• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات رز امیر

۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر توسط بهار امدادی.)
ارسال: #1

تشریفات رز امیر
آدرس دفتر : خیابان ستارخان. خیابان باقر خان. نبش کوچه فرزین . ساختمان یکتا . واحد 8

همراه: 09123060573

آقای باقری و آقای اصفهانی

وقتی من حسابی داشتم دنبال خدمات مجالس میگشتم یکی از دوستای صمیمی من اینجارو بهم معرفی کرد . خودشون 3 تا مجلس با این موسسه داشتن و کاملا از هر نظر راضی بودن. از نحوه بر خوردشون . کیفیت مراسم و برگذاریش و قیمتاشون. منم با مامانم بار اول دو تایی رفتیم اینجا . زنگ زدم خیلی راحت بهم وقت دادن و ساعت 7 بعد از ظهر منو مامانم اونجا بودیم!

مسیر دفترشون فوق العاده سر راسته البته تو محدوده ای واقع شده که مخصوصا بعد از ظهرا یه مقدار ترافیکو داره ولی تو هیچ کدوم از طرحها نیست و به راحتی با ماشین میتونید به اونجا برید . دفتر تو یه ساختمون شیک واقع شده . محیط دفترم قشنگه و با یه سری عکسای اسپورت و یه سری عکسای غذا و میوه آراییو اینا تزیین شده . بار اول که رفتیم هم آقای اصفهانی اونجا بودند هم آقای باقری . تو یه محیط گرم نشستیم و کلییییییییییییییییییی نمونه کار دیدیم! آقای باقری علاقه خاصی به نمونه کارا دارن Big Grin البته اینم بگم که ما چون خانم بودیم نشونمون دادن و دفعه بعدی که پدرم همراهمون بود به ایشون نشون ندادنا Big Grin کلی فیلم دیدیم از کارای خودشون و از اونجایی مطمئن شدیم که کارای خودشونه و عکس و فیلم خارجی نیست چون حتی حدود یک ربع از مراسم عروسیه خود آقای اصفهانیم دیدیم که همین شهریور امسال برگذار شده بود .

خوب این تشریفات نکته جالبش اینجاست که کلا همههههههههه کاری انجام میدن اگر بخواید! اولا مجوز دارن دو اینکه از برگذاری مجلس تا فیلمو عکسو حتی اگر کارت دعوتم بخواید میتونید از خودشون بگیرید! Big Grin یه ذره زیادی کامل هستن!

راجع به مکانهایی که عروسی برگذار میکنن. با باغهای معروف که کار میکنن . خودشونم باغ اختصاصی دارن . حتی من چند جا رو هم تو تهران در نظر داشتم که نشونم دادن . خلاصه بستگی به بودجه مشتری داره و اینکه میخواد کدوم نقطه از تهران باشه بهتون جای مناسبو معرفی میکنن

راجع به غذا.... این موسسه با تهیه غذای فارسی همکاری مستقیم داره ! تمام غذاهای همه مراسمارو از فارسی میارن! خوب فارسی به اندازه کافی معروف هست و غذاهاشم که لذیذو خوشمزه! بازم بستگی به نظر مشتری داره خلاصه هر جور غذا که بخواید فراهم میکنن.

راجع به تزیینات داخل سالناشون... خوبیه این موسسه اینه که تمام وسایل مال خودشونه و کرایه ای نیست ! و کلیم تنوع دارن تو وسایلشون! به من چند مدل مبل مدرن نشون دادن. صندلیهای شیواری . صندلی چوبی و صندلیهایی که با حریر. تافته یا ساتن تزیین شده هستن و همین طور میز شام!

برای ظروفش بازم به میل و سلیقه خودمون میتونیم از چند مدل ظرف شیکی که دارن یه سرویسو انتخاب کنیم

تو منوشون اگر بخوایم سفره خونه سنتی و کافی شاپ هم موجوده با تمام مخلفاتش

برای شیرینی و کیک فعلا در حال حاضر با شیرینی فروشی ماه بانو تو مرزداران همکاری میکنن که کیفیت شیرینیا و کیکاشون خدایی عالیه .

از لحاظ موزیک.... من چند تا از مراسماشونو دیدم که هر گروهیو خواسته بودند عروس و داماد اکی کرده بودند! از خواننده های مشهور و سر شناس تا ....

راجع به عکسو فیلم هم این موسسه خودشون ( اگر بخواید و مایل باشید ) کار فیلمبرداریو عکاسیو به عهده میگیره . نمونه عکساشون فوق العاده بود .... واقعا دوست داشتم

و یه موضوع دیگه اینکه با آرایشگاههای معروف همکاری دارن! مثل آزیتا فرد و چهره ها! نموه کارهای مثلا آزیتا فرد به صورت یه آلبوم دیجیتال تو موسسه موجوده چون آزیتا با آقای اصفهانی همکاری دارن .

خلاصه میخوام بگم تیم تکمیلی هستن و از اونجایی که دوست صمیمیه من مراسمای مهمیو با این موسسه داشتن خیالم از هر جهت ازشون راحت بود ! اینکه از کار نمیزنن و خیلی از مشکلاتی که موسسه های دیگه بعضا شنیدیم که به وجود آوردن

بعد از اینکه نخونه کارارو دیدیم اینقدر ترغیب شدیم باهاشون قرارداد ببندیم که همون موقع زنگ زدم به شوهرم که بیا بریم باغ ببینیم! Surprised3 (12) همون جلسه اول! من تو نمونه کارا از یه جا خوشم اومده بود که قرار شد بریم همون جارو ببینیم. همسرم اومد و با همراهیه دو نفر از خودشون رفتیم سالنو باغو دیدیم و من عاشق اونجا شدم Lub تقریبا ساعت 10 شب بود که به این نتیجه رسیدیم با همین موسسه قرارداد ببندیم!

2 روز بعد هم بای قرارداد رفتیم!

خدماتی که من برای جشن نامزدی خواستم شامل جا ( که همون باغ سالنی که همون شب رفتیم دیدیم بود ) . گروه موزیک که بین تمام موردایی که دیدیم من از گروه برادر آقای باقری خوشم اومد Big Grin3 (12) خانوادگی تو این کارن دیگه! واقعا فیلمایی که دیدیم ترکونده بودند مجلسو!

5 مدل غذا ( باقالی پلو با گوشت گوسفندی. زرشک پلو با مرغ . جوجه کباب 50% . و 2 مدل دیگه که هنوز انتخاب نکردیم)

دسر 2 یا 3 مدل + نوشابه ( 3 رنگ ). دلستر ( 2 3 طعم ) و دوغ

برای پذیرایی اول نسکافه و بعد شربت تو 2 طعم

میوه 5 مدل ( انتخابی ) و درجه یک

شیرینی از ماه بانو ( 2 یا 3 مدل بستگی به خودمون داره )

ظروف vip خیلی خوشگل . مربع هستن . چینی رنگش شیریه و بغلاش سه تا خط طلایی داره . خیلی شیکه

صندلیم که هنوز انتخاب نکردم اما با راهنمایی خودشون گفتن شیواری که مناسب نیست چون فصل سردیه و اونا هم از فلز . ملت فحشمون میدن Dodgy3 (12) مبلاشونم با اینکه خیلی شیکه ولی حیف که به تم نامزدیه من نمیخوره ! Sad بنابراین ظاهرا مجبورم همون صندلی با حریر یا تافته انتخاب کنم که البته تو دیزاینای اون سالن دیدم که خیلی خوشگل میشه Lub

3 4 بار هم آتیش بازی خواهم داشت . برای عکاسیو فیلمبرداریم چون من قبلتر با یکی از آشناهام قرارداد بسته بودم متاسفانه نشد که با همین جا بردارم اما یه امتیاز ویژه واسه کسایی که هم خدمات فیلمو عکسو با اینجا بردارن هم باغ سالن منو انتخاب کنن اینه که تو خود سالن پروجکشن نصب کردن و کلیپو به صورت رایگان واسه مهمونا پخش میکنن Wink )

سالن من بزرگه و گنجایش 500 تا مهمونو داره ولی مهمونای من 150 نفرن که قراره جوری برام بچینن که لختی سالن به چشم نیاد و میدونم نمیاد چون میز شامو قراره از بیرون منتقل کنیم توی سالن!

در کل تمام این موارد برای 150 نفر تقریبا 9 میلیون شده که تقریبا نفری 60 تومن تموم شد ولی منوشون از نفری 40 تومن شروع میشه به بالا . من چیزایی که مد نظرم بودو گفتم و این شد هزینه اش /. میز نامزدی هم برام درست میکنن و البته گل آرایی کل سالن و فرش قرمز ورودیه عروس و داماد و آتیش بازی هم داریم!

مهماندارا هم همه جوون و با لباسای یه شکل هستن . خلاصه فعلا که راضیم.

تو قرارداد یه مقدار پول دادیم ( 3 میلیون ) ولی کلا باید تا قبل از مراسم کامل تصفیه کنیم ( Dodgy . یه کم با این داستان مشکل داشتیم ولی خوب چون ازشون کار دیدیمو مطمئن هستیم مشکلی خدایی نکرده پیش نمیاد دیگه قبول کردیم که قبلش تصفیه کنیم )

قراره این 5 شنبه بریم همون باغی که مراسم خودم هست یه عروسیه که عروس داماد از آلمان اومدن و همه مهموناش! Big Grin بریم واسه دیدن مجلسو تست غذا و موزیک.

بعد از مراسم خودمم ایشالله سعی میکنم از مراسمم چند تا عکس بذارم . من که راضیم فوق العاده .

یه مسئله دیگه اینکه بعد از من یکی دیگه از دوستام هم اینجارو بهش معرفی کردم و با همین موسسه واسه 11 اسفند قرارداد بستن برای عروسی برادرش دوباره تو همین باغ من Big Grin اونام مهموناشون 300 نفرن ولی اینقدر راضی بودن که بار اولم که رفتن قرارداد بستن!

بد نیست یه سری بهشون بزنید . تیم جوون و پر حوصله ای هستن Angel سوالی بود در خدمتم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط atish ، arooaha ، simin ، huna ، Snow ، فاطیما66 ، HiddenBride ، par par ، Moory ، toranj ، ترنج ، yeshil bahar ، unknown ، sadaf2 ، fatima jon ، Nazy ، cinderella ، Ashna ، ghazalii ، mona aroos ، dordoone ، pink lady ، elhaaam ، asalii ، eternal ، ارمیتا ، آیسان عزیزی ، bahare71 ، ساره ، mahsa.mohamad ، mk12345 ، Negin.B ، خانم لورا ، خگوشی ، mahya1369 ، ماه عروس
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #2

RE: تشریفات رز امیر
مرسییییییییییییییییییییییییییییییی بهار جان واقعا ممنون که انقد کامل و عالی توضیح دادیNew2
خسته نباشیHeartHeartHeart

فقط یه سری سؤال برام پیش اومد، شما می دونی که این مؤسسه حاضر می شه فقط دیزاین و پذیرایی رو به عهده بگیره یا باید کل مراسم از جمله شام هم با ایشون باشه؟Big Grin
یه مورد دیگه این که شام رو به صورت غیر سلف هم سرو می کنن یا نه؟1
و این که اگه فضا از خودمون باشه جایگاه عروس و داماد و ... دارن که بتونن منتقل کنن یا فیکس توی باغاشون هستش؟
مرسی عزیزمNew1New1New1

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار امدادی
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #3
مرسی بهار New1HeartAngel

بهار جون قیمت عکاسی شون رو نپرسیدی تو چه حدودیه ؟
آرایشگاهها همون قیمت رو میگیرن؟یا نه تخفیف میدن

21 / 06 / 93Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار امدادی
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ صبح توسط بهار امدادی.)
ارسال: #4

خواهش میکنم بچه ها . راجع به قیمت که مام یه کم ناراضی بودیم سر تصفیه حساب ولی گفتن این روش ماست دیگه . به نظر منم همه موسسه ها نمیتونن کامل باشن دیگه یه جاشون بالاخره باید عیبو ایراد داشته باشه Big Grin ولی راجع به فقط دیزاین کردن نمیدونم.. امشب ساعت 7 جلسه هماهنگی کارارو داریم حتما ازشون میپرسم و میام و میگم .Heart

شامو به صورت غیر سلف هم سرو میکنن. برای عروسی برادر دوستم قراره دیس پرسی باشه Hehe!

جایگاه عروسو دامادم هستش که بیارن تو جای خودتون. یکی از مراسمای دوستام جا از خودشون بود . یه پارکینگ سمت چیتگر بود واسه نامزدی که رفتن کل اونجارو تزیین کردن خوشگلم شد . عکساشم دارم. نامزدی شهریور پارسال بوده . Lub

آرایشگاههایی که باهاشون کار میکننو تخفیفم میدن

قیمتای آتلیه اشون خداییی عالیه! ببینید یه مبلغیو واسه جشن باهاتون به توافق میرسن که فیلمبرداری دو دوربینه جز اون پکیجه . فقط 150 تومن ورودی آتلیه جداگانه باید بدید . کلا مناسبتر از آتلیه بیرون در میاد . میگم که اگه منم با آشنام قرارداد نبسته بودم 100% با همین جا میگرفتم. عکسای خیلیییییی خوشگلی دارن. بخواید کلیپ میسازن. 2 هفته پیش 2 3 روز شمال بودند واسه یه عروس داماد کلیپ میساختن که ما دیدیم و کف کردیم Big Grin بعدشم خداییی من تا الان 3 4 بار رفتم دفترشون ! هر بار 2 3 تا عروس دامادو دیدم که اومدن کاراشونو تحویل بگیرن! بار آخریم که رفتیم کروکی باغمو بگیریم یه عروس دامادی اونجا بودند که اومده بودند از الان واسه اردیبهشت سال بعد قرارداد ببندن . بعد هی عکس انتخاب میکردن از مراسمای مختلف... واسم سوال شد که این همه عکس چیه داستانش؟1 فهمیدم که از 4 5 سال پیش این دختره و پسره دوست بودند با هم بعد 5 تا عروسی با همین موسسه گرفته بودند . 2 تا برادر دختره . یکی خواهر پسره یه برادر پسره و نامزدیه خودشون! حالام که عروسیشون.... ما ازشون جای دیگه پرسیدیم یعنی اینقدر راضی بودید؟ پسره گفت خانم اینا حرف ندارن تو کارشون! عکسای ما هست دیگه برید ببینید . و خدایی نشونم دادن. کلا به نظر خودم واسه مراسمم درستترین انتخابو کردم Lub

بچه ها این مراسم نامزدی یکی از مراسمای فامیل دوستم بوده . جا از خود عروس داماد بود ... یه پارکینگ. به خواست خودشون در و دیوارارم تزیین نکردن گفتن سنگ مرمره قشنگه دست نزنید! پارسال شهریوره . این یه کار خیلیییییییی ساده از این موسسه است که البته قیمت این مراسمم زیادی پایین گرفته شده . نمیتونم و اجازه ندارم بگم چه قدر اما جوریه که تو باورتون نمیگنجه Big Grin البته خوب پارسال بودو همه چیز ارزون دیگه . فرق میکنه با امسال . ولی سالنای خودشون هم خیلی شیکه هم بزرگه و هم دیزایناشون خیلی شیکتر Angel

[تصویر: تشریفات رز امیر]
نقل قول
 سپاس شده توسط Snow ، Moory ، yeshil bahar ، sadaf2 ، Nazy ، ghazalii ، eternal ، bahar
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #5

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی بهار جونم
چه عالی پس من این همه تعریف و تمجید از جاهای مختلف شنیدم ولی وقتی تو میگی فرق داره چون خودت تواین کارا واردی و من قبولت دارم
یعنی عروسیتو هم باهاشون می گیری؟Smile
می شه عکسایی که گفتی مال اون نامزدیه بوده که تزئین کردن رو برام بفرستی گلم
ممنون میشم

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #6

(۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ صبح)Snow نوشته است:  مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی بهار جونم
چه عالی پس من این همه تعریف و تمجید از جاهای مختلف شنیدم ولی وقتی تو میگی فرق داره چون خودت تواین کارا واردی و من قبولت دارم
یعنی عروسیتو هم باهاشون می گیری؟Smile
می شه عکسایی که گفتی مال اون نامزدیه بوده که تزئین کردن رو برام بفرستی گلم
ممنون میشم

گذاشتم عکسارو چند تاشو عزیزم. مرسی لطف داری. شک نکن عروسیو حنابندونو بازم با همینا میگیرم Angel از الان سالنی که بعدا میخوایم حنابندون توش بگیریمم انتخاب کردیم 3 (12)3 (12) Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط Snow ، فاطیما66
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #7

به به چه عالییییییی
ورودی های باغاش چه جوریاس مثلا؟!

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ صبح توسط بهار امدادی.)
ارسال: #8

بچه ها یه داستان دیگه هم آخه پیش اومده که منو تو انتخابم مصمم تر کرد ....

چند ماه پیش که هنوز منو شوهرم دوست بودیمو هنوز خواستگاریم نیومده بودند شوهرم اینا یه عروسی دعوت شدن . بعد شوشوم شمال بود مامانش اینا تهران. قرار شد روز عروسی صبحش شوشو راه بیافته بیاد تهران تا ظهر برسه که برن عروسی. وقتی راه میافته معلوم میشه جاده چالوس بسته استو مجبور میشه برگرده چالوس . بعد از ظهر جاده باز میشه و میاد سمت تهران که بازم شلوغ بوده و خلاصه نصفه شب میرسه تهرانو عروسیو از دست میده . از اون طرف مامانو باباش خودشون رفته بودند عروسیه . وقتی برگشته بودند به شوهرم گفته بودند به قدری عروسی خوش گذشت و جاشم خدایی خوشگل بود که تو چند ماه دیگه که بریم جلو واست و از بهار خواستگاری کنیم ( Big Grin از اول تو جریان دوستیه ما بودند ) عروسیتو همین جا میگیریم! البته وربین نبرده بودندو عکسیم ننداخته بودند . خلاصه شوهر من دیگه ندیده بود اون عروسیو فیلمشو حتی. اون شب که رفتیم باغو دیدیم وقتی رفت خونه واسه مامانش اینا تعریف کرد هی نشونی داد هی اونا دیدن آشناست چه قدر . خلاصه معلوم شد همون جا که مادر شوهرم اینا رفتن عروسی با همین تشریفات همین باغو سالن ماست Surprised3 (12)3 (12)3 (12) این همه تشریفات تو تهران باید اینجوری میشد دیگه Big Grin دیگه وقتی پدر شوهرم فهمید همین جارو گرفتیم خیلی خوشحال شدن Big Grin ولی خوب مسلمه واسه عروسی نمیتونیم تو همین باغ باشیم ولی میریم جای دیگه با همین تشریفات. مادر شوهرم میگفت بعدا از فامیلشون پرسیده گفتن بی نهایت راضی بودیم ازشون . Big Grin مادر شوهرم میگفت خیلی کیفیت غذا و میوه شیرینیشون عالی بود . خدارو شکر من خیالم 100% راحته . بر خلاف تشریفات دیگه که پرسیدم از اول مجلسم نمیانو فقط میانو سر میزنن از اول مجلس من آقای اصفهانی و آقای باقری با خانماشون هستن Angel

(۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ صبح)Snow نوشته است:  به به چه عالییییییی
ورودی های باغاش چه جوریاس مثلا؟!

از چه لحاظ چه جوریه عزیزم؟ از نظر دیزایین که همه مدلی دیدم تو کاراشون. از نظر قیمتم خوب مسلما تو تهران گرونتره خارج از تهران ارزونتر. همه رنج قیمتیم دارن Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Snow ، فاطیما66 ، sadaf2 ، Nazy ، ghazalii
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ صبح توسط فاطیما66.)
ارسال: #9
مرسی بهار برو دو هفته دیگه بیا از مراسمه خودت برامون بزار دیگهAngel

ایشالا تو ام همین قدر راضی باشی که مام بریم قرار داد ببندیم در آینده باهاشون Big Grin

بهار باغ های اطراف تهرانشون کدوم سمته ؟؟؟؟؟؟؟؟

21 / 06 / 93Heart
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ عصر توسط بهار امدادی.)
ارسال: #10

(۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ صبح)Snow نوشته است:  وای بهار لحظه لحظه داره خیالم راحت تر میشه
ولی این قضیه تصویشون چیزیه که من می دونم خونواده همسرم قبول نمی کننSad

والا منم مشکل داشتم Huh هنوزم تصفیه نکردم. فعلا گفتیم 18 تصفیه میکنیم ... نمیدونم حالا قبول کنن بعدش یا نه ...! دیگه 18 معلوم میشه . کلا هر چی بشه میام میگم.

آهان بازم یه داستان دیگه یکی از دوستای شوهرم اسمش حامده Big Grin مغازه لباس مردونه داره تو بازار سنتی . تقریبا یک ماه پیش رفته بودیم پیشش . یه کارت عروسی اونجا بودو تعریف کرد که 2 شب قبلش یه عروسی بوده در حد بنزو اینقدر بهش خوش گذشته که هنوز تو فکرش هستو اینا Big Grin بعد من نگاه نکردم آدرسو اینارو . گفت قاطی بودو ارکسترشون ترکونده بودند . خلاصه وقتی با اینجا قرارداد بستیم 2 هفته بعدش باز رفتیم پیش حامد شوهرم میخواست شلوار لی بخره . حرف شد که داریم نامزدی میگیریمو اینا . پرسید کجاست . گفتیم فلان جا ....و آدرس دادیمو آدرس کارتیو که خودش عروس بودو دیدیم معلوم شد اونم تو همین باغه عروسی رفته SurprisedSurprised3 (12)3 (12) کار خدارو میبینید ؟ Big GrinBig GrinBig Grin به شوهرم گفت محمد ترکوندی یعنی با این حرکتت. هنوز مزه عروسی قبلیه زیر زبونمه و آخ جون بازم عروسی Big GrinBig Grin خلاصه دیگه گفت کارت نمیخوام بلدم خودم اونجارو . که قرار شد با دوست دخترش بیاد 3 (12)3 (12)3 (12) ایشالله عروسیه بچه امونم میخوایم با همینا بگیریم Big GrinNew23 (12)

(۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ صبح)فاطیما66 نوشته است:  مرسی بهار برو دو هفته دیگه بیا از مراسمه خودت برامون بزار دیگهAngel

ایشالا تو ام همین قدر راضی باشی که مام بریم قرار داد ببندیم در آینده باهاشون Big Grin

بهار باغ های اطراف تهرانشون کدوم سمته ؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی AngelNew1 همه طرف دارن هر طرفی که بخوای New1 ازت میپرسن کدوم طرف میخوای
نقل قول
 سپاس شده توسط sadaf2 ، Nazy ، ghazalii ، mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام