• آرایشگاه گیوا
  • لی لی رضایی

تشریفات لوکس لاریسا

۲۵-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات لوکس لاریسا
ورودی سالن داخل تهران با ویو دیدنی رایگان
تلفن:
88028517
موبایل:
09123962027
 وب سایت:
http://Www.tashrifatluxlarisa.com

[تصویر: تشریفات لوکس لاریسا]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط sima.esmailzadeh ، zhila.t
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات لوکس لاریسا
لطفا قیمت منوهاتونو بگید ممنون میشم.

آتلیه : افسون
آرایشگاه :آفرینا
تشریفات: سوین

نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #3
 سلام دوست عزیز منو های ما از 85000 تومان می باشد که شامل باقالی پلو با گوشت زرشک پلو با مرغ  و مرصع پلو با مرغ وشیرین پلو با مرغ و البالو پلو با گوشت قلقلی  و برنج یونانی وخورشت فسنجان و ته چین مرغ و جوجه کباب 100 در 100  و 4 نوع سالاد (فصل و الویه و پاستا و اندونزی )و انواع دسر و ابمیوه طبیعی در طول مراسم و میوه 6 نوع و شیرینی به انتخاب شما و اتش بازی ریموتی و بار شمع به همراه میهماندار و ظروف کامل می باشد برای اطلا عات بیشتر از منو ها تماس گرفته و حتما برای تست تشریف بیارید ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #4
من قبل از عروسی خیلی استرس داشتم و همش از این تشریفات به اون تشریفات می رفتم تا بالاخره تشریفات لاریسا رو خیلی اتفاقی پیدا کردم، در اولین برخورد با مدیر مجموعه کلی از اون استرس و دلشوره من از بین رفت، نوع برخورد و اطمینانی که ایشون به من و همسرم دادن باعث شد که کلی آروم شم، تمام برنامه ها هماهنگ شده انجام شد، از تست غذا، انتخاب تالار تا دست گل و شیرینی و ماشین عروس و فیلمبردار و موزیک و غیره. شب عروسیم که همه چی همون جوری که قول داده بودند بود. چیزی که برای من مهم بود اول برخورد ایشون، دوم تعهد ایشون به حرف و قراردادی که بسته بودند و سوم قیمت واقعا مناسب و کیفیت مطلوب غذا و خدمات این تشریفات بود و من به خاطر این موارد واقعا از مدیر مجموعه متشکرم. امیداورم دوستانی که مثل من استرس مراسم رو دارند بتونن از طریق این تشریفات مثل من به یه آرامش نسبی برسند. تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط میترا رضایی
۱۷-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #5
لاریسا یعنی معنی واقعی یه تشریفات خوب... خود من تمام کارام به غیر از آرایشگاه با اونا بود و کاملا هم راضی بودم، آشپزشون حرف نداشت و غذا خیلی خوب بود، تازه من منوی برنزشونو برداشته بودم. اگه تشریفات درست حسابی می خواید تو لاریسا شک نکنید...

نقل قول
 سپاس شده توسط میترا رضایی
۱۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #6
سلام به دوستان عزیز مهمترین روز برای عروس وداماد روز عروسیشونه و یکی از پر استرسترین روز پس مهمترین کار تشریفات لاریسا از بین بردن استرس در روز مراسم با اجرای عالی می باشد پس به ما اعتماد کنید تا جواب اعتمادتونو بگیرید ممنون از دوستان که بعد از گرفتن جواب اعتماد و اتمام مراسم همچنان ما را تنها نگذاشتن و با تشکر خستگی ما را از بین بردن برای همتون ارزوی بهترین ها را داریم
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #7
سلام

می خواستم بدونم پکیج کاملتون که شامل همه چی مثل فیلم بردار و گل و باغ و بقیه چیزا بشه با منو سیلور چند در میاد؟

نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #8
Thumbs Up RE: تشریفات لوکس لاریسا
هفته پیش چهارشنبه روز میلاد حضرت محمد عروسیم بود، توی یک کلمه عالـــــــــــــــــــــــــی بود. مراسمم خیلی خوب و بدون هیچ مشکلی انجام شد. ممنونم از تشریفات لاریسا تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #9
تشریفات خیلی خوبیه، مدیر مجموعه هم همینجوری که بعضی از دوستان گفتن باعث میشه اضطرابتون کمتر شه و باهاتونم همه جوره راه میان. من عروسیم ماه پیش بود و وسط هفته گرفتم تا هزینم کمتر بشه. همه چیز همون جوری که می خواستم و بهم قول داده بودند بود. خیلی جاها رفتم ولی به نظرم این تشریفات هم قیمتش خوب بود و هم کادرش حرفه ای تر از بقیه
نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ صبح توسط سمیه کلهر.)
ارسال: #10
به سفارش دوستان و بعد از خوندن پست های اینجا امروز رفتم قرارداد بستم. تا اینجاش که خوب بود. تعریفایی که دوستان کرده بودن تا اینجا درست بود. امیدوارم بقیشم اوکی باشه تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام