• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

تشریفات رنسانس (یاوری)

۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۸:۲۵ صبح
ارسال: #1481
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
'mimdokht dateline='' نوشته است:  سلام دوستان
مراسم منم با تشریفات رنسانس توی باغ دانش بود
وافعا عالی بود از همه نظر.همونطور ک میخواستیم شد.همه تعریف میکردن.هم مدیر باغ و هم اقای یاوری بسیار بسیار مدیران لایقی هستن. مراسم من رو به بهترین شکل مدیریت کردن. غذاها فوق العاده خوشمزه.سرو شیرینی میوه ابمیوه و کیک خیلی خوب انجام شد.
ازشون خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم همیشه تو کار خودشون همینطور بدرخشن.تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام دوستم 
شما منوتون رو تو چه رنجى گرفتین من نزدیک عروسیمه میخوام یکم سبک سنگین کنم بعد تصمیم بگیرم
بعد اینکه دیزاین و غذا همه خوب بود ؟ من یدلین برام مهمه شوهرم غذا براش مهمتره 
البته ما خیلى تعریف آقاى یاورى رو زیاد شنیدیم چند تا از عروسیاشونم تو فأمیل و آشنا بوده رفتیم 
ایشالا که همه همیشه خوشحال و راضى باشن ماهم جزوشون باشیم
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #1482
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
(۴-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۲۷ عصر)'mimdokht' نوشته است:  سلام دوستان
مراسم منم با تشریفات رنسانس توی باغ دانش بود
وافعا عالی بود از همه نظر.همونطور ک میخواستیم شد.همه تعریف میکردن.هم مدیر باغ و هم اقای یاوری بسیار بسیار مدیران لایقی هستن. مراسم من رو به بهترین شکل مدیریت کردن. غذاها فوق العاده خوشمزه.سرو شیرینی میوه ابمیوه و کیک خیلی خوب انجام شد.
ازشون خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم همیشه تو کار خودشون همینطور بدرخشن.تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

چه جالبتصویر: images/smilies/blush.gifما هم با اینکه تعداد مهمونامون برای باغ دانش تقریبا زیاد میشد اما تصمیم داشتیم اونجا رو بگیریم
البته اون موقع تازه تغییر دکوراسیون داده بودن و هنوز هم در حال اجرا یه سری چیزای جدید بودن
اما چون زمانی که خواستیم قرارداد رو ببندیم قیمت خیلی بالاتری (از روزی که باغ رو بازدید کرده بودیم) گفتن، ما هم قرارداد نبستیم تصویر: images/smilies/tongue.gif
اما مهم اینکه در نهایت همه چیز اون جور که میخاستیم برگزار شد و در وهله اول به خودمون خیلی خوش گذشت(این خیلی مهمه واقعا!!!حداقل خستگیای بدو بدوها از تن آدم در میاد!!تصویر: images/smilies/smile.gif )

تشریفات رنسانس:عالی
باغ یاسین: خوب
آتلیه آرته: نتیجش رو اعلام میکنم
موزیک علی کیا: بینهایت عالی
آرایشگاه گیوا. سارا حسینی: عالی
مزون مروارید: بینهایت عالی
به امید خوشبختی و سلامتی همه و ما Blush
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام