• آتلیه ملکه زیبا
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )

۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )

تشریفات عبداللهی (پلک سابق) با بیش از۲۰ سال حضور
مجری و مشاور در امور جشن ها

تشریفات بزرگ عبداللهی با بیش از۲۰ سال حضور (با نام تجاری پلک) و از سال ۱۳۷۳ با کادری حرفه ای شروع به کار کرد و پس از مدت زمانی کوتاه پایه گذار سبکی نوین در برنامه ریزی و طراحی مجالس در ایران گردید .
هم اکنون کیترینگ عبداللهی مفتخر است به عنوان کاملترین مجموعه طراح و برنامه ریز عروسی در تهران مجهز یه کاملترین و جدید ترین تجهیزات و ظروف پذیرایی ؛ به همراه گروه حرفه ای در سطحی بالا از لحاظ کیفیت و کمیت پذیرای میهمانان گرامی شما باشد .
خوشنامی موسسه بزرگ پلک و بیش از ۲۰ سال حضور در بالاترین سطح مارکت رقابتی ایران مهر تاییدی بر این مهّم میباشد .
به لحاظ تنوع سعی نموده ایم مدرنترین کارهای موجود را با جدیدترین دیزاین به مشتریان خود عرضه نماییم .
احترام به مشتری و میهمانان گرامی و پذیرش انتقادهای سازنده برای ما یک اصل است و این را نیز میدانیم که مشتری مهمترین و بهترین میهمان ماست پس بر ماست که با ارایه خدماتی بینظیر قدر شناس او باشیم .
هم اکنون اینجاییم تا با مدیریتی جدید و گروهی مجرب و آموزش دیده خاطرات خوش گذشته را تکرار نماییم .

مدیریت تشریفات بزرگ عبداللهی
علیرضا عبدالهی
تلفن:
226 0 116 0912
751 38 38 0912
948 68 34 0912
اینستاگرام: abdollahi_catering

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 11.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 014.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 18.jpg]

[تصویر: 19.jpg]

[تصویر: 20.jpg]

[تصویر: 21.jpg]

[تصویر: 22.jpg]

[تصویر: 023.jpg]

[تصویر: 024.jpg]

[تصویر: 25.jpg]

[تصویر: 26.jpg]

[تصویر: 27.jpg]

[تصویر: 28.jpg]

[تصویر: 29.jpg]

[تصویر: 30.jpg]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۳۳ عصر توسط Mahnaz124.)
ارسال: #2
RE: تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )++پیشنهاد ویژه زمستانی پس از بیست سال حضور هنوز بهترینیم
من تقریبا هرروز تو انجمن نمونه کار هارو چک میکنم تا اینکه دیدم پلک هم تاپیک داره و کلی خوشحال شدم و عضو شدم . خیلی وقت بود دنبال شماره هاشون بودم . خواهر من عروسیش تابستون 91 بود که بعد از کلی تحقیق با این موسسه قرارداد بست . اون سال کل تابستونشون پر بود که ماهم به خاطر جای خالی چند روز عقب انداختیم مراسم رو . تنها نگرانیمون این بود که به خاطر شلوغ بودن سرشون به اندازه کافی وقت نزارن رو مراسم . ولی اون شب که وارد سالن شدم باورم نمیشد چقدر حسابی و با حوصله کار شده . حدودا 50تا مهمون اضافه اومده بود ولی کلی اضافه اومد غذا و سرویس دهی مهمانداراهم عالی بود . در کل با سخاوت تمام کلی اپشن که رو قرارداد نبود خودشون اضافه کردن . من مراسمم اخر اسفنده زنگ زدم قرار گذاشتم دفترشون . به احتمال زیاد همینجا میبندم . کسی سوالی هم داشت بگه
نقل قول
۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ عصر توسط sahelahmadi.)
ارسال: #3
RE: تشریفات عبدالهی ( پلک سابق )++پیشنهاد ویژه زمستانی پس از بیست سال حضور هنوز بهترینیم
(۲۴-آذر-۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ عصر)Mahnaz124 نوشته است:  من تقریبا هرروز تو انجمن نمونه کار هارو چک میکنم تا اینکه دیدم پلک هم تاپیک داره و کلی خوشحال شدم و عضو شدم . خیلی وقت بود دنبال شماره هاشون بودم . خواهر من عروسیش تابستون 91 بود که بعد از کلی تحقیق با این موسسه قرارداد بست . اون سال کل تابستونشون پر بود که ماهم به خاطر جای خالی چند روز عقب انداختیم مراسم رو . تنها نگرانیمون این بود که به خاطر شلوغ بودن سرشون به اندازه کافی وقت نزارن رو مراسم . ولی اون شب که وارد سالن شدم باورم نمیشد چقدر حسابی و با حوصله کار شده . حدودا 50تا مهمون اضافه اومده بود ولی کلی اضافه اومد غذا و سرویس دهی مهمانداراهم عالی بود . در کل با سخاوت تمام کلی اپشن که رو قرارداد نبود خودشون اضافه کردن . من مراسمم اخر اسفنده زنگ زدم قرار گذاشتم دفترشون . به احتمال زیاد همینجا میبندم . کسی سوالی هم داشت بگه

سلام عزیزم من هم مراسمم فروردینه هزینه هاشئن چه جوریه؟

(۷-بهمن-۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ عصر)shafagh نوشته است:  مدیریت محترم. شما هم نمونه کارهایی که گذاشتید مال خودتون نیست. چه خبره تو سایت نوعروس. یک مدت من نبودم،خوب دارید هرکاری دلتون میخواهد انجام میدهید.
بیشتر نمونه کارهایی که گذاشتید مال تشریفات مجیدیان و مشیری و آدم و حوا میباشد.

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خوبه که می یاین این هارو می گین واقعا نباید به عکس اعتماد کرد
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ صبح توسط Mahnaz124.)
ارسال: #4
من رفتم دفترشون . خیلی خوش برخورد بودن وقتیم که فهمیدن مشتری قدیم هستیم کلی تحویل گرفتن . یه چندتا نمونه کار دیدیم و بعد با هم رفتیم تمام میز و صندلی و ظروفی که تو نمونه کارهاشون استفاده شده ( از جمله همین عکسها ) رو از نزدیک بهم نشون دادن که خیلی جالب بود . حق انتخاب رو به خودت میدن حتی تو جزییات .
بعد قرار گذاشتن یک مراسم رفتم تو گرمدره باغ باران .
به نظرم واقعا راضی کننده و عالی بود . پرسیدم منوی دو شون بود و تقریبا از همه این عکس ها عالی تر بود ( تو سبک اون عکس با صندلی های طلایی ) . جزییات بی نقص بود و گل آرایی هم حرف نداشت . همچنین غذا بسیار لذیذ بود و به موقع شارژ میشد .
من قرارداد بستم برای آخر اسفند منوم تلفیق منوی یک و دو شون بود که روی هر نفر تقریبا 25 تومن تخفیف دادن .
خیلی راضیم از کارم با توجه به تجربه خوبی که قبلا برای عروسی خواهرم داشتیم .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد