• سعید عرب
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات رویای طلایی

۱۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۵ ۰۸:۰۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات رویای طلایی
تشریفات رویای طلایی
طراح، مشاور و مجری مجالس رویایی
تلفن :
44389826 - 44389827
09125751552 عالی
وب سایت :
http://www.royayetalaei.com
اینستاگرام :
http://www.instagram.com/tashrifat_royayetalaei

تشریفات رویای طلایی شعبه دیگری ندارد

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 14.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط saeedb ، Sohata
۱۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات رویای طلایی
تشریفات رویای طلایی
طراح، مشاور و مجری مجالس رویایی
تلفن :
44150850 - 44150860
09125751552 عالی
09126149801 بهتویی
سلام.
واقعا رویاى طلایى یه شب رویایى براى بهترین شب زندگیتون مى سازه و به جز اون داراى کادر کاملا مجرب و خیلى با شخصیتیه.واقعا کارشون عالى.من باز هم از مدیریت تشریفات طلایى بسیار تشکر مى کنم بخاطر خدمات بسیا خوبشون.Angel LubHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط SIMIN.FZ ، shabaneh_1362
۸-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #3
بنده ا اسفند 94 هفته گذشته مراسم عروسیم بود که خداروشکر با زحمات تشریفات رویای طلایی و پکیج فوق العادشون هم از نظر موزیک و فیلمبردار و پذیرایی و گل آرایی و ... فوق العاده بود ... امیدوارم هرروز بهتر و بهتر و کارشون پر برکت تر باشهLubLubLub
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #4
مبارک باشه ایشالا خوشبخت بشی خانومی
عزیزم قیمت پکیجتون چند درومد؟؟ کیفیت غذا چطور بود؟؟
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #5
من امشب قراره مراسمشون شرکت کنم. اگر اکی بود قرارداد ببندیم. برام دعا کنید همه چی اکی باشه. از گشتن دنبال تشریفات خسته شدم Confused
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2
۱۷-اسفند-۱۳۹۴, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #6
با سلام و خسته نباشید ویژه به دست اندرکاران فوق العاده تشریفات رویای طلایی...واقعا که همانند نام شان رویایی ترین شب زندگیتان را برایتان میسازد...با سپاس ویژه از مدیریت مجموعه جناب آقای عالی که در پر استرس ترین روزهای نزدیک عروسی همراه و هم قدممان بوده اند...پذیرایی و گل آرایی و همین طور شام مراسم فرای تصورمان فراهم شده بود...امیدوارم تمام روزهای سال آینده روزهای طلایی برایتان باشد...با آرزوی توفیق روز افزون در واپسین روزهای سال 94
نقل قول
 سپاس شده توسط SIMIN.FZ
۱۷-اسفند-۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #7
سلام
بالاخره بعد از کلی گشت و گذار تو روزنامه و اینترنت و صحبت کردن با تشریفات مجالس مختلف با همسرم تصمیم گرفتیم از بین تشریفات رویای طلایی را انتخاب کنیم..البته این کار اصلا آسون نبود اما بعد از تست زنده مراسم که دعوت شده بودیم مصمم شدیم با رویای طلایی قرارداد ببندیم...چند روز دیگه مراسم عروسی مان برگزار میشود...حتما از نحوه برگزاری براتون پیغام میذارم...
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #8
سلام دوستان عزیز...ضمن تشکر از گروه رویای طلایی و به خصوص آقای عالی همون جوری که قول داده بودم خواستم نظر خودمو راجع به نحوه برگزاری مراسمم براتون بذارم...همه چیز بی نظیر بود و از اینکه رویای طلایی و انتخاب کردیم نه تنها پشیمون نیستیم بلکه به همه دوست ها و فامیل هم معرفی کردیم...خدا خیرتون بده...فقط من حسابی تبلیغ کردم مبادا به دوستانی از طرف ما می آیند تخفیف ویژه ندین ...بازم ممنونHeartHeartHeart
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #9
سلام و خسته نباشید...اگر امکانش هست آدرس و شماره تلفن جدید دفتر کارتان را بگذارید ...مرسی
با آرزوی سالی خوب و خوش برای شما و همکارانتانLubLubLub
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ صبح توسط jaklin_romina@yahoo.com.)
ارسال: #10
New1

New1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام