• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

تشریفات سوین

(جزئیات)

جردن
تلفن: 02126654113, 02126654107
منطقه: شمال تهران
موبایل: 09121968803

تشریفات سوین

۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #1
تشریفات سوین
اگر به دنبال برگزاری مراسم شیک، ایده آل و بدون هر گونه استرس و دغدغه فکری هستید...ما موسسه تشریفات و خدمات مجالس سوین را به شما معرفی میکنیم

_ بابیش از ۱۴سال سابقه در امور برگزاری مراسمهای نامزدی.عقد.تولد و عروسی.
_ بیش از هشتاد مورد باغ، ویلا، سالن، داخل و اطراف تهران
_ دارای آشپزخانه و آتلیه اختصاصی
_ دارای منوهای متنوع و اختصاصی متناسب با سلیقه و بودجه شما

تلفن:
26654113
26654107
موبایل:
09121968803
وب سایت:
http://tashrifatsevin.com
اینستاگرام:
Insta@tashrifat_sevin

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات سوین
عروسی خواهر من سال 84 بااقای حسین زاده بود کارش فوقالعادست
برای عروسی خودم پیداش نکردم!!! الان که تاپیکش و دیدم خیلی خوشحال شدم.

نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #3
سلام چطور میتونم نمونه کارهاتون را دنبال کنم ؟
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #4
(۷-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ عصر)'کربلایی' نوشته است:  عروسی خواهر من سال 84 بااقای حسین زاده بود کارش فوقالعادست برای عروسی خودم پیداش نکردم!!! الان که تاپیکش و دیدم خیلی خوشحال شدم.

سلام عزیزم
کیفیت غذاشون چطور بود؟

نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #5
سلام واقعا کار تشریفات سوین بی  نظیر است,اقای حسین زاده و خانمشون بسیار پر تلاش وبسیار متین وخوش برخورد هستند خدا بهشون همیشه سلامتی بده واقعا کیفیت مراسمم در همه ابعاد بی نظیر بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط کربلایی
۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #6
سلام دوستان گروه تشریفات سوین  کارش  خیلی خوب من وهمسرم تست زنده انجام دادیم خیلی خوشمون اومد من راجع به ی سری مسایل خیلی حساس بودم وتمامی مراسمهایی که میرفتم هیچ وقت ندیدم رعایت بشه
ولی توی تشریفات سوین دیدم با دقت انجام میشه هنوز باهاشون قرارداد نبستم ولی به دوستانی که دنبال تشزیفات خوب میگردن تشریفات سوین را پیشنهاد میدم ویکی از اولویتهای من برای انتخاب تشریفات.
نقل قول
 سپاس شده توسط کربلایی
۸-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ عصر توسط امیر8803.)
ارسال: #7
سلام دوستان بلاخره بعد از ماه ها گشتن ما باسوین قرارداد بستیم [تصویر: تشریفات سوین][تصویر: تشریفات سوین][تصویر: تشریفات سوین]اردیبهشت یک مراسم از ساعت 5 تا یک شب برای تست توی مراسمشون حضور داشتیم و همه چیز خوب بود از لباس فرم مهماندارها نوع برخورد و دیزاین آب میوه ها و کوکتل ها گرفته تا کیفیت شام و دیزاین مراسم ، چیدمان و گل آرایی خیلی خوب بود ورودی عروس و داماد واقعا متفاوت بود و به نسبت مبلغی که گرفته بودن واقعا واقعا عالی بود . من حدودا 13 تا مراسم رفتم و بیشتر از 20 تا موسسه .خیلی فاکتور هارو در نظر گرفتم که در نهات با سوین  برای شهریور قرارداد بستم. دلایلم خیلی زیاد بود اگر کسی خواست میتونم مفصل براش بگم (بچه ها من خیلی سختگیرم برای هرکدوم از برنامه هام کلی تحقیق میکنم. الان آرایشگاه و آتلیه هنوز مونده اشکم درومد 

نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ عصر توسط رکساناونوید.)
ارسال: #8
ما هم قرار دادمون رو بستیم.آقای حسین زاده توضیحاتشون خیلی کامل بود واقعا با حرفاشون از استرس آدم کم میکردن ما هم برای تست زنده دعوت کردن همچی عالی بود دیزاین بسیار زیبایی کار کرده بودن و غذاشون که فوق العاده بود..

نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #9
دوستانی که دنبال ی تشریفات خوب میگردن حتما به تشریفات سوین هم سربزنن.اقای حسین زاده عالیه
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #10
سلام دوستان.من پنجم تیر ماه عروسیم بود..که با تشریفات سوین قرار داد بسته بودم.روزی که برای صحبتهایه اولیه به دفترشون مراجعه کردم.از حسن برخورد و صداقت آقای حسین زاده و خانمشون خیلی خوشم اومد.ایشون تمامی منو ها و موارد مختلف اجرای مراسم رو برای ما کاملا توضیح دادند.و نسبت به جاهایه دیگه ای که رفته بودیم.بسیار توضیحات کاملتری رو به من و همسرم گفتند.اما با این حال.تا لحظه ورود به سالن بسیار استرس داشتم.اما..به محض اینکه از دره ورودیه سالن.چیدمان و گل آرایی داخل رو دیدم.انگار تمامه استرسم فروکش کرد.و واقعا به یه مراسم خوب و مطمعن امید وار شدم.و همینجور هم شد.اون شب به خوبی و خوشی تموم شد.بدون هیچ مشکلی مراسم ما انجام شد.فردای عروسی تمامه مهمونها با من و همسرم تماس گرفتند و کلی تشکر کردند.از تک تک جزییات مراسم پرسیدم.و همه بالاتفاق میگفتند همه چی عالی بود.پذیرایی عالی.شام عالی.میوه و شیرینی عالی...پذیرایی آبمیوه طبیعی عالی..همه چی به جای خودش واقعا عالی بود.و دقیقا همونطور بود که به ما گفته بودند.من تو مراسمهای مختلف ندیده بودم که بعد از اینکه همه مهمونها غذاشونو کشیدن.باز هم داخل ظروف غذا گوشت و مرغ باشه.و از همه مهمونها پرسیدم.که همگی گفتند تا لحظه آخر همه  تو ظرفهایه میز شام غذا یه کامل با گوشت و مرغ بود.همینجا از آقای حسین زاده و خانمشون تشکر میکنم که واقعا بهترین شب زندگیه ما رو برامون با آرامش و خوبی بر گزار کردند.ممنونم واقعا جناب حسین زاده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام