• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

تشریفات رنسانس (یاوری)

۱۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #1451
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
(۱۳-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ صبح)'farzanemoheb' نوشته است:  خانوما کسى میدونه اینجا چجورى میتونم عکس بزارم ، میخوام یه عکس بزارم ولى بلد نیستم

عزییزم پایین صفحه قسمت ارسال پاسخ برو داخلش قسمت پایین ضمیمه جدید از اونجا عکسو انتخاب کن بعد افزودن ضمیمه بزن عکس میاد داخل متن بعد هم ارسال پاسخ بزن 

نقل قول
 سپاس شده توسط farzanemoheb
۱۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #1452
واااى دخترا نمیدونم چرا استرس گرفتم یهو از دیشب اینجورى شدم شاید نزدیک عروسى شدم اینجورى شدم ولى خیلى حس بدیه دلم نمیخواد اینجورى باشم تصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
 سپاس شده توسط diba.darabi
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #1453
'sad1000 dateline='' نوشته است:  واااى دخترا نمیدونم چرا استرس گرفتم یهو از دیشب اینجورى شدم شاید نزدیک عروسى شدم اینجورى شدم ولى خیلى حس بدیه دلم نمیخواد اینجورى باشم 
تصویر: /images/smilies/new/sad.png

عزیززززززم

اصلا نگران نباش بد به دلت راه نده 
منم قبل  عروسیم یکمى نگران بودم البته نه اونقدرى که اذیت بشم ولى به چیزاى خوب فکر میکردم و رویا بافى میکردم مراسممونم خداروشکر خیلى خیلى خوب برگزار شد و کلى به همه خوش گذشت 

توهم همینجورى باش به نکته هاى مثبت فکر کن ، فکر کن که عروسیته هر جورى باشه خوبه اینجورى توقعت هم میاد پایین تر به جاش آرامش پیدا میکنى و دیگه استرس نمیگیرىتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تشریفات: رنسانس ( آقای یاوری) سپاس از همه چيز 
موزیک: کیوان بهارلو خيلى خوب بود
باغ: موناکو عالى بود
لباس عروس: شاینی خيلى خوب بود
آتلیه:کلاسیک خوب بود
آرایشگاه: گیوا عالييييى بود

همه چيز بهتر از اونى شد كه فكر ميكردم
نقل قول
 سپاس شده توسط sad1000
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #1454
'maryam_96 dateline='' نوشته است:  
'farzanemoheb dateline='' نوشته است:  ا

خانوما کسى میدونه اینجا چجورى میتونم عکس بزارم ، میخوام یه عکس بزارم ولى بلد نیستم

عزییزم پایین صفحه قسمت ارسال پاسخ برو داخلش قسمت پایین ضمیمه جدید از اونجا عکسو انتخاب کن بعد افزودن ضمیمه بزن عکس میاد داخل متن بعد هم ارسال پاسخ بزن 

امتحان کردم ولى نشدتصویر: images/smilies/sad.gif

نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #1455
'diba.darabi dateline='' نوشته است:  
'sad1000 dateline='' نوشته است:  وا
واااى دخترا نمیدونم چرا استرس گرفتم یهو از دیشب اینجورى شدم شاید نزدیک عروسى شدم اینجورى شدم ولى خیلى حس بدیه دلم نمیخواد اینجورى باشم 

عزیززززززم

منم قبل  عروسیم یکمى نگران بودم البته نه اونقدرى که اذیت بشم ولى به چیزاى خوب فکر میکردم و رویا بافى میکردم مراسممونم خداروشکر خیلى خیلى خوب برگزار شد و کلى به همه خوش گذشت 

توهم همینجورى باش به نکته هاى مثبت فکر کن ، فکر کن که عروسیته هر جورى باشه خوبه اینجورى توقعت هم میاد پایین تر به جاش آرامش پیدا میکنى و دیگه استرس نمیگیرىتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

واى خیلى دارم سعى میکنم کمتر استرس داشته باشم ولى نمیدونم چرا انقدر فکر میکنم بیچاره فیلمبردارمون پدرشو من در آوردم انقدر بهش زنگ زدم و به آقاى یاورى هم همینطور ولى بنده خداها خیلى با حوصله و مؤدب جوابمو میدن شوهرم میگه یه کارى کن حالا همه فرارا شن از دستمونتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ عصر توسط tablooaraz.)
ارسال: #1456
(دیروز ۱۲:۳۵ عصر)'sad1000' نوشته است:  
'diba.darabi dateline='' نوشته است:  
'sad1000 dateline='' نوشته است:  وا
واااى دخترا نمیدونم چرا استرس گرفتم یهو از دیشب اینجورى شدم شاید نزدیک عروسى شدم اینجورى شدم ولى خیلى حس بدیه دلم نمیخواد اینجورى باشم 

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

عزیززززززم

واى خیلى دارم سعى میکنم کمتر استرس داشته باشم ولى نمیدونم چرا انقدر فکر میکنم بیچاره فیلمبردارمون پدرشو من در آوردم انقدر بهش زنگ زدم و به آقاى یاورى هم همینطور ولى بنده خداها خیلى با حوصله و مؤدب جوابمو میدن شوهرم میگه یه کارى کن حالا همه فرارا شن از دستمونتصویر: images/smilies/biggrin.gif

اصلاً استرس نداشته باشید 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد