• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

۲۲-بهمن-۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #561
RE: تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
(۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ عصر)'hootsa' نوشته است:  بچه ها ما برای سالگردمون بخوایم تشریفات بگیریم کمتر از منو پایه و اقتصادی بهمون میدن ؟؟؟

با خودشون هماهنگ کن اگه براشون صرف کنه این کارو انجام میدن چون تولد خیلی با عروسی فرق داره و چند مدل غذا نمیخواد میتونی فینگر فود بدی من دیدم تولد میگیرن ولی اینکه قیمتشون پایین تر باشه رو نمیدونم 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #562
(۲۳-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ عصر)'paniz_gh' نوشته است:  سلام بچه ها ما بالاخره رفتیییم و با تشریفات تخت جمشید قراردادمونو بستیم که فعلا یه سری چیزاش 50 . 50 و وقتی کامل شد براتون تعریف میکنم برامون دعا کنین مرررسی

مرسی عزیزم یکم بعد بیا بر امون ازشون تعریف کن و اطلاعات بده ایشالا که مراسمتون به خوبی پیش بره تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #563
سلام خانوما من چند روز پیش مراسم یکی از دوستامون بود با تشریفات تخت جمشید خیلی عالی بود واقعا تم مراسمشون عالی بود و هم چنین پذیراییشون تصویر: images/smilies/heart.gifمرسی از مشتری داری و مهمون نوازی خوبتون

نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #564
(۲۴-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ عصر)'ana goli' نوشته است:  سلام خانوما من چند روز پیش مراسم یکی از دوستامون بود با تشریفات تخت جمشید خیلی عالی بود واقعا تم مراسمشون عالی بود و هم چنین پذیراییشون تصویر: images/smilies/heart.gifمرسی از مشتری داری و مهمون نوازی خوبتون

بچه ها دعا کنید ما هم هرچه زودتر کارامون درست بشه و بریم سر خونه زندگیمون این جا رو انتخاب کردیم اما هر بار با همسرم قرار میزاریم بریم نمیشه همش سر کاره 
خیلی کارشونو دوست داشتم یه مراسم از اینجا دیدم که فوقالعاده بود

نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #565
سلام به همگی.
میخواستم از عروس خانم هایی که مراسمشونو تشریفات تخت جمشید برگزار کرده بپرسم واقعا بابت باغ اختصاصیشون وجهی دریافت نمیکنن؟!
یعنی ما فقط قیمت منوشونو پرداخت میکنیم؟ چون قیمت باغها برای تابستون که عروسی ماست خیلی بالاست.تصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام