• نسیم عقیلی
  • هیژا

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #571

RE: تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ عصر)'alale.foruhar' نوشته است:   بچه ها میشه تشریفات گرفت ولی باغ از خودمون باشه ؟

اره عزیزم میشه 
دیشب من توی لایو اتلیه ارته عروس و داماد رو که دیدم تشریفاتشون با تخت جمشید بود 
خوب بود در ظاهر بد نبود 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ صبح توسط فرشته نامی.)
ارسال: #572

بچه ها از کانال تخت جمشد دیدم که زده بود  پکیج ویژه تابستان  به همراه 30 درصد تخفیف ویژه آتلیه عکاسی،، برای 200 نفر 27 میلیون 250 نفر 32 میلیون 300 نفر 36 میلیون به نظرم خوب اومد
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #573
سلام دوستان
من ۱۵ اردیبهشت عروسیم بود با تشریفات تخت جمشید. خیلی راضی و خوشحالم که تونستم از طریق همینجا با این تشریفات اشنا بشم. بقدری اقای میرفصیح و تیمشون فوق العاده بودن که حد نداره‌. همه مهمونای ما گفتن خیلی مراسم باشکوه و عالیی بود و همه خیلی خوششون اومده بود.نمیدونم از کجا شروع کنم، اول از غذاها و طعم بینظیرش میگم که میتونم بگم از غذای هر عروسی که رفته بودم خوشمزه تر بود و حجم غذاها به گفته مهمونا خیلی خوب بود. مهماندارها خیلی مودب و باشخصیت بودن و چندتا از نزدیکان گفتن تا چیزی روی میز اضافه بود سریعا برداشته میشد و نیازی نبود گفته بشه که میوه و شیرینی شارژ بشه و فراوون روی میزها همه چی بود. ابمیوه طبیعی که مدااام سرو میشد. دیزاین کلی سالن و باغ خیلی شیک و عالی بود و همه جا رو پر از گل کرده بودن. سفره عقدمون هم من ترکیب دو مدل انتخاب کرده بودم که اونم عالی شده بود. از اونروز تا الان همش مهمونا تماس میگیرن و اسم تشریفاتمون رو میپرسن و میگن خیلی همه چیتون عالی بود.خلاصه مدیریت و زحمات اقای میرفصیح و همراهی تیم خوبشون باعث شد که اون شب فوق العاده به یاد موندنی برای من و همسرم و حتی کل مهمونامون خلق بشه. واقعا ممنونم ازتون.
نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd ، azin.vahid
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۱۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #574
منو هاتون از چند شروع میشه
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #575

تصویر: ./uploads/201806/post_109769_1529394231_89fdf946f37294962872304dc9ec4313.attachتصویر: ./uploads/201806/post_109769_1529394235_fd2ed67ea826ffdc0ad69be07ecaf94d.attach
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #576
(۳-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ عصر)'Saliiiiiii.teh' نوشته است:  سلام خانوما
ما مراسممون عالی برگذار شد متشکرم واقعا ازشون بعد میام کلییی مفصل براتون توضیح میدمتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: images/smilies/heart.gif

میشه راجع به مراسم تون یکم توضیح بدید ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۲:۴۳ صبح توسط azin.vahid.)
ارسال: #577
ما دیشب برای بار چندم عروسی دعوت شدیم از طرف اقوامون که تشریفاتش تخت جمشید بود که عروسی خودمونو هم برگزار کرده بودن . مراسم توی باغ جدیدشون توی گرمدره بود که فضای بسیار زیبا و سر سبزی داره با اینکه الان تو پاییز مراسم برگزار میشد فضای باغشون خیلی سر سبز بود . دیزاین ورودی بسیار شیک و رویایی بود تم ورودی کاملا جدید بود که با عروسی ما کاملا فرق داشت . مثل عروسی خودم و عروسی یکی دیگه از اقوامون تو این مراسم آقای میرفصیح واقعا سنگ تموم گذاشته بودن گل ارایی شیک و متفاوت به همراه شمع آرایی ها سالن جشنو خیلی باشکوه و لوکس کرده بود . پذیرایی پرسنل با همون اکیپی که سر مراسم ما هم بودن بسیار عالی بود و بسیار مودب بودن مهماندارا . همه چیز به نحو احسن برگزار شد و باز هم جناب میرفصیح مثل همیشه گل کاشت .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام