• تقی زاده
  • لی لی رضایی

تشریفات قاسمعلی

۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #1
تشریفات قاسمعلی
سلام
دوستانی که تا به حال کارهای آقای قاسمعلی رو دیدند ، لطفاً نظراتشونو مطرح کنند.
مرسی
نقل قول
۳۰-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #2
RE: تشریفات قاسمعلی
وای چرا هیچکس ازش شماره ای نداره؟ من تقریبا شنیدم هر کی کارشو دیده راضی بوده ولی دریغ از شماره یا آدرس!!!!
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #3
[size=xx-large][size=x-large][size=medium]salam aroosie 2 ta az doostam ba aghaye ghasemali boode vaghean kareshoon tamiz va shike az chizi kam nemizaran va kheili vasvasian man ke kheili khosham oomad albate inam begam ke sareshoon kheili sholooghe man mahe ghabl ba dokhtaramoom oonja boodam vase tirmahe sale bad vaght mikhastim ama roozashoon por bod daftareshoon ham too mirdamade shomarashoon ham 09121450502
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh60
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۵-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-دي-۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ عصر توسط سارابانو60.)
ارسال: #4
اقای قاسمعلی موسسه تشریفات عالیه ونیاز به تبلیغ نداره

البته تشریفات قاسمعلی نداریم
نکنه یکی دیگه است؟
نقل قول
 سپاس شده توسط bahareh60
۷-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #5
بچه ها میشه بگید دفترشون کجاس؟
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #6
دوستان کی با این تشریفات بوده؟ دیزاینشون چطور بود؟ قیمت جدید دارید؟

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #7
قیمت منوهاشون از چند شروع میشه با دیزان؟

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ صبح
ارسال: #8
سلام دوستان منو یکی از دوستام معرفی کرده به این سایت چون من تازه عقد کردم ومی خوام یواش یواش در تدارک عروسیمون باشم کسی رو هم اینجا ندارم که کمکم کنه اگه میشه درباره جاهایی که رفتین بیشتر توضیح بدین ممنون.
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #9
من عروسیم با آقای قاسمعلی بود واقعا عالی بود همه مهمونا گفتن بهترین عروسی بود که رفتیم مخصوصا شام و دیزاینش ىعنی چی انجوری میگید !
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ صبح توسط باران 2.)
ارسال: #10
ما یه تست مراسم از اقای قاسمعلی رفتیم کارشون خوب بود. کار ایشون رو یکی از اقوام دیده بود که خیلی خیلی تعریف میکرد.
گل ارایی بسیییاااار لاکچری و خوب بود. به صورت اغراق امیزی از گل استفاده کرده بود و تماااااام گلها از بهترین و گرون ترین گلها بودن. نظم و برنامی ریزی و سرویس خوب بود. کیفیت شام هم فوق العاده بود.
کلا سطح کارشون خیلی بالاست ولی انگار فقط توی باغ تهرانی سمت شرق تهران عروسی میگیرن. همین باعث شد که ما باهاشون قرارداد نبندیم. البته باغ شیکیه ها ولی واسه مهمونای ما مناسب نبود

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
 سپاس شده توسط بی بی گل
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام