• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

دیروز, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #311
RE: تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
ما واسه عروسیه خواهرم که پرسیدیم از 95 شروع میشد 95 125 155... ادامه داشت اما اونا هم هنوز نرفتن ببینن کارشون رو هروقت رفتن واستون میگم
نقل قول
دیروز, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #312
کسی میدونه اینجا مراسم آتیش بازیه خیلی خوب هم اگه بخوایم انجام میدن یا نه؟کلا اصلا آتیش بازی هم دارن یا نه؟

نقل قول
دیروز, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #313
وای بچه ها من کلی استرس گرفتم عروسیه یکی از دوستام بود با یه تشریفاتی که همش شعار میداد ما همه ی امکانات رو داریم با بهترین قیمت و فلان بعد شب عروسیش به جز جایگاهشون هیچ دیزاینی نداشتن خیلی ساده بود تنوع دسر و پیش غدا خ کم بود مراسم خیلی از چیز هایی که توی منو بوده و بهشون نشون دادن رو انجام نداده بودن میگفت تا خود صبح گریه میکردم نفری 80 گرفتن ازشون اما اصلااا مثل تشریفات نبود تالار ساده میگرفتن سنگینتر بود من ازبس ترسیدم رفتم برگه قراردادم رو با تخت جمشید دیدم همه ی جزییات رو نوشتن و امضا کردن اما اون میگفت تشریفاتمون همرو ننوشته و فقط نوشته منوی 1 و ریز منو نداره خیلی سهل انگاری کردن همش داره به من میگه حواست باشه شما هم مراقب باشید تشریفات زیر تموم خدماتش امضا کنه وگرنه راحت زیر حرفشون میزنن
نقل قول
دیروز, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #314
وای صحرا جون نگو اینجوری تو تستشون رو رفتی؟اصلا فکر نمیکنم که تخت جمشید اینجور باشه به قول خودت تموم تعهدات رو مینویسن و امضا میکنن بله واقعا هستن همچین جاهایی اما من واسه تست رفتم از خوانواده عروس و داماد پرسیدم چون نمیشد مزاحم خودشون شد من خ تحقیق کردم عروس داماد های اینستاگرامشون زیر پست عروسیشون مینویسن و همه راضی ان تو هم استرس الکی نگیر من مطمئنم که بهترین شب زندگیمون رو میسازن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد