• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

تشریفات شیده

۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-خرداد-۱۳۹۵ ۰۹:۰۷ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات شیده
تشریفات شیده
09126149801 بهتویی
09122899700 زارع
تلفن :
22570785
آدرس :
پاسداران خیابان پایدارفر بوستان پنجم پلاک54 طبقه اول شرقی
تلفن: 09126149801
وب سایت: http://tashrifatshideh.com/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/tashrifat_shideh/

[تصویر: تشریفات شیده]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط nazi_zeynloo ، عروس بهاره
۲۰-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #2
RE: تشریفات شیده
من یه عروسی تو اردیبهشت ماه رفتم تو باغ آرشام که خیلی خوب و آبرومندانه بود شامشونم خیلی زیاد اومد همه چیز معقول بود اسمشونو دیدم زیاد بچه ها نظر ندادن گفتم من که میدونم بیام بگم شاید کمکی کرده باشم گل آرایی و دیزاینشونم قشنگ بود جایگاه عروسو دامادو مثل همین عکسای بالا مثل یه پرده با گل دیزاین کرده بودن من خوشم اومد
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #3
قیمتا خیلی مناسبه منوی دومتون نفری چقدر در میاد ؟ و شامل چه چیزهایی میشه ؟
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #4
عروسی یکی از آشناهامون رفتیم بعد از عید تشریفاتشون شیده بود کارتاشون روی میز بار وجاهای مختلف بود واسه همین یادم مونده من غذا برام خیلی مهمه هم خوشمزه بود هم مدام شارژ میشد
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #5
لیست قیمت رو با دقت نگاه کردم قیمتها قابل مقایسه با جای دیگه نیست از نظر کیفیت دوستی تست کردی بیاد نظر بده؟
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #6
عزیزم من که نوشتم من دیدم خوب بود همه چی من از دیدگاه یه مهمون ایرادی ندیدم
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #7
نفری 65 تومانه منوی اول
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #8
ما برای برادرم با این تشریفات قرارداد بستیم خیلی منصفا من و خانوم برادرم و برادرم رفتیم تست مراسمشون خیلی معقول و خوب بود قیمتشون واقعا عالی منصفانه است نفری 65 تومان همه چیز با خودشونه این منویی که اینجا میده رو من به هر تشریفاتی زنگ زذم زیر نفری 90 تومان نگفتن اینجا نفری 65 شد تست مراسمشون که رفتیم از داماد حتی برادرم پرسید گفتن همه چی عالیه واقعا راضیم کوتاهی نکردن کل قراردادشون با باغ برای 200 نفر شد 15 میلیون واقعا خوب بود
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #9
دختر خاله من دنبال تشریفات قیمت مناسب میگشت من اینجا رو بهش معرفی کردم رفته صحبت کرده قرار تست مراسم بره این هفته اگه خوب بود با همینجا قرارداد ببنده منوهاشون خیلی مناسبه نفری 65 تومان همون منوی 100 تومانیه تشریفاتای دیگه هست ولی خب آدم باید تست بره ببینه فقط تو لیست منو با بقیه رقابت میکنن یا تو واقعیت هم با این قیمت در حد تشریفاتای قیمت بالاتر هستن

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: ستاره محبی

آتلیه: آتلیه دیدنو

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات سعید ( دکتر تقی زاده )

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #10
Thumbs Down RE: تشریفات شیده
با سلام من 23 مرداد عروسی با همین تشریفات مهمون بودم واقعا خوب بود و اشکال و ایرادی به تیم شیده نمیشه گرفت و همه چی عالی بود .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام