سالن، هزینش چقد میشه؟
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #12
RE: تشریفات ماژه
لطفا قیمت پایتونو بگید؟
 

آتلیه : افسون
آرایشگاه :آفرینا
تشریفات: سوین

 
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #13
تجربه دکتر فتوحی در استفاده از خدمات تشریفات ماژه
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ دکتر فتوحی یکی از مشتریان مجموعه تشریفات ماژه رفتیم. آقای دکتر فتوحی که از طریق آشنایان خود با مجموعه ماژه آشنا شده و پس از بررسی و بازدید میدانی با آنها قرارداد عقد نموده معتقد است تشریفات ماژه برای افرادی که حاضرند در قبال دریافت خدمات متفاوت و با کیفیت بالا هزینه کنند انتخاب مناسبی است هرچند که که بتوان بر روی کاغذ همین خدمات را ارزانتر در بازار یافت.
آقای دکتر از تعهد و مسیولیت پذیری آقایان رحیمی و اربابی نیز اعلام رضایت میفرماید و این مجموعه را به دوستان خود پیشنهاد مینماید.

شما میتوانید گفتگوی ما به این مشتری مجموعه تشریفات ماژه را از اینجا گوش کنید.

 
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #14
RE: تشریفات ماژه
قیمت پکیج ها کجاست؟

[url=http://carrentalsparsi.com/]اجاره اتومبیل
[url=http://carrentalsparsi.com/]اجاره خودرو در تهران
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آذر-۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ عصر توسط روی‌خط.)
ارسال: #15
RE: تشریفات ماژه
(۱۸-آذر-۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ عصر)'carrentalsparsi' نوشته است:  قیمت پکیج ها کجاست؟

 

دوست گرامی 
ضمن تشکر از حسن انتخاب شما.
شما جهت اطلاع از هزینه ها و پکیجهای ارایه شده توسط مجموعه تشریفات ماژه علاوه بر تماس با شماره تلفن 22912161 میتوانید از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۲۷۰۸۰۰۵ پیام ارسال فرمایید. 
نقل قول
۱۷-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #16
RE: تشریفات ماژه
سلام دوستان
من در خصوص تشریفات ماژه خیلی تعریف شنیدم میخواستم بدونم قیمتهاش چطوره و اینکه خوب هست خدماتشون؟ البته قیمت زیاد برام مهم نیست ولی خب دوست دارم خدماتشون خوب باشه.
 
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۶, ۰۷:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ عصر توسط روی‌خط.)
ارسال: #17
روی‌خط: تجربه خانم دمیرچی در استفاده از خدمات تشریفات ماژه برای مراسم عروسی
خانم دمیرچی از دیگر مشتریان مجموعه تشریفات ماژه بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم دمیرچی که مشاهده فیلم مراسم دو تن از دوستان خود را عامل آشنایی خود با تشریفات ماژه می داند، با با بررسی دقیق تعداد دیگری از مجموعه های مشابه، در نهایت با این مجموعه تشریفاتی اقدام به عقد قرارداد کرده است.
از نظر خانم دمیرچی مدیریت قوی و پاسخگویی مناسب آقای رحیمی، تأمین دقیق سلایق ، و کیفیت عالی در پذیرایی و گل آرایی از مهمترین شاخصه های این مجموعه است که توانسته ضعف گروه موسیقی دیجی مراسم را که تنها نکته عدم رضایت  خود اعلام می کند ، کاملا برطرف کند.
خانم دمیرچی در ادامه  به ما میگوید از خدمات این مجموعه در قبال هزینه ای که کرده است، بسیار راضی است و قطعا آن را به سایر دوستان خود پیشنهاد می کند.

شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری مجموعه تشریفات ماژه را از اینجا گوش کنید.
 
 

آقای جان محمدی از دیگر مشتریان مجموعه تشریفات ماژه بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای جان محمدی که از طریق یکی از دوستان خود با این مجموعه آشنا شده  و ضمن بررسی چندین مجموعه دیگر ، تشریفات ماژه را دارای ارجحیت تشخیص داده است.
آقای جان محمدی که مهمترین اصل را صداقت و انطباق حرف با عمل می داند، با ابراز رضایت کامل از این مجموعه، اضافه می کند دقیقا همان چیزی که قول داده شده بود، در مرحله عمل نیز کاملا انجام شده است.
آقای جان محمدی در ادامه به ما میگوید از خدمات این مجموعه در قبال هزینه ای که کرده است، بسیار راضی است و به دلیل تجربه موفقی که با تشریفات ماژه داشته، قطعا آن را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد می کند.

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای جان محمدی را از اینجا گوش کنید.


 

 
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۸:۴۳ عصر توسط فیروزه بانو.)
ارسال: #18
RE: تشریفات ماژه
نقل قول:تصویر: /images/smilies/new/new2.gif'elllino' pid='7483992' dateline='1517910334'

سلام دوستان
من در خصوص تشریفات ماژه خیلی تعریف شنیدم میخواستم بدونم قیمتهاش چطوره و اینکه خوب هست خدماتشون؟ البته قیمت زیاد برام مهم نیست ولی خب دوست دارم خدماتشون خوب باشه.
 
 

سلام عزیزم 
من خاله ام مراسمش با ماژه بود. تا جایی که میدونم نمیشه گفت قیمتهاش ارزون هستن ولی کار خوب انجام میدن با قیمت خوب، در کل اگه میخوای تجملاتی برگزار کنی برو به نظرم ولی اگه میخوای اقتصادی تر باشه جاهای دیگه ای هم هستن.
 
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #19
روی‌خط: ​تجربه آقای شعرباف در استفاده از خدمات تشریفات ماژه
این بار در سرویس روی خط نو عروس به سراغ آقای شعرباف یکی دیگر از مشتریان مجموعه تشریفات ماژه رفتیم. آقای شعرباف که از طریق یکی از دوستان خود با تشریفات ماژه آشنا شده بود، این مجموعه را بدون بررسی های بیشتر برای برگزاری مراسم خود انتخاب کرده است و از مکان، پذیرایی خوب و رعایت کلیه نکات مدنظر خود طی مراسم اظهار رضایت می کند.
آقای شعرباف در ادامه به ما میگوید از خدمات این مجموعه در قبال هزینه ای که کرده است، راضی است و این مجموعه را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد است.
شما میتوانید گفتگوی ما با آقای شعرباف را از اینجا گوش کنید.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام