• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

تشریفات قریشی

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #111
RE: تشریفات قریشی
ببخشید این تشریفات با همون قریشی معرف نسبتی داره؟
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #112
'Sahar.bhrm dateline='' نوشته است:   من از تشریفات قریشی خیلی راضیم، عروسی من ۳۱ فروردین با این تشریفات بود، خیلی منظم و دقیق و خیلی با سلیقه،کار گل آرایی جایگاه عروس و سر میزها عالی بود،ورودی سالن هم خیلی شیک تزیین کرده بودن، غذاهاش خیلی خوشمزه و عالی بود و خیلی هم با حجم زیاد، ما کلی غذا اضافه آوردیم، پذیراییشون عالی بود، آب میوه و فینگر فود و شیرینی و چای و نسکافه رو همینطوری میچرخوندند، همه چیزش در حد عالی بود، خیلی خیلی از کارشون رضایت دارم، من با قریشی سعادت آباد قرارداد بستم

Bebakhshid nafari cheghad daromad baraye shoma ba golaraio ina?

نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #113
قریشی چون اول فقط تهیه غذا بوده و معروفیتش به خاطر همینه فوق العاده خوشمزه ان غذاهاش فقط ضعفش تو دیزاینه که میگن خیلی مثل تشریفاتا کامل و حرفه ای نیست بیشتر مانورش رو غذاست تا دیزاین اما واقعا غذاهاش حجم زیاد و خوشمزه ان 
نقل قول
 سپاس شده توسط elham7
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #114
ببخشید دوست عزیز هزینه این خدمات کامل نفری چقدر شد براتون؟'Sahar.bhrm dateline='' نوشته است:   من از تشریفات قریشی خیلی راضیم، عروسی من ۳۱ فروردین با این تشریفات بود، خیلی منظم و دقیق و خیلی با سلیقه، کار گل آرایی جایگاه عروس و سر میزها عالی بود،ورودی سالن هم خیلی شیک تزیین کرده بودن، غذاهاش خیلی خوشمزه و عالی بود و خیلی هم با حجم زیاد، ما کلی غذا اضافه آوردیم، پذیراییشون عالی بود، آب میوه و فینگر فود و شیرینی و چای و نسکافه رو همینطوری میچرخوندند، همه چیزش در حد عالی بود، خیلی خیلی از کارشون رضایت دارم، من با قریشی سعادت آباد قرارداد بستم

نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #115
 خدمات جداگانه حساب شد، منو شام نفری ۷۰ و منوی پیش غدا نفری حدود ۴۰، گل آرایی و جایگاه عروس هم حدودا ۴ میلیون تومن
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #116
من برای بله برونم از تشریفات قریشی استفاده کردم
حدوده 50تا مهمون داشتیم منوی اولشو 69 تومنی انتخاب کردم جوجه- کباب -خورش مسما بادمجان- باقالی پلو با گوشت- ژله و دو نوع سالاد بعلاوه صندلی و میز و سه تا پرسنل مرتب خانوم با لباسه فرم تمیز.
سه تا خانوم ساعت 10 صبح اومدن صندلیا و میزا رو چیدن با رومیزی های اتوشدهی تمیز.
ظرفای غذا هم با خودشون برای غذاها وارمر داشتن.
پذیرایشون خوب بود.
غذا ها خوشمزه بودن.
در کل راضی بودیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۹-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #117
دوستان کسی هست تشریفاتش قریشی باشه ؟
نظرتون رو میگید ؟قیمت هاش چطوره ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام