• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات رز امیر

۲۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #61
RE: تشریفات رز امیر
بهار جان ایشالله مراسمت همون جور که میخوای برگزار شه، من حتی قبل از برگزاری مراسمم جرات اینکه بیام اینجا تعریفی بکنم رو نداشتم چون مطمئن نبودم چی میشه اما انقدر مراسمم خوب و با شکوه برگزار شد و واسم سنگ تموم گذاشتن الان ازشون تعریف میکنم.اگه کسی هم بره اینجا نه چیزی به من میرسه نه چیزی ازم کم میشه. فقط دلم می خواست اطلاعاتم رو در اختیار دوستانی که هنوز تصمیم نگرفتن بزارم چون خودم بالای 30 تا باغ و خدمات مجالس رفته بودم و واقعا نا امید شده بودم.
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سا ، bahar
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #62
سلام دوستان خیلی خوبه که هر کس نظر و حرفش رو بتونه راحت بیان کنه. Mahya1369 جان من عروسیم اینجا برگزار شد همونطور که قبلا هم گفتم واقعا از همه چیزم راضی بودم و کوچکترین جای گله واسمون نذاشتن. این که شما خوشت نیومده صد در صد حقته ولی خیلی قشنگتره که راجع به فیلم یا عکس بقیه نظر ندی و جملاتی که در شان یه ادم نیست رو به کار نبری.شاید یه سری از دوستان اینجا قرار داد بسته باشن و با این حرفهای شما فقط استرس و نگرانی شون بیشتر شه.شاید سلیقه من با شما متفاوت باشه مثلا من گل سفید رو بپسندم شما قرمز... این دلیل بر بد بودن یا به قول شما افتضاح بودن نیست آقای باقری و همکارنشون با مناسبترین هزینه بهترین و عالی ترین مراسم رو برگزار می کنن این تجربه ی منه که عروسیمو برگزار کردن.هیچ نسبت فامیلی هم باهاشون ندارم و عروس و دامادهای زیادی رو مثل خودموم در دفترشون دیدم که از مراسم راضی بودن.
نقل قول
 سپاس شده توسط sabasaba ، mahya1369 ، مرجان مهربون ، سارا مرادی ، hananeh angel
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #63
درست میگی من کاملا قبول دارم ادم هزینه میکنه که بهترین رو انجام بده و شما هم بهترین کار رو انجام میدی که همه جا میگردی و وسواس به خرج میدی. نظرت هم درباره هر کس برداشتت از اون شخصه. منم نظرم رو گفتم چون با بودجه زیادی نداشتیم و آقای باقری خیلی خیلی بهمون لطف کردن یا شاید به قول شما دلسوزی بوده! و هیچ وقت این رو فراموش نمی کنم و این حداقل کاری بود که می تونستم بکنم و اینجا اعلام کنم که مراسمم بسیییاررر عالی برگزار شد. ایشالله همه خوشبخت باشن و شب عروسیشون قشنگترین و خاطره انگیز ترین شب زندگیشون باشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ عصر توسط شیما سرمدی.)
ارسال: #64
سلام من می خواستم بگم این تشریفات جزو تاپ ترین ها هستند ، چند باری مراسم اقوام رفتیم که تشریفاتشون رو به رز امیر سپردن توی یه باغه شیک تو جاده مخصوص / واقعا لذت برم .موزیک خوب .کلیپ خوب..پذیرایی فوق العاده ..باورتون نمیشه ..اصن نمی ذاشتن این آب میوه رو بخوری بعدی رو میاوردن.گارسونشاشون همه آراسته بودن و مودب .و به کارشون مسلط بودن و اصن بهشون نمیخورد شغلشون این باشه .انقدی که بابام می گفت کاش سرپرستشونو ببینم ازشون تشکر کنم که انقد تیم سالن کارشون خوبن ...جاهای دیگه که میری همه گارسوناشون کلا افسردگی دارن یا اصن پذیرایی نمی کنن اما اینا عالی ترین بودن ...همه چیز سر تایم خودش بود. .آب میوه هاشون عالی بود .واسه شامشون رفتیم تو سالن کناری که صندلی هم چیده شده بود دیگه اذیت نشدیم بیایم سر میز.....خلاصه عالی بودن .هرچی میخواستی خیلی سریع بهت میرسوندن ......خلاصه اونشبی که ما بودیم سنگ تموم گذاشتن ....تنها ایرادی که داشت پارکینگش بود زمینش خاکی بود و کلی اذیت شدم واسه خاطر کفشم .

من از اقواممون پرسیدم .چون خودمم میخوام باهشون قرارداد بندم.. تو مراسمشون هم مهمون بودم .خیلی خوب بود همه چیز .اصلا اونی که شما میگی نبوده به نظرم /اون مراسم هم که گفتین دقیقا ماله پسرشون بوده دقیقا همه اینها رو از فامیلمون پرسیدم .یه کار جالبی هم که کردن .تو همون تولد تمامه عروس دومادای قدیمی و جدیدش رو دعوت کرده .و به طرز فوقلعاده شکیلی پذیرایی شدن ،این یعنی متانت یعنی فوق العاده .من خیلی از این ابتکار عملشون خوشم اومد .تازه فامیلمون می گفت آقای باقری برخلاق موسسات دیگه اصلا فیسو افاده ای نیست .زیرو یکیه .تازه اون چایی که نخوردی من به جات می خورم.
نقل قول
 سپاس شده توسط sara64 ، سارا مرادی ، ساناز فرحی
۴-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #65
خوبن در کل
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-شهريور-۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ صبح توسط noor.)
ارسال: #66
بچه ها میشه یکی کمک کنهههه
اگه کسی اینجا تشریفاتش بوده میگه واسه چند نفر حدودا چقدر دراومده؟؟؟

(۳-تير-۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ صبح)سارا مرادی نوشته است:  
(۲۰-اسفند-۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ عصر)bahar نوشته است:  جزو تشریفات های درجه 3 بود ... اصلا بلد نبودن وقت ملاقات بدن ... ما رفتیم اونجا مثل مطب دکتر بود حتی صندلی نیود که روش بشینیم ... نیم ساعت نشستیم تا تازه نوبتمون شد ... فقط هم می خواستن به هر قیمتی که شده ادمو نگه دارن که باهاشون قرارداد ببندی ... گفت نمیشه مجلس دیگران هم بیای ببینی ... وااااااااااااا
اها تازه می گفت ما این 5شنبه 18 تا عروسی داریم ... اخه مگه میشه ادم این همرو مدیریت کنه .... همش هم میگفت بچه ها ما کارمون رو بلدیم که همه میان سمت ما دیگه !!!!!!!!!!

فکر کنم شما کلا مشکل داری اون از دلهره انداختن به جون عروسا برای آرایشگاه اینم از اینجا!! من عروسی و نامزدیم رو با آقای باقری گرفتم، رویایی ترین عروسی فامیل شد، تازه با اون هزینه!! هییییییییچ کس فکر نمیکرد زیر پنجاه میلیون خرج کرده باشیم!

دقیقا سارا همینطوره هر کاری میکنم بعد یهویی میام اینجا میبینم یکی ترکوندتش یه سکته میزنم Smile)) میتونید بگی حدودا واسه چند نفر چقدر دراومد؟

رسیدن به آرزووهام نزدیکه ِ اتفاقای خوووب تو راهن::خدایاشکرت
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #67
بچه ها باغ برای عروسی جدا هم داره؟

معجزه خبر نمیکند لطفا با احتیاط ناامید شویدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
 عکسای خرید جهازم در instagram:shima_dreamy_home

نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #68
چرا اینجا اینقدر خلوته؟
بچه ها لیست قیمت بزارین تورو خدا
New3CryingLubBig Grin

نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #69
پکیج های عکاسی و فیلم برداریش و نظر راجع به کیفیت کار

نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #70
سلام

مراسم ما پارسال خرداد ماه بود ، طبق قرار داد انجام تمامی امور با آقای باقری و تیمشون بود ، فیلم برداری مجلس و گل آرایی و ماشین عروس و ... ، دقیقا روز عروسی وقتی همسر بنده برای گرفتن ماشین عروس میره ، گل فروشی تمام مبلغ رو ازش میگیره و میگه کسی یا هاش هماهنگ نکرده و همسر من هم پول رو پرداخت میکنه.

باز هم میگم طبق قرار داد فیلم برداری مجلس با تیم ایشون بود ، 2 تا دوربین داشتند و کرین ، ولی بعد از 4 ماه فیلمی که به ما تحویل دادند بسیار غیر حرفه ای بود و تمام صحنه های بی ربط مثلا تا 5 دقیقه زمین را فیلم برداری کرده بودند ، آشغال هایی که روی زمین بود. شاید از 2 ساعت فیلم از عروس و داماد 30 دقیقه هم تو فیلم نبودند. هر کس فیلم عروسی را میدید فکر میکرد یه پارتی بوده تا مجلس عروسی ، از هر چیزی غیر از ما دو تا فیلم برداری شده بود ! خلاصه هر چی از افتضاح بودن فیلم برداری ؛ تهیه فیلم ، کمه.

ما دو هفته بعد از مراسم ایران نبودیم، و مادرم پیگیری میکرد ، و امسال بعد از گذشت 1 سال خودم میخوام برم دنبالش و هر طور شده یه فیلم خوب ازشون بگیرم.

موزیک و سالن خیلی خوبی داشتن ، و آقای باقری طوری وانمود میکنن که همه تلاششون اینه که بهترین مراسم رو داشته باشن.

آخه یکی باید به ایشون و تیمشون بگه اگه شما هر شب عروسی میگیرید و براتون عادی شده، برای هر عروس و داماد همون یک شبه و خیلی مهمه. و تنها چیزی که یادگار میمونه فیلم و عکس مراسم هست.

البته باید بگم کار عکاسیشون و همینطور عکاس که خانم الهام بودند خوب بود.

با اینکه ما همه چیز رو در قرار داد قید کرده بودیم. باز هم بابت گل ماشین عروس پول گرفتن و یه سری پول های خرده ریزه دیگه! که چون میدونن اون روز عروس داماد ، مجبورن و پرداخت میکنن.

اگه بخوام چیری بگم ، تاکید میکنم حتما همه چیز را در قرار داد قید کنید و مهر و امضا کنید. و تا جایی که مینوتید از خدمات فیلم برداریشون استفاده نکنید.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام