• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات رز امیر

۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #31
RE: تشریفات رز امیر
(۱۷-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ عصر)azaliya نوشته است:  
(۱۶-اسفند-۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ عصر)yeshil bahar نوشته است:  من اومدم از تجربه خودم با این موسسه بگم
من و همسرم 2 هفته پیش رفتیم پیش این تشریفات که نمونه کار ببینیم، رفتیم دفترشونو و کلی صحبت کردیم وقرار شد بریم مراسمشونو تست کنیم و بهشون گفتم که خانوم امدادی تعریف شمارو کردن و ما هم اومدیم که با خیال راحت باهاتون صحبت کنیم، خلاصه به ما گفتن که ما حتما بهتون زنگ میزنیم که واسه مراسم بیاین ولی هر ساعتی گفتیم حتما حتما اون ساعت بیاین، هفته بعدش همسرم زنگ زد و یاد اوری کرد و اونا هم بعدش زنگ زدن که پنجشنبه بیاین ما مراسم داریم و ادرس داده بود، باز هم پای تلفن تاکید کرده بوود که حتمام حتما یک ربع 10 اونجا باشین وگرنه ما شرمنده میشیم و نمیتونیم بذاریم که مراسمو ببینین، خلاصه ما پنجشنبه با کلی استرس برای اینکه دیر نرسیم راه افتادیم و رفتیم سمت شهر قدس و اونوارو رو هم کلی گشتیم تا پبدا کنیم، رفتیم داخل کوچه انقدر تاریک و نا امن بود و یه نفرم تو کوچه هی داشت چراغ قوه میانداخت و رژه میرفت، منم به خیال اینکه این حتما از مراسمه برای اینکه مهمونارو راهنمایی کنه دیدیم نه خبری نیست و تا ته کوچه رفتیم من کلی دیگه ترسیده بودم خیلی خلوت بود، خلاصه همسرم زنگ زد که ما اومدیم گفت آهان اونجا پلمپ شده همون مسیر و دور بزن دوباره افتادی تو جاده مخصوص بهتون میگم تا کیلومتر 28 که رسیدین زنگ بزنین بگم کجا بیاین، مارو میگی کارد میزدی خونمون در نمیاوم از استرس کلی زود راه افتادیم که حتما به موقع برسیم اون موقع به خودشون زحمت نداده بودن که یه زنگ بزنن خبر بدن ما هم کلا قید اینجارو زدیم

چرا از شما خواسته بودن برای تست مراسم حتما سر یک ساعت مشخصی اونجا باشید؟!
ملک خودشون پلمپ شده بود؟! (اینا که مجوز داشتن )

نمیدونم والا، خیلی اصرار کرد ما هم چیزی نپرسیدیم ولی از اینکه چند روز قبل فهمیدن که پلپ شده حتما باید به ما هم خبر میدادن، ادم دم عروسیش کلی کار داره وقتی وقت میذاره این همه راهو میره و اینجوری میشه کلی حرصش در میاد

فصل آشنایی ما سبز خواهد ماند باقی
چه زود گذشت، یکی از بهترین شبهای زندگیم بودHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات رز امیر
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #32

یشیل جان اینو قبول دارم باید بهتون زنگ میزدن! سر همین پلمپ شدن اعصاب خانواده دوست منم خیلی خیلی به هم ریخت و استرس گرفتن
نقل قول
 سپاس شده توسط sadaf2 ، yeshil bahar
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #33
پلمپ شدن باغ هیچ ارتباطی به موسسه نداره.همینکه تونستن سریع یک باغ دیگه معرفی کنن ومراسم را اونجا برگزار کنن ؛ کافیه و باید ازشون ممنون هم باشی.
نقل قول
 سپاس شده توسط تشریفات رز امیر ، Ali H
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #34
(۱۹-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ صبح)yeshil bahar نوشته است:  
(۱۷-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ عصر)azaliya نوشته است:  
(۱۶-اسفند-۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ عصر)yeshil bahar نوشته است:  من اومدم از تجربه خودم با این موسسه بگم
من و همسرم 2 هفته پیش رفتیم پیش این تشریفات که نمونه کار ببینیم، رفتیم دفترشونو و کلی صحبت کردیم وقرار شد بریم مراسمشونو تست کنیم و بهشون گفتم که خانوم امدادی تعریف شمارو کردن و ما هم اومدیم که با خیال راحت باهاتون صحبت کنیم، خلاصه به ما گفتن که ما حتما بهتون زنگ میزنیم که واسه مراسم بیاین ولی هر ساعتی گفتیم حتما حتما اون ساعت بیاین، هفته بعدش همسرم زنگ زد و یاد اوری کرد و اونا هم بعدش زنگ زدن که پنجشنبه بیاین ما مراسم داریم و ادرس داده بود، باز هم پای تلفن تاکید کرده بوود که حتمام حتما یک ربع 10 اونجا باشین وگرنه ما شرمنده میشیم و نمیتونیم بذاریم که مراسمو ببینین، خلاصه ما پنجشنبه با کلی استرس برای اینکه دیر نرسیم راه افتادیم و رفتیم سمت شهر قدس و اونوارو رو هم کلی گشتیم تا پبدا کنیم، رفتیم داخل کوچه انقدر تاریک و نا امن بود و یه نفرم تو کوچه هی داشت چراغ قوه میانداخت و رژه میرفت، منم به خیال اینکه این حتما از مراسمه برای اینکه مهمونارو راهنمایی کنه دیدیم نه خبری نیست و تا ته کوچه رفتیم من کلی دیگه ترسیده بودم خیلی خلوت بود، خلاصه همسرم زنگ زد که ما اومدیم گفت آهان اونجا پلمپ شده همون مسیر و دور بزن دوباره افتادی تو جاده مخصوص بهتون میگم تا کیلومتر 28 که رسیدین زنگ بزنین بگم کجا بیاین، مارو میگی کارد میزدی خونمون در نمیاوم از استرس کلی زود راه افتادیم که حتما به موقع برسیم اون موقع به خودشون زحمت نداده بودن که یه زنگ بزنن خبر بدن ما هم کلا قید اینجارو زدیم

چرا از شما خواسته بودن برای تست مراسم حتما سر یک ساعت مشخصی اونجا باشید؟!
ملک خودشون پلمپ شده بود؟! (اینا که مجوز داشتن )

نمیدونم والا، خیلی اصرار کرد ما هم چیزی نپرسیدیم ولی از اینکه چند روز قبل فهمیدن که پلپ شده حتما باید به ما هم خبر میدادن، ادم دم عروسیش کلی کار داره وقتی وقت میذاره این همه راهو میره و اینجوری میشه کلی حرصش در میاد

من و موسسه تشریفات رز از شما بخاطر این مسئله عذر خواهی میکنیم.
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #35
بهار جان شما از آتلیه همین جا استفاده کردی؟ راضی بودی؟
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #36
من دیروز با این تشریفات قرارداد بستم واسه 21 مرداد واسه نامزدیم .ما کلا 10 میلیون دادیم که این 10 میلیون شامل :
120 نفر که اونجا 20 نفر خودشون مهمون میکنن یعنی ما 140 تا مهمون داریم .
هر نوع تزیینی که بخوام از گل آرایی ورودی تا جایگاه و بار شمع و کافی شاپ و سفره خانه و آتش بازی داریم .موزیک زنده چه سنتی چه کلاسیک حالا هر کدام را که بخوایم داریم .
ست مبلمان هم خواستیم .
ورودی خود باغم 2 میلیون شد
غذاهامونم شامل: باقالی پلو با گوشت بره .زرشک پلو با مرغ. مرصع پلو.شیرین پلو. جوجه کباب 70% . خوراک زبان 25 % .خوراک بیف استروگانف 25 % .5 نوع دسر .میز اردور . 5 نوع سالاد .5 نوع نوشیدنی
تو کافی شاپ هم 12 مدل آب میوه طبیعی داریم .
تارت و کیک و شیرینی هم که از ماه بانو میگیریم.
پرسنل متحدالشکل ( رفتیم مراسم دیدیم پرسنل جوونو خوشگل و مرتبی بودن )
عکاسی آتلیه که مال خودشون و عکساشون عالی بود .فیلم برداری 2 دوربینه (هزینه آلبوم دیجیتال از 200 تومن به بالا جداگانه باید بدهیم)
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #37

دوست عزیزم بعله من آتلیه رو هم با همین جا برداشتم که بسیار راضی بودم. کلا دو تا آتلیه دارن یکیش برای کسایی که عروسیشونه و فکر میکنم سمت مصلی هست میبرن یکیشم برای نامزدی میبرن که تو میرداماده . که ما چون نامزدیمون بود همین میردامادو رفتیم فضای آتلیه کوچیکه ولی فوق العاده شیکه جوری که چند تا از بک های مارو همه تعریفشو کردن.فضای آتلیه مصلی بزرگتره تعداد بک هاشم خیلی بیشتره ولی اونو برای عروسی میبرن کلا من خیلی راضی بودم از همه چیز. نمونه عکسامم هست میتونم نشون بدم. خلاصه که مبارکت باشه از نظر عکسو فیلم خیالت راحت دوستم. من خودم تازه فیلممو گرفتم یه جاهاییشو دوست نداشتم یه جاهاییشم باید اضافه میکردم که دوباره دادم درست کنن.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369 ، ماه عروس
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #38
منم قرارداد بستم 19هم عروسیمه. بهاررررررررررررررررر کجایی چرا هر وقت میام نیستی؟Huh

امیدوارم همه اتفاقای خوب برام پیش بیاد Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa.mohamad ، mahya1369
۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ صبح
ارسال: #39
سلام بچه ها منم یک عضو تازه هستم و یک عالم کمک و راهنمایی ازتون می خوام
بهاره جون می خواستم ببینم این گروه تو همین باغی که تعریف می کنی مراسم جدا هم می گیرند؟اگه مراسم جدا باشه اماکن کاری نداره؟

در قسمت فروش کارهای هنری یه سری عروسک خوشگل گذاشتم ص 27 32 35 47 49 50 64 69
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ عصر توسط فاطیما66.)
ارسال: #40
بچه ها خیلی خوب در اومده مثلا 120 نفر با اون خدمات شده 10 میلیون به نظرم ، یعنی منم با همین خدما برا عروسیم بخوام 200 نفر و بگیرم با 15 تومن اوکی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

صدف هزینه عروسیت چقدر شده ؟؟؟؟

بیا بگو راضی بودی یا نه ؟؟؟؟؟

بعد اگه عکسم داری بیا برامون بزار
نقل قول
 سپاس شده توسط NAZNAZNZA
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام