• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

تشریفات رز امیر

۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #51
RE: تشریفات رز امیر
من با پری سا جون موافقم از نظر قیمتی عالی هستند و سطح کارشون هم خوبه من با اینجا قرارداد بستم مراسمم برگزار شد میام می نویسم اقای باقری واقعا مرد محترمی هستند مراسم زنده هم ازشون دیدم واقعا انتظار نداشتم در اون سطح کار کنن عااالی بود همه چیز مرتب و تمیز بود باغشون هم فوق العاده قشنگ بود جاهای زیادی رفته بودم اما با این قیمت ها نمی شد چنین مراسمی برگزار بشه واقعا خوشحالم باهاشون قرارداد بستیم حتما سر بزنید و از نردیک ببینید ضرری نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سا ، خگوشی
۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #52
سارا خانوم مراسمتون کی هست. هزینتون چقدر شد واسه چند تا مهمون؟
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #53
بچه ها میشه از منو های مختلفشون و قیمت هاشون بگید.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #54
Alirezamz مراسم ما اواخر ماه هست و واسه 180 تا 200 مهمون با خرج همه چیز حدود 20 میلیون.دست خودتون هست که چه منویی انتخاب کنید چه ارکستری بخواین فیلمبرداری تون چه جوری باشه کدوم باغ رو انتخاب کنید... هم این موارد رو مبلغ تاثیر میزاره اما مهم اینه آقای باقری تا اونجا که میتونن کمک میکنن و فقط فکر سود خودشون نیستن حتما یه سر بزنید و باهاشون صحبت کنید.
Mitsha من قیمت دقیق منو نمیدونم چون میتونی غذا رو کم و زیاد کنی و مبلغش عوض میشه اما از موسسات دیگه قیمتاش بهتر بود و کیفیت غذایی خوبی داشت تست کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۸-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #55

(۶-بهمن-۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ عصر)mitsha نوشته است:  بچه ها میشه از منو های مختلفشون و قیمت هاشون بگید.

Mitsha جان

من صفحه قبل کامل توضیح دادم. بخون ارسالم رو عزیزم. باز اگه سوالى بود حتما بپرس.
نقل قول
 سپاس شده توسط خگوشی ، marjan o saman
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #56
دوستان مراسم من هم برگزار شد آقای باقری و همکارانشون سنگ تموم گذاشتن چیزی کم که نبود هیچ، بسیار عالی و بی نقص بود غذا عالی،میوه و شیرینی عالی، ارکستر عالی، سفره عقد عالی، گروه فیلمبرداری و عکاسی عالی، سالن زیبا دیزاین عالی... خلاصه بهترین شب زندگیمو به بهترین شکل ممکن برگزار کردن واقعا ازشون ممنونم.چند تا هدیه هم داشتن واسمون که اونم بسیار خوب بود. من با این تشریفات از طریق همین سایت آشنا شدم نه نسبت فامیلی باهاشون دارم نه هیچ چیز دیگه . بالای 10 تا تشریفات رفتیم یا خیلی سطح پایین بودن یا قیمتهایی که میگفتن با بودجه ما جور در نمیومد. آقای باقری با هزینه مناسب بهترین مراسم ممکن رو واسمون گرفت. امیدوارم اونایی که مثل ما سردرگم هستن و نمیتونن به کسی اعتماد کنن یکم کمک کرده باشم اگه سوالی دارین پ خ بدین جواب میدم .
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سا ، فاطیما66 ، خگوشی
۲۰-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ عصر توسط bahar.)
ارسال: #57
جزو تشریفات های درجه 3 بود ... اصلا بلد نبودن وقت ملاقات بدن ... ما رفتیم اونجا مثل مطب دکتر بود حتی صندلی نیود که روش بشینیم ... نیم ساعت نشستیم تا تازه نوبتمون شد ... فقط هم می خواستن به هر قیمتی که شده ادمو نگه دارن که باهاشون قرارداد ببندی ... گفت نمیشه مجلس دیگران هم بیای ببینی ... وااااااااااااا
اها تازه می گفت ما این 5شنبه 18 تا عروسی داریم ... اخه مگه میشه ادم این همرو مدیریت کنه .... همش هم میگفت بچه ها ما کارمون رو بلدیم که همه میان سمت ما دیگه !!!!!!!!!!

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369 ، noor
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #58
بهار جان من نمیدونم شما کی رفتین و چی بوده جریان. ولی ما قبل قرار داد 5 بار رفتیم عین 5 بار واسمون کامل وقت گذاشتن 3 بار خود اقای باقری دو بار هم همکاراشون.من عروسیم عالی برگزار شد در حد درجه 3 که شما میگی نبود واقعا راضی بودم.قبل از قرارداد هم بهمون تاریخ و ادرس مراسمای مختلف رو دادن و گفتن هر کدوم رو میخواین بیایین.ما حتی هماهنگ نکردیم و سرزده به یکی از مراسماشون رفتیم.اگه دوست دارین کاراشونو ببینین بهتون پیشنهاد میکنم با خود اقای باقری هماهنگ کنین و بعد برید اونجا
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سا
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #59

بهار جونم،

من اصلا تشریفاتم اینجا نبود که بخوام طرفداری کنم از اینجا یا نکنم. ولی آقای باقری خیلی باشخصیتن. کاشکی با خودشون هماهنگ کنی و بری. تا با مشکلات اینطوری روبه رو نشی. عزیزم ولی مطمئنم که میذارن بری مراسم زنده ازشون ببینی، مطمئنمممم یعنی.
نقل قول
 سپاس شده توسط sara64 ، bahar ، mahya1369
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ عصر توسط bahar.)
ارسال: #60
نمیدونم بچه ها ... شاید شانس ما بوده که اونجا اینقدر شلوغ بوده که نتونستن راضیمون کنن... دیگه ما هم رفتیم جای دیگه قرارداد بستیم

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام