• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات رز امیر

۳۱-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #41
RE: تشریفات رز امیر
منم با اینجا قرارداد دارم. نامزدی هم با همینجا بودم که راضی بودم. فاطیما66 برای ما واسه شهریور ماه برای 150 نفر حدود 12 تومن در اومده. البته ورودی آتلیه و باغ واسه عکس جداست. ولی در مجموع نسبت به خدماتی که ارائه می دن خیلی به صرفه است خصوصا که عکس و فیلم هم با خودشونه
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطیما66
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #42
صبا ناز جان برای عروسیتون ؟؟؟؟؟ به نظرم خیلی خوب در آومده

از مراسم نامزدیت عکسی نداری که بشه دکور رو دید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #43
آره عزیزم برای عروسی. البته ما یه معرف داشتیم که چون خیلی مراسمها رو این معرف به تشریفات رز امیر معرفی کرده بود و همراهمون بود موقع بستن قرارداد، تخفیف برامون منظور کرد. ولی کلا 4 تا منو دارن که هزینه هر منو و خدماتش برای هر نفر مشخصه و متناسب با اون قیمت درمیاد. مثلا یه منو آتش بازی داره یا یه منو غذاهاش کاملتره و .... آره عزیزم عکس دارم آدرس ایمیلتو برام تو پیام خصوصی بذار میفرستم برات. البته نامزدی ما جا از خودمون بود که پارکینگ خونه بود ولی خوب تزیین کرد کل دیوارها رو پرده زد و.. که تو عکس میتونی ببینیWink
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #44
بهار جان شرمنده شما تو صفحه اول گفتی عکسات با یکی از اشناهاتون اما اینجا گفتی با این موسسه بوده

الهی دخیلم و ایمانم فقط به خودت
عروسی نگرفته جهازم در به در شد،همه دارایمون رو خوردن خدانشناسهاCrying
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #45
بهاره هیچ عکسی از دیزاینه مراسمت نداری ؟؟؟؟؟؟؟

21 / 06 / 93Heart
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #46
سلام دوستان من می خوام با این دوستان قرارداد ببندم. کسی هست که جدیدا از خدماتشون استفاده کرده باشه من بتونم باهاشون صحبت کنم هم راهنماییم کنه . واقعا ممنون میشم اگه اعلام آمادگی کنید . البته این تاپیک چند وقتیه که پست جدید نداره امیدوارم کسی پیدا بشه جواب بده. با تشکر فراوان
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ صبح توسط پری سا.)
ارسال: #47

بچه ها، ما هم به اینجا سر زدیم. با آقای باقری هم صحبت کردیم.
ایشون خیلیییی مهربون و با شخصیته. خیلی با عروس دامادها کنار میان. برای عروسی تو زمستون هم خیلی قیمت ها و تخفیف های خوبی میدن. خودشونم مثلی که یکی دو تا باغ برای خودشون و آشناهاشون هست که با قیمتتتت باورنکردنی اجاره میدن. این دو تا باغ خوشگله، منتها برای مراسم با تعداد مهمونهای کم (مثلا تا 250 نفر) مناسبه.

اینجا، یه پکیج خیلییی کاملیه، آتلیه از خودشون دارن، گروه موزیکشون برادر خوده آقای باقری هستن، البته هر گروه موسیقی دیگه ای هم که بخواین براتون میارن. کلا سه تا پکیج دارن. تو تمامه پکیج ها فیلمبرداری رو به صورت رایگان انجام میدن. منتها شما برای مونتاژش باید پول بدین.

- پکیج اول: نفری 50 تومن. شامل غذای پایه: باقالی پلو، زرشک پلو، مرصع پلو، شیرین پلو، ته چین. سالاد و نوشیدنی. هزینه مهماندار و سرویس مبلمان روی این 50 تومنه و شما پوله دیگه ای نمیدین.
- پکیج دوم: نفری 100 تومن. غذاهای قبل + بیف استراگانف، فسنجون، جوجه 50%. اینجا علاوه بر فیلمبرداری، کلیپ عروسی که با پروژکشن پخش میشه رو به عروس داماد به عنوان هدیه میدن. عکاسی اینا هم انجام میدن + آتش بازی + سنتی + گروه موزیک.
- پکیج سوم: نفری 150 تومن. غذاهای بالایی + بره و انواع کباب و میگو و اینا + سفره عقد + کلیپ + آتش بازی + سنتی + گروه موزیک. اینجام همه کاره عکاسی رو انجام میدن.

سفره عقدشونم 500 بود، اگه بخواین به پکیج 1 و 2 اضافه کنین. مثلا میتونین تو پکیج 2، سنتی رو حذف کنین، سفره عقد رو اضافه کنین.

بچه ها، چاپ عکس و مونتاژ فیلم در هر پکیجی که باشه بر عهده خودتونه.

برای اون دوستانی که بخوان کاره آتلیه رو با اینجا بردارن خیلی گزینه عالیههههه، چون کلیپ رو هدیه میدن و شما بعدا باید فقط پوله مونتاژ فیلم و چاپ عکسها رو بدین. که قیمتشون خیلیییی مناسبتر از جاهای دیگست. خودشونم آتلیه دارن تو میرداماد. عکس و فیلم هم یه مقدار سلیقه ای، من خودم اگر میخواستم با این تشریفات کار کنم، آتلیه رو ترجیح میدادم با جای دیگه ای بردارم ولی تو تمامه مدتی که ما اونجابودیم (ما سه بار رفتیم پیششون و باغاشون رو دیدیم باهاشون)، عروس داماداشون برای کاره فیلم و عکسشون میومدن، خیلییییییی راضی بودن.

علاوه بر این هزینه های که گفتن، هیچ هزینه ی دیگه ای به جز ورودی باغ پرداخت نمیکنین. مگر اینکه کلا دلتون بخواد که پکیج ها رو بالا پایین کنین و چیزی بهش اضافه کنین.

آقای باقری خیلی مهربونننننه، خیلیییییی صادقن، یعنی صداقت رو تو کلامشون میبینین، خیلی بامرامن، شما رو تو تنگنا نمیذارن که سریع باهاشون قرارداد ببندین. زبون باز نیستن اصلا. من توصیه میکنم بهتون که بهشون سر بزنین. این اطلاعاتی که من گفتن برای یک ماه پیشه دوستان.

به نظره من، دیزاینشون یه کوچولو سطحش پایین تره به نسبته جاهای دیگه ولی خب قیمتشونم پایین تره. به نظرم کارشون رو ببینین. آدمای خیلی خوبی هستن و خیلی راه میان با عروس دامادها. یعنی رو این قیمتها هم تخفیف میدن تازه. ولى محیط دفترشون خیلى شلوغ پلوغ و پرهیاهو هستش و به دفتر تشریفاتى هم خیلى شبیه نیست.

به نظره من ارزشه دیدن دارهههههه. اینم اطلاعات تشریفات:

آدرس: خیابان ستارخان، خیابان باقر خان، نبش کوچه فرزین، ساختمان یکتا، واحد 9 (از لحاظه جای پارک عالیه، اون دور و بر کلی جای پارک داره.)

تلفن تماسشون: 09123060573

امیدوارم تونسته باشم کمکی بهتون بکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط sara64 ، ماه عروس ، mahya1369 ، خگوشی
۵-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #48
مرسی پریسا جان منم می خوام با این دوستان قرارداد ببندم ولی یه کم نگرانی دارم کاش می شد با یکی از دوستان که باهاشون کار کردن صحبت کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سا
۵-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ عصر توسط خگوشی.)
ارسال: #49
بهار جان خیلی ممنون که این تاپیکو زدی کمک خوبیه برای امثال من که دنبال تشریفات خوب با قیمت منصفانه هستن...بهار جان برای مراسمم که احتمالا اردیبهشته برای قرارداد فروردین برم دیره؟ میدونم زودتر باید برم ولی خوب بدبختی احتمالا اردیبهشته خخخخ الان برم بگم چی؟ روز دقیق ندارم آخه[تصویر: تشریفات رز امیر]

زندگــــــــی ما دو تا چه خوبــــــــــه Blush
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #50

خگوشی جون،

بهار جان چند وقته که نیستن، اگه اشکال نداره من جوابه شما رو بدم.
اگه جشنتون اردیبهشته، فروردین تقریبا دیره عزیزم. به خاطره اینکه اون موقع عروسی زیاده، ممکنه جا پیدا نکنی. زودتر بری بهتره، هم خیالت راحت میشه هم با قیمتهای اینوره سال قرارداد میبندی Wink
الان بری هم هیچ اشکالی نداره. اینجوری وقتت بیشتره، میتونی برای تست سره مراسشمونم بری. مهم نیست که روزه دقیقت هنوز درنیومده. تازه میتونی بری جاهای مختلف رو باهاشون ببینی.
نقل قول
 سپاس شده توسط خگوشی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام