• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

تشریفات عروس

(جزئیات)

گرمدره - خیابان سعادتیه - کوچه پرنیان
موبایل: 09194070402,09122376686

تشریفات عروس ++ 15 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++

۲۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات عروس ++ 15 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++

هدیه ویژه کاربران نوعروس اقامت ماه عسل در هتل بام سبز رامسر
برای مشاهده لینک هتل بام رامسر اینجا رو کلیک کنید

[تصویر: تشریفات عروس ++ 15 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #2

RE: تشریفات عروس
روزی که برای "کارگاه شب یلدا" رفته بودیم با این تشریفات آشنا شدم, کارگاه تو ملک تشریفات عروس برگزار شده بود.

در مورد خود تشریفات باهاشون صحبت کردم. 3 تا منو اصلی دارن که قیمتاش مختلف هست و تنوع غذایی زیادی داره.
اما اگه بخواین فقط دو یا سه مدل غذا و دسر هم بدین میتونین انتخاب کنید و حتما نباید از منوها باشه.
سفره عقد و آتش بازی و موزیک و دی جی و ... هم که به منو میشه اضافه کرد یا هر کدوم رو میتونید خودتون از جای دیگه بیارید.

نمونه کاراشون رو روی پروجکشن پخش میکردن به نظر من خوب بود کارشون. توصیه میکنم برید از نزدیک نمونه کاراشونو ببینید.

باغ تالاری که تو اشرفی داشتن ظرفیتش 200 نفره بود. فضاش خوب بود. حیاطش هم یه استخر کوچیک داشت.تو حیاط دو تا محوطه رو با شیشه دیوار کشی کرده بودن و توش تزیین شده بود.فرصت نشد بپرسم اونجا برای چی هست.(چون رفتنی ریسه های چراغ داخل روشن شد و جلب توجه کرد ) ولی مطمئنم اونجا هم یه داستانی داشت Big Grin خیلی قشنگ بود.

مهموناتونم بیشتر باشه یا جاهای دیگه بخواین باغ و تالار بگیرین گفتن بهتون معرفی میکنیم و با چند جای دیگه کار میکنیم.

همین ملک رو هم به تشریفاتای دیگه اجاره میدن.اما تشریفات با خودشون باشه تقریبا اجاره نصف در میاد براتون.

شماره های تماسشون که پست اول هست , زنگ بزنید آدرسشون رو بگیرید ازشون.New1
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، Black Velvet ، صبا عروس زیبا ، mahya1369
۲۹-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #3

منم رفتم دیدم به نظرم خوب بود اما ظرفیتش کمتر از دویست نفر یعنى خودشون اینجورى گفتن که حداکثر ١٩٠ولى به نظر منم قشنگ اومد نسبت به تشریفات هاى دیگه هم قیمتشون مناسب بود کارهاى سفر عقد شون رو دوست داشتم حالا قرار یه مراسم از نزدیک ببینم حتما در جریان میزارم تون
اهان من ورودى شو دوست نداشتم به نظرم احتیاج به بازسازى داره اما یه سفره خونه ى فوق العاده قشنگ داشت من این همه تشریفات رفتم این مدل ندیدم به نظرم خیلى خوب بود داشتن بازسازى هم میکردن نظرم رو در مجموع جلب کرد امیدوارم مراسمشون هم به همین خوبی باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط صبا عروس زیبا ، mahya1369
۲۹-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #4
اگه تعداد کم باشه باغ تهرانشون رویایی هست من نامزدیم اینجا بود باغم عالی بود بزرگترین خریت زندگیم همین بود که با یک تشریفات دیگه این باغ رو گرفته ام گند زد به مراسم و گرنه واقعا رویایی هست و حتی گل آررایی فقط خود این تشریفات انجام داده بود که واقعا زیبا بود من ممنونشون هستم

عروسی :1394/02/18
ارایشگاه: رزا متین بد نبود خوب نبود
تشربفات عروسی: پرنسس فراتر از رویا
اتلیه : کوروش لشکری تا این لحظه حرفه ای
نامزدی : 1393/06/18
اتلیه نامزدی: روزبه خوب
تشریفات : دیبا فوق العاده بد بد
آرایشگاه . شبنم نظیف خوب
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۲۴-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #5
من رفتم دیروز تشریفات دیدم آقای خاک پور محیط خوبی داشت مهم غذا که چطوری گفتم یه روزی برای تست بیام
حالا رفتم خبر میدم کسی این تشریفات میشناسه راهنمایی کنید لطفاا

عقدم تموم شده
دارم انتخاب های عروسیمو میکنم
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #6
سلام دوستای گل من مهمونام نزدبکه ٢٠٠ نفره میشه میشه یه توضیحی بدید منم ٣ نوع غذا میخوام خدماتشون خوبه ؟ میشه راهنماییم کنید
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #7
RE: تشریفات عروس ++ 15 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++
این تخفیف ۱۵ درضد تا چه زمانی هست تا آخر امسال میشه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام