• باغ vp
  • تقی زاده

تشریفات لوکس لاریسا

۳۰-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #11
RE: تشریفات لوکس لاریسا
وقتی مراسمم تموم شد همش از خودم می پرسیدم مگه میشه؟ مگه داریم؟
همه چی عالی بود مثل مهمون رفتیم و برگشتیم، حتی یه چیز کوچیکم اذیتمون نکرد. مرسی.

نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ عصر توسط آ.طلوعی.)
ارسال: #12
Thumbs Up RE: تشریفات لوکس لاریسا
سلام

عروسی ما 1 دی بود، همه چی خیلی عالی بود هرچی بگم بازم کم گفتم، عکاس فوق العاده حرفه ای و خوش قول و خوش اخلاق، گروه موزیک عالی، غذا و آشپز عالی، خدمات هم حرف نداشتند همه مرتب و خوش برخورد، گل آرایی هم زیبا و خوش سلیقه انجام شده بود. ولی از همه بهتر مدیر مجموعه بود از اول تا آخرش، همه چیز همون بود که به ما قولشو داده بودند بدون هیچ مشکلی. همینجا از ایشون کمال تشکر رو دارم که یک شب خاطر ساز رو با مدیریت خوبشون برای ما ساختند. انشاا... که همیشه سلامت و موفق باشند.

نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۶, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #13
با سلام و خسته نباشید
اگه ممکنه بفرمایید برای مراسمی با حدود ۱۰۰ مهمان و پکیج شماره ۲،‌با در نظر گرفتن موسیقی و آتلیه و ماشین عروس و ... هزینه نهایی چقدر خواهد بود؟
سپاسگزارم.
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۳-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #14
همه چیز شیک و عالی با مدیریت خوب برگزار میشه
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #15
متاسفانه ما مراسم عروسی با لاریسا داشتیم
خیلی اذیت کردند.اصلا راضی نبودیم .پرسنل میگفتیم لطفا اب بیارین می گفتن گوشه سالن آب هست خودتون بخورید.
پول شیرینی vip شهرک غرب رو گرفتن ولی شیرینی در حد شیرینی فوق العاده فوق العاده پایین تحویل دادند. اصلا تازه نبود .
پول میوه دست چین درجه ١گرفتند ولی میوهه درجه ٤ برای پذیرایی گذاشتند.
چپ و راست هم خرج تراشی کردند .
پیشنهاد میکنم اصلا اصلا اصلا با تشریفات لاریسا قرار داد نبندید.
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ عصر توسط metalone.)
ارسال: #16
به هیچ عنوان با لاریسا قرار داد نبندید. قبل مراسم میگه همه چی اوکیه اما روز مراسم کم میذاره. به جای 5 نوع میوه و یا 5 نوع آبمیوه 3 نوع میذاره. کیفیت شیرینی اصلا خوب نیست (میگه VIP شهرک غرب اما دروغ میگه). شب مراسم هم پول اضافه میگیره وگرنه به مهمونا غذا نمیده. مدیریتش با آقای منصورپور هست. به هیچ عنوان سمت لاریسا نرید.

نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #17
Thumbs Up RE: تشریفات لوکس لاریسا
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تشریفات خوب و حرفه ای لاریسا
ما 5 شهریور عروسیمون بود با اینکه دیر به لاریسا اطلاع دادیم خیلی خوب و منظم برگزار کردند. منو همسرم نسبت به کیفیت حساسیتم منتهی مراتب از نظر کیفیت غذا (با تشکر ویژه از اکبر آقا تصویر: images/smilies/shy.gif)  از تمام جاهایی که تست کردیم به مراتب بهتر بود هم از نظر راهنمایی برای موزیک گل آرایی شمع آرایی نوشیدنی های خیلی خوشمزه کارکنان مرتب با لباس فرم و خوشتیپ همه جوره واقعا سنگ تموم گذاشتن هم سرکار خانم رضایی و هم آقای منصوری با دلسوزی و مسولیت پذیری بالاواقعا مایه گذاشتن و نسبت به پولی که پرداخت میکنید خدمات با کیفیت و منظم دریافت می‌کنید قیمت کاملا مناسب. تمامی مهمونامون خیلی راضی بودند و بهشون خوش گذشته بود کما این که برای پسرخالم هم مراسم نامزدیشونو 16 آبان برگزار می‌کنند با آقای منصوری عزیز. 
خلاصه دستتون درد نکنه یک شب به یاد موندنی واسه من و خانومم ساختین. 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام