• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

تشریفات رنسانس (یاوری)

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #1381
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
(دیروز ۱۲:۰۷ صبح)سحر بیاتی نوشته است:  
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ عصر)Tanzania khanoom نوشته است:   سلام میشه لطفا قیمتهای اینجارو برام بزارین دوستان
قیمتشونم حدود ۸۵ تومن میشه عزیزم

ممنون که جواب دادی ، فقط اینکه میدونی تو این قیمت شامل چه چیزهایی میشه؟!؟

نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #1382
 چقدر زود میگذره ، منم عروس همین موسسه بودم انگار همین دیروز بود منم دنبال یه موسسه خوب میگشتن وااای چقدرم استرس داشتم ولی چه رود و چه خوب گذشت و رفت واقعا قدر لحظه هارو باید دونست...ایشالا همگی خوشبخت باشین و خوشحال

من باید به هر چیز که می خوام برسم

تشريفات آقاى ياورى (رنسانس) خيلى خيلى خوب بود
آرایشگاه گيوا خيلى خوشگل شدم
موزیک كيوان خوب خوب
آتلیه وفیلم خيلى خوب
سفره عقد خيلى ناز شده بود

ماه عسل هم رفتيم بدروم خيلى خيلى خوش گذشتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط diba.darabi
۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #1383
دوستان کسی با اتلیه کلاسیک که خودشون معرفی میکنن کار کرده؟من هیچی ازش پیدا نمیکنمتصویر: images/smilies/undecided.gif
نقل قول
دیروز, ۱۱:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۴۲ صبح توسط mahyame.)
ارسال: #1384
Smile RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
از طریق سایت نو عروس با تشریفات رنسانس آشنا شدیم و هفته پیش رفتیم تست زنده مراسم برخورد و کارشون به قدری عالی بود که همون جا باهاشون یه قراره حضوری گزاشتیم برای عقد قرار داد.دیشبم قراردادمون و به خوبی و یک قیمت خیلی مناسب بستیم.ایشالاه که همه چی خوب پیش میره .و حتما بعد مراسم میام براتون توضیح میدم که همه چی چیز چه طور پیش رفت.

نقل قول
 سپاس شده توسط diba.darabi
دیروز, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #1385
(۱-خرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ عصر)Elibhri نوشته است:  دوستان کسی با اتلیه کلاسیک که خودشون معرفی میکنن کار کرده؟من هیچی ازش پیدا نمیکنمتصویر: images/smilies/undecided.gif

ما کلاسیک رو انتخاب کردیم ، چون از لحاظ قیمت مناسب بود ، رفتیم دفتر کارشون از نمونه کارای فیلم و عکس و مخصوصا کلیپاشون خیلی خوششون اومد دیگه قرارداد بستیم حالا ایشالا که خوبه

تشریفات: رنسانس ( آقای یاوری)
موزیک: کیوان بهارلو
باغ: موناکو
لباس عروس: شاینی
آتلیه:کلاسیک
آرایشگاه: گیوا
خونه : 95٪ درصد تموم شده

یه نفس راحت تا موقع عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط Elibhri
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد