• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

تشریفات طلوع عشق

۱۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات طلوع عشق
آدرس : سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - مجتمع میلاد کاج - طبقه 4 - واحد 411
تلفن :22380612-22380613
موبایل : 09123012387
مدیریت : آقای اکبری
وب سایت :
http://www.Tolloe-eshgh.com
نیازمندی های نو عروس

[تصویر: تشریفات طلوع عشق]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط shima 1366 ، Sefeid
۲۲-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ صبح توسط momo458.)
ارسال: #2
RE: تشریفات طلوع عشق
سلام. من مدیر طلوع عشق می شناسم. کاراشم دیدم. همیشه بالاتر از اونیکه فکرشو می کنی عمل می کنن. به کارشون تسلط دارن . خیلی حرفه ای ان. مخصوصا روی باغشون . به باغشون من 20 میدم. به منو شونم 20 می دم. فوق العادست.

توی اجرای مراسم شخصیت مدیر تشریفات خیلی مهم است. هم در حساسیت کاری که وجود داره . هم در اجرا مدیر باشه. هم صلیغه. من چند تا کار ازشون دیدم . ولی متاسفانه برای مراسم خودم خوردم به یک آدم یک دنده بی خود. ولی چون در جریان کامل کار طلوع عشق بودم. و کاراشون از نزدیک دیدم . پیشنهاد می کنم . حتما با آقای رفیعی که یک شخصیت خاص و پیگیر داره صحبت کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sefeid
۱۶-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ صبح توسط Sefeid.)
ارسال: #3
RE: تشریفات طلوع عشق
سلام مهندس mo mo 458: مرسى از تعریفاتون ولى من به شما ١٩ میدم چون سلیقه رو اشتباه نوشتید.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام