• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )

۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #191
RE: تشریفات لاکچری تخت جمشید ( ورودی باغ اختصاصی رایگان )
سلام به دوستای گل
مراسم ما چند روز پیش با تشریفات تخت جمشید بود تو باغ الماس، ما اصلاً راضی نبودیم ازشون به دلایل زیر: 
١- سفره عقد اصلاً گل آراییش اون چیزی نبود که ازشون خواسته بودیم ما گفتیم واسه سفره عقد فقط سفید و صورتی و داخل سالن سفید. و صورتی و ١٠٪‏ بنفش که همچین چیزی نیود اصلاً، خواستیم ٢ تا گل بزرگ کناره سفره عقد باشه به جای لوستر ولی کاملاً بر عکس بود لوستر بود و گل نبود.
٢- روشن نبودن ریسه های باغ که اصلاً شکل خوبی نداشت
٣- ما خواهش کردیم یکی از پرسنل فقط سرویس رو تمیز کنه که متاسفانه مامانم ٤ بار سر زده بود سرویس ها کثیف بودن!!!!!
٤- بعد مراسم متوجه شدیم ٢ تا از پرسنل این تشریفات تقریبا از ١٠ تا از مهمان های ما انعام خواسته بودن که ما خیلی خجالت کشیدیم!!!! از پدر و مادر موردی نداره اما اینا به هرکی رسیده بودن انعام خواسته بودن!!!!!!!!
٥- ما تو قراردادمون کوبیده ١٠٠٪‏ بود اما به همه نصف داده بودن و اصلاً ٢ بار نمیدادن و آخرش هم خیلی افتخار میکردن که اضافه اومده خوب به چه درد ما میخوره؟؟؟؟!!!! ما واسه مهمان ها سفارش داده بودیم!!!!£
٦- دوستم که از اولین نفراتی بود که وارد سالن شام شده بود گفت همون پرسنل داشتن تو یه بار مصرف واسه خودشون غذا میریختن!!!!  قبل از اینکه مهمان ها شروع کنن!!!!!!
من و همسرم قبل مراسم انقدر مثبت بودیم به آقای میرفصیح و تشریفات تخت جمشید اما متاسفانه باعث خجالت ما شدن و اصلاً بهمون خوش نگذشت وقتی نواقص و میدیدیم و بعد مراسم که کامنتای اطرافیان و شنیدیم خیلی بیشتر ناراحت شدیم.

هر مدرکی که مدیریت نوعروس بخوان شامل قراردادو فیلم خام عروسی موجود هست و میتونم تو مسج خصوصی بفرستم براشون. 
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #192
(۱۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ عصر)dokhtare mehraboon نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ عصر)نازنین میرزایی نوشته است:  
(۱۳-شهريور-۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ عصر)مونارحیمی نوشته است:  
(۹-شهريور-۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ عصر)mina.noori نوشته است:  سلام دوستان
من از دیزاین این تشریفات خوشم اومده کسی میدنه چند منو غذا دارن و قیمتاشون به چه صورتی هست؟ ممنون اگه راهنمایم کنید.

سلام . ما منوی نفری ۱۲۵ هزار تومانیشونو انتخاب کردیم . تقریبا کامل بود با گل آرایی عالی . واقعا گل آرایشون خیلی شیک بود . غذامونم . باقالی پلو زرشک پلو مرصع پلو آلبالو پلو ،جوجه کبا و کباب کوبیده (فوق العاده بود) خوراک زبان و بیف و سبزیجات گرم و ۳ تا بوقلمون و فسنجان و کرفس و قیمه بادمجان بود . البته زحمت کشیده بودن برامون کشک بادمجان و دلمه و ناگت مرغ و پیاز حلقه ای و سیب زمینی سرخ کرده هم گذاشته بودن. کیفیت غذا ها همه عالی بود . آشپزشون آشپز صدا و سیماست که خیلی معروفه . گروه موزیکمونم که دستشون درد نکنه فوق العاده بود . موزیکم ۵ میلیون شد که بند کامل ۱۳ نفره بود .البته منوهای گرونتری هم داشتن که ما با توجه به بودجمون اینو انتخاب کردیم که از نظر همه مهمونامون فوق العاده بود .
ما برای مراسممون پیانو هم داشتیم که هزینه اونم جداگانه بود بازم اگه سوالی بود تو خصوصی بپرسید در خدمتم.

ما هم میخوایم با تخت جمشید قرارداد ببندیم من از هر عروسشون پرسیدم تو اینستاگرامشون همه راضی بودن . ما هم احتمال زیاد منوی ۱۲۵ هزارتومانیشونو انتخاب کنیم . احتمال زیاد گروه موزیک پاز رو انتخاب کنیم چون تو عروسی دوست داداشم خیلی خوب بودن و مراسم بقدری گرم شده بود که همه وسط پیست بودن . خود تشریفات تخت جمشید هم گروه پاز رو به ما پیشنهاد داد. فقط یه سوال دارم میشه توی منو ۲ بوقلمون رو حذف کرد و بجاش بره بزاریم . و اینکه بره توی زمستان سرد نمیشه ؟ما هر جا عروسی رفتیم بره سرد شده بود .

این منو شماره چند هستش؟نوشیدنی چی میدن؟ برای دی ماه یا اواخر آذر فضای بسته دارن؟

ما هم اول میخواستیم توی اواخر آذر مراسم بگیریم ولی خداروشکر پولمون جورشد و عروسیمون ۲۶ شهریوره . چون توی شهریور از فضای باغ خیلی میشه استفاده کرد . البته خیلی دنبال باغی میگشتیم که کلا تو فضای باز بشه موزیک پخش کرد که بدلیل شرایط گزینه ای نبود حالا موندیم دیجی بگیریم یا بند لایو . البته یکی از دوست های همسرم خودش دی جی هست ولی من میترسم نتونه مراسمو خوب گرم کنه . کسی تجربه دیجی رو داشته ؟ اگه کسی دیجی خوب میشناسه به ما معرفی کنه .

نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #193
میشه بگید قیمت منوهاتون از چقدر شروع میشه؟ و اینکه باغ سمت شرق تهران دارید؟
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #194
مراسم ما تاریخ ۱۸ اردیبهشت با تشریفات تخت جمشید به بهترین نحو ممکن برگزار شد . واقعا ممنونم از آقای میرفصیح بابت زحمات زیادی که برای ما کشیدن . دیزاین و گل آراییی عالی عالی بود . پذیرایی منظم کیفیت غذا ها خیلی خوب بود . گروه موزیکمون خیلی خوب بود و واقعا شب خاطره انگیزی برامون رقم زدن . وظیفه خودم دونستم بیام بعد از مراسمم یک تشکر و قدردانی از تیم خوب تخت جمشید داشته باشم و بهشون خسته نباشید بگم . بازم ممنونم از گروه موزیک پاز که عالی عالی بودن .
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #195
(۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ صبح)'روح آبادی' نوشته است:  مراسم ما تاریخ ۱۸ اردیبهشت با تشریفات تخت جمشید به بهترین نحو ممکن برگزار شد . واقعا ممنونم از آقای میرفصیح بابت زحمات زیادی که برای ما کشیدن . دیزاین و گل آراییی عالی عالی بود . پذیرایی منظم کیفیت غذا ها خیلی خوب بود . گروه موزیکمون خیلی خوب بود و واقعا شب خاطره انگیزی برامون رقم زدن . وظیفه خودم دونستم بیام بعد از مراسمم یک تشکر و قدردانی از تیم خوب تخت جمشید داشته باشم و بهشون خسته نباشید بگم . بازم ممنونم از گروه موزیک پاز که عالی عالی بودن .

منو پایه از چه رنج قیمتی شرو میشه؟ برای 400 نفر مهمان؟ ورودی باغ از چقدره؟

نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #196
سلام هزینه تشریفات با خدمات شبی چند است ؟
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #197
با سلام
باغ خوب سمت شرقم دارین برای مراسم مختلط؟

نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #198
(۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ صبح)روح آبادی نوشته است:  مراسم ما تاریخ ۱۸ اردیبهشت با تشریفات تخت جمشید به بهترین نحو ممکن برگزار شد . واقعا ممنونم از آقای میرفصیح بابت زحمات زیادی که برای ما کشیدن . دیزاین و گل آراییی عالی عالی بود . پذیرایی منظم کیفیت غذا ها خیلی خوب بود . گروه موزیکمون خیلی خوب بود و واقعا شب خاطره انگیزی برامون رقم زدن . وظیفه خودم دونستم بیام بعد از مراسمم یک تشکر و قدردانی از تیم خوب تخت جمشید داشته باشم و بهشون خسته نباشید بگم . بازم ممنونم از گروه موزیک پاز که عالی عالی بودن .
شما مراسمتون توی کدوم باغ بود و اینکه قیمت گروه موزیکتون چقدر شد؟ من از کاراهای اینجا خیلی خوشم اومده. میشه بگید کل مبلغ قراردادتون چقدر شده بود و برای چند نفر ؟

نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #199
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۷:۲۲ عصر)سارا الماسی نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ عصر)dokhtare mehraboon نوشته است:  
(۱۵-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ عصر)نازنین میرزایی نوشته است:  
(۱۳-شهريور-۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ عصر)مونارحیمی نوشته است:  
(۹-شهريور-۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ عصر)mina.noori نوشته است:  سلام دوستان
من از دیزاین این تشریفات خوشم اومده کسی میدنه چند منو غذا دارن و قیمتاشون به چه صورتی هست؟ ممنون اگه راهنمایم کنید.

سلام . ما منوی نفری ۱۲۵ هزار تومانیشونو انتخاب کردیم . تقریبا کامل بود با گل آرایی عالی . واقعا گل آرایشون خیلی شیک بود . غذامونم . باقالی پلو زرشک پلو مرصع پلو آلبالو پلو ،جوجه کبا و کباب کوبیده (فوق العاده بود) خوراک زبان و بیف و سبزیجات گرم و ۳ تا بوقلمون و فسنجان و کرفس و قیمه بادمجان بود . البته زحمت کشیده بودن برامون کشک بادمجان و دلمه و ناگت مرغ و پیاز حلقه ای و سیب زمینی سرخ کرده هم گذاشته بودن. کیفیت غذا ها همه عالی بود . آشپزشون آشپز صدا و سیماست که خیلی معروفه . گروه موزیکمونم که دستشون درد نکنه فوق العاده بود . موزیکم ۵ میلیون شد که بند کامل ۱۳ نفره بود .البته منوهای گرونتری هم داشتن که ما با توجه به بودجمون اینو انتخاب کردیم که از نظر همه مهمونامون فوق العاده بود .
ما برای مراسممون پیانو هم داشتیم که هزینه اونم جداگانه بود بازم اگه سوالی بود تو خصوصی بپرسید در خدمتم.

ما هم میخوایم با تخت جمشید قرارداد ببندیم من از هر عروسشون پرسیدم تو اینستاگرامشون همه راضی بودن . ما هم احتمال زیاد منوی ۱۲۵ هزارتومانیشونو انتخاب کنیم . احتمال زیاد گروه موزیک پاز رو انتخاب کنیم چون تو عروسی دوست داداشم خیلی خوب بودن و مراسم بقدری گرم شده بود که همه وسط پیست بودن . خود تشریفات تخت جمشید هم گروه پاز رو به ما پیشنهاد داد. فقط یه سوال دارم میشه توی منو ۲ بوقلمون رو حذف کرد و بجاش بره بزاریم . و اینکه بره توی زمستان سرد نمیشه ؟ما هر جا عروسی رفتیم بره سرد شده بود .

این منو شماره چند هستش؟نوشیدنی چی میدن؟ برای دی ماه یا اواخر آذر فضای بسته دارن؟

ما هم اول میخواستیم توی اواخر آذر مراسم بگیریم ولی خداروشکر پولمون جورشد و عروسیمون ۲۶ شهریوره . چون توی شهریور از فضای باغ خیلی میشه استفاده کرد . البته خیلی دنبال باغی میگشتیم که کلا تو فضای باز بشه موزیک پخش کرد که بدلیل شرایط گزینه ای نبود حالا موندیم دیجی بگیریم یا بند لایو . البته یکی از دوست های همسرم خودش دی جی هست ولی من میترسم نتونه مراسمو خوب گرم کنه . کسی تجربه دیجی رو داشته ؟ اگه کسی دیجی خوب میشناسه به ما معرفی کنه .

من و همسرم منوی تشریفاتمون حدودا با آیتم هایی که اضافه کردیم نفری ۱۳۵ هزار تومان در اومد منوی خیلی خوب و کاملی بود و از نظر دیزاین و گل آرایی مراسممون عالی بود .و آقای میرفصبح لطف بزرگی در حق ما کرد . موزیکمونم یک بند کامل بود که اقای هاشمی مدیر گروه موزیک بودن که از نظر من بهترین گروهی بود که دیده بودیم نه اینکه بخوام بگم چون عروسی ما بود عالیه چون من عروسی دوستام موزیک های دیگرو هم دیوه بودم . عروسی یکی از دوستام پاور موزیک بود که ۱۴ میلیون دوستم پول داده بود ولی ما زیاد خوشمون نیومده بود . یا یک عروسی رفتیم دیجی داشت . بابت دیجی ۴ میلیون پرداخت کرده بودن ولی خسته کننده بود مراسمشون . در کل با پیشنهاد خود آقای میرفصیح و با دیدن چند نمونه کار موزیک تو دفترشون انتخاب درستی انجام دادیم مبلغ بند کامل موزیک ما ۵ میلیون بود که چیزی حدود ۱۲ نفر مجموع ۳ خواننده و مابقی نوازنده بود . پیشنهاد من هم به شما گروه کامل هست نه دیجی .

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد