• تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #451
RE: تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
یعنی باغ و موزیک و سفره عقد هم روی این پکیج هست!
کسی زنگ نزده قیمت گرفته باشه به ما هم بگه؟ خخخ من میترسم با این اوصافی که نوشتن الان کلی هم قیمتش باشه خب!تصویر: images/smilies/tongue.gif

نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #452
(دیروز ۱۰:۴۲ عصر)'pooone' نوشته است:  یعنی باغ و موزیک و سفره عقد هم روی این پکیج هست!
کسی زنگ نزده قیمت گرفته باشه به ما هم بگه؟ خخخ من میترسم با این اوصافی که نوشتن الان کلی هم قیمتش باشه خب!تصویر: images/smilies/tongue.gif

تبلیغشون جوری که من حس میکنم باید قیمت مناسب باشه البته نه که ارزون باشه

تا تو هستی کنارم من هیچی از این دنیا نمیخوام
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #453
من خودم عروسیم ۱۹ اردیبهشت با تخت جمشید بود و واقعا راضی بودم هم من هم مهمونام که کلی تعریف و تمجید کردن و بهشون حسابی خوش گذشته بود . پسر عموم قراره که عروسی بگیره و من زنگ زدم راجع به پکیج ها از آقای میرفصیح سوال پرسیدم که قیمتشون نسبت به آیتم هایی که تو منو هست عالیه و از عروسی خود ما که اردیبهشت بود ارزونتر درمیاد . موزیک و سفره عقد و وردی باغ هم روی پکیجشون محاسبه شده بود . حالا قراره بریم دفتر آقای میرفصیح و احتمالا یک سری قیمت آیتم های جدیدشونو بگیریم چون میخوان فینگر فود و غذای دریایی هم داشته باشن .
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #454
(۱۸-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ عصر)'pooone' نوشته است:  یعنی باغ و موزیک و سفره عقد هم روی این پکیج هست!

نه فکر نمیکنم این جوری باشه البته من خودم از قیمت منوشون اطلاعی ندارم اما نسبت به شناختی که دارم فکر نمیکنم زیاد باشه

نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #455
بچه ها توی این فصل بیشتر چه نوشیدنی هایی سرو میشه ؟
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #456
ما بلاخره قراره که بریم ببینیم و باهاشون صحبت کنیم میام براتون میگم تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #457
بچه ها گفته بودم دوستم رفته برای تست مراسم !!!
اومد کلی تعریف کرد و چقدر راضی بوده اینجا رو پیدا کرده و قرارادم بست که انشالله مراسمش میشه برای زمستون یه منو خیلی وبم برداشته میگفت انگار نفری 150 شده خب البته دوستم وضعشون خیلی خوبه میتونست بیشتر از اینم بردار ولی میخواد بره بعئش سفر خارجی میخواد اونجا هزینه کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط azin.vahid
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #458
(۱۴-مهر-۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ عصر)'haliii jooni' نوشته است:  
(۲۰-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ عصر)'فاطمه اکبری' نوشته است:  کسی با این تشریفات کار کرده؟راضی بودید؟

فاطمه جان نامزدی یکی از دوستان من با این تشریفات بوده خیلی شیک برگذار شد و بانظم که حتی اخر مجلس چند نفر رفتن و ازشون درخواست کارت کردن که برن پیششون برای مراسم هایی که دارند

عزیزهزینه منوهاشون چقدره !!

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #459
(۲۰-مهر-۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ عصر)'mahi.m' نوشته است:  بچه ها توی این فصل بیشتر چه نوشیدنی هایی سرو میشه ؟

خوب دیگه کم کم هوا سرد شده و بیشتر از نوشیدنی های گرم استفاده میکنن البته بستگی داره شایدم بعضیا درکنارش نوشیدنی سرد هم بخوان

نقل قول
 سپاس شده توسط azin.vahid
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد