• ونوستار
  • گل سنتر

تشریفات رنسانس (یاوری)

۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #1431
RE: تشریفات رنسانس (یاوری)
سحر جان ما تو یه دوره اى خیلى دنبال سالن اجتماعات داخل تهران میگشتیم و از خود آقاى یاورى هم پرسیده بودیم ولى تنها کسى که گفت سالن اجتماعات زیاد جالب نیست و قیمتش تو زمستون مثل باغه آقاى یاورى بود اون موقع هنوز تصمیم عروسى نداشتیم میخواستیم نامزدى بگیریم که ... خلاصه دیدیم درسته ما هر چى سالن میرفتیم میدیدیم قیمتش زیاد بود دیدیم همون باغ ب صرفه تره تو زمستون ، حالا دوست شما هم اگه میخواد بعد محرم اینا بگیره بهش بگین دنبال سالن نباشه فقط باغارو هم ببینه خیلى بهترهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تشریفات: رنسانس ( آقای یاوری) سپاس از همه چيز 
موزیک: کیوان بهارلو خيلى خوب بود
باغ: موناکو عالى بود
لباس عروس: شاینی خيلى خوب بود
آتلیه:کلاسیک خوب بود
آرایشگاه: گیوا عالييييى بود

همه چيز بهتر از اونى شد كه فكر ميكردم
 سپاس شده توسط سحر بیاتی
۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #1432
ممنون از راهنماییات دوست خوبم ، حتما بهش میگم اگر واقعا هم قیمت باشن یا حتى اختلافشون خیلى ناچیز باشه خیلى بهتره چون سالگرد ازدواجش بعد از ١٠ سال ازدواجشه دوست داره جاشم خوب باشه بازم ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عشق یعنی...
همیشه درکنار هم بمونیم

آرایشگاه:؟
تشریفات: 80٪رنسانس
آتلیه:؟
باغ:؟
لباس عروسمم حاضری خریدم
۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ صبح توسط admin3.)
ارسال: #1433
با عرض سلام خدمت همه دوستان...
از اونجایی که در تعدادی از نظرات ارسال شده در زیر تاپیک همکار عزیزمون اسم از باغ آوین برده شده و مواردی ذکر شده ،لازم دونستیم تا توضیحاتی رو راجع به موارد مطروحه به عرض برسونیم.
١-در خصوص مسیر دسترسی به باغ : طبیعتا عزیزانی که برای بازدید باغ تشریف میارن از همین مسیری تردد میکنن که در شب مراسم استفاده میشه.این مسیر دارای معایب و نیز مزایایی هست که فکر میکنم اینجا جای بحثش نباشه و کسانی که تو این باغ مراسمشون بدون هرگونه مزاحمتی برگزار شده بهترین شواهد این موضوع هستن.
٢-در خصوص روشن نکردن tv wall در شب عروسی دوست عزیزمون هم به عرض میرسونم که تاریخ عقد قرارداد ایشون قبل از نصب تلویزیون بوده و از اونجایی که اینگونه امور عرفا در سطح باغ ها بصورت رنت و اجاره شبانه با سرمایه گذارهای خارج از باغ انجام میشه و بایستی بابت استفاده شبانه از این تجهیزات هزینه آن به سرمایه گذار پرداخت بشه،طبیعتا بصورت توافقی با کسانی که تاریخ قراردادشون قبل از زمان تجهیز بوده عمل میشه . ضمن اینکه موارد دیگری هم نسبت به زمان تاریخ قرارداد ها توسط خود باغ سرمایه گذاری و انجام شده که کلا در اختیار میهمانان عزیز قرار گرفته.که اگر لازم شد این موارد رو همینجا اعلام میکنیم.
٣- در خصوص اخذ وجه برای استفاده از پارکینگ: این موضوع کاملا تکذیب میشه و به هیچ عنوان هیچگونه وجهی بابت استفاده از پارکینگ دریافت نمیشه.لیکن در صورتی که دوست عزیزمون مصر هستن که این امر اتفاق افتاده لطف کنن و با شماره تلفن ٠٩١٢١٦١٤١١٥ تماس بگیرن و بفرمایند که چه کسی و با چه مشخصاتی اقدام به این عمل کرده....چون در زمان هایی که باغ بصورت اجاره در اختیار همکاران عزیز قرار میگیره ،تنها دخالتی که در حین مراسم انجام میشه........................ و رعایت تایم اتمام مراسمه.و در کلیه امور برگزاری از صفر تا صد بعهده همکاران خدمات و تشریفاته.
٤- مدیریت باغ آوین با برگزاری بیش از چهارصد مراسم عروسی در طول دوسال اخیر همواره مشتری مداری رو سرلوحه کار خودش قرار داده و همیشه موارد تعهد شده جزو خطوط قرمز کاریش محسوب شده،...علی ایحال ای کاش که این دوست عزیزمون هم مواردی که فکر میکنن متضرر شدن رو با حضور در دفتر مدیریت باغ تو همون شب بیان میکردن تا هیچ دلگیری باقی نمیموند...
در پایان هم برای تمامی نوعروسان و آقا دامادهای گل آرزوی سعادت و خوشبختی و بهروزی میکنیم و امیدواریم که تمامی جوان های این مرز و بوم سالم و سرحال و شاد باشند.
((پ.ن)):
این کامنت صرفا جهت روشن شدن موضوع گذاشته شده و به هیچ وجه خدای ناکرده در مقام پاسخگویی برنیومدیم.چرا که اعتقادمون بر اینه که ((گردن ما در مقابل مشتری از مو باریک تره و همیشه و در همه حال حق با مشتریه))

۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ صبح توسط Eli73.)
ارسال: #1434
من از خودم دیگه گذشته این صحبت هام جاش توی این تاپیک نیست ولی چون شما اینجا پست کردین جواب میدم
اول از همه اینکه بله درسته باغ شما توی تایم قرار داد مت tv نداشت هنوز قبول دارم، اما بعدش که گذاشت ما هم با باغ تماس گرفتیم و هم به تشریفاتمون گفتیم و با شما هماهنگ کردن در مورد تلوزیون و باغ اوین به ما اوکی داد، من خود همسرم هم حتی با باغ یبار تماس گرفت و گفت که ما قرار دادمون قبل tv بوده و الان میشه برای پروجکشن ما ازش استفاده کرد و گفتین که میشه، ولی روز مراسم چون فکر میکردین ما دستمون از همه جا کوتاهه زیرش زدید
٢. در مورد پول پارکینگ هم من از خودم که چیزی در نمیارم ،یک پسر بچه توی باغ بود که اصلا با تشریفاتم نبود از خود باغ بود ایشون طلب پول کرده بود، جالب برام که میگین کسی توی باغ نیست حضور نداره حداقل ١٠ نفر بودن كه حتی یه دختر پسر غریبه هم یکی ٢ دور توی سالن چرخیدن من حتی لباسا و قیافه هاشونم یادمه 
در مورد حرف زدن و دلگیری، که اصلا فکر نمیکنم جایی برای صحبت بوده باشه همه چیز روشن بود، این صحبتام فقط کردم که کسایی که میان اینجا، مثل خود من، چشمشون باز کنن و اعتماد کامل به یجا نکن همه چیز ذکر کنن.

موزيك: علي كيا- عالي
باغ: آوين- خيلي بد
اتليه: افر- بي نظير
تشريفات: رنسانس- متوسط
ارايشگاه: لي لي- بسيار خوب
۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #1435
'سحر بیاتی dateline='' نوشته است:  ممنون از راهنماییات دوست خوبم ، حتما بهش میگم اگر واقعا هم قیمت باشن یا حتى
اختلافشون خیلى ناچیز باشه خیلى بهتره چون سالگرد ازدواجش بعد از ١٠ سال ازدواجشه دوست داره جاشم خوب باشه بازم ممنونسلام خاله 
میشه دنگ شمال رو برام بریزى 
چون پیام گفت همونو براى خرجى بردار ، منم میخوام برم خرید هیچى پول ندارم ممنون...تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خواهش میکنم وظیفمه کارى که از دستم بر میاد رو انجام بدم منم کلى از بقیه راهنمایى گرفتم، در مورد باغ یا سالنم حالا یه مشورتى از خود آقاى یاورى بگیر یا به دوستت بگو بره دفترشون اگه میخواد تشریفاتم بگیره ، ایشون همرو کامل توضیح میدن ، ولى مطمئنم که باغا چون تو زمستون ارزونترن قیمتش با سالن زیاد فرق نداره بازم اگه کارى داشتى بپرس عزیزم

تشریفات: رنسانس ( آقای یاوری) سپاس از همه چيز 
موزیک: کیوان بهارلو خيلى خوب بود
باغ: موناکو عالى بود
لباس عروس: شاینی خيلى خوب بود
آتلیه:کلاسیک خوب بود
آرایشگاه: گیوا عالييييى بود

همه چيز بهتر از اونى شد كه فكر ميكردم
۳-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #1436
'diba.darabi dateline='' نوشته است:  
'سحر بیاتی�' نوشته است:  ممنون از راهنماییات دوست خوبم ، حتما بهش میگم اگر واقعا هم قیمت باشن یا حتى
اختلافشون خیلى ناچیز باشه خیلى بهتره چون سالگرد ازدواجش بعد از ١٠ سال ازدواجشه دوست داره جاشم خوب باشه بازم ممنونسلام خاله 
میشه دنگ شمال رو برام بریزى 
چون پیام گفت همونو براى خرجى بردار ، منم میخوام برم خرید هیچى پول ندارم ممنون...تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خواهش میکنم وظیفمه کارى که از دستم بر میاد رو انجام بدم منم کلى از بقیه راهنمایى گرفتم، در مورد باغ یا سالنم حالا یه مشورتى از خود آقاى یاورى بگیر یا به دوستت بگو بره دفترشون اگه میخواد تشریفاتم بگیره ، ایشون همرو کامل توضیح میدن ، ولى مطمئنم که باغا چون تو زمستون ارزونترن قیمتش با سالن زیاد فرق نداره بازم اگه کارى داشتى بپرس عزیزم

زنگ زدم به آقاى یاورى ، درست گفتى آقاى یاورى هم نظرشون همین بود ...
حالا دوستم میگه بعد از عروسیه ما قرارداد میبنده براى تشریفات و...
خمیخواد خیالش راحت باشهتصویر: /images/smilies/new/angel.png

عشق یعنی...
همیشه درکنار هم بمونیم

آرایشگاه:؟
تشریفات: 80٪رنسانس
آتلیه:؟
باغ:؟
لباس عروسمم حاضری خریدم
۴-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ عصر توسط HShima.)
ارسال: #1437
سلام به همه دوستان مراسم من هم هفته ی پیش 28 مرداد در باغ 777 بود. از تشریفات رنسانس در کل راضی بودم خیلی رفتارشون خوب بود و با حوصله به حرفهای ما کامل گوش می دادند. غذا عالی و خوشمزه بود و مهمونا که میگفتن تا آخرین لحظه غذا سرو میشد. گل آرایی سفره عقد و سر میز ها هم خیلی خوب بود.
در کل من خیلی راضی بودم و به ما واقعا اون شب خوش گذشت. جای عقدمون که تو فضای باز و روی پلی روی آب بود و واقعا با صدای پیانو رویایی شده بود. حیف که خیلی همه چیز زود گذشت و تموم شد.. واقعا مثل یک چشم بر هم زدن بود.

(۴-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ عصر)'HShima' نوشته است:   

تشریفات : رنسانس
موزیک: امین رضایی
آرایشگاه : مریم رئوف
آتلیه : استودیو لیما

سپاس شده توسط diba.darabi ، سحر بیاتی
۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #1438
سلام
عروس خانوما 
من همیشه پیج رو دنبال میکنم 
تازه برگشتم
البته قبلا با آقاى یاورى صحبت کردم 
ولى زمان زیادى میگذره ازین موضوع 
اینجا جزو کاندیدام بوده
براى آذر اگه بخوایم جشن بگیریم 
الان دیره بخوام اقدام کنم 
یکى از دوستان خیلى منو ترسوند گفت الان همه جا پره دیگه!!!
۶-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #1439
(۶-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ صبح)'sad1000' نوشته است:  سلام
عروس خانوما 
تازه برگشتم
اینجا جزو کاندیدام بوده

عزیزم بهتره شما بزنی ب دفترو باخودشون هماهنگ کنی کسی ک اینجا یه چیزی میگ خبر ازهمه چی نداره

شایداون تاریخی ک شمامیخوای هنور خالی باشه یا کنسلی خورده باشه
۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #1440
'violet99 dateline='' نوشته است:  
'sad1000 dateline='' نوشته است:  سلام
عروس خانوما 
تازه برگشتم
اینجا جزو کاندیدام بوده

عزیزم بهتره شما بزنی ب دفترو باخودشون هماهنگ کنی کسی ک اینجا یه چیزی میگ خبر ازهمه چی نداره

شایداون تاریخی ک شمامیخوای هنور خالی باشه یا کنسلی خورده باشه

آره خودمم همین فکرو کردم منتظرم همسرمم بیاد باهم بریم دفترشون که صحبت کنیم گفتم قبلش از بچه هام یه سوالى بپرسم خیلى نگران شدم به هر حال راست میگى بهترین همینه که با خود آقاى یاورى صحبت کنیم

سپاس شده توسط violet99
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام