• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +

۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #451
RE: تشریفات دکتر سعید تقی زاده
سلام دوستانتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
ما بعد از مدت‌ها که با آقای تقی زاده صحبت کرده بودیم، جمعه شب رفتیم مراسمشون رو دیدیم. عروسی تو باغ صدرا بود که اتفاقا یکی از گزینه‌های ما هم بود.
ورودی عروس و داماد و فضای بیرونی دیزاین واقعا فوق‌العاده‌ای داشت. برخلاف همه مراسم‌هایی که دیدیم، خیلی با سلیقه و خوشگل از طرح‌های چوبی استفاده کرده بودن. میز، صندلی، لوستر، تزیینات و گل‌های روی میز همه با هم هماهنگ بودن. من واقعا خوشم اومد.
به محض اینکه وارد سالن شدم، بوی گل به مشامم اومد که واقعا حس خوبی بهم داد تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتزیینات داخل سالن هم تا حد زیادی مورد پسندم بود.
قبل از اینکه شام سرو بشه هم رفتیم داخل سالن شام و چیدمان غذا رو دیدیم. همه چی مرتب و عالی بود. غذاها بلافاصله شارژ می شدن و با اینکه تعداد مهمونا به نسبت مراسم ما خیلی بیشتر بود (در حدود 400 نفر)، باز هم کلی غذا تو ظرف‌ها مونده بود.
طعم غذا هم واقعا عالی بود. ما چند تا مراسم برای تست غذا رفته بودیم، ولی شام اون شب واقعا یه چیز دیگه بودتصویر: images/smilies/sleepy.gifخلاصه بالاخره بعد از یکی دو ماه استرس و نگرانی، دیشب خیال من و همسرم کاملا راحت شد.
برای من برخورد مهماندارها و نحوه پذیرایی هم خیلی مهم بود که به بهترین شکل تو مراسم انجام شد. دائما مهماندارها ظرف‌های کثیف رو جمع می‌کردن و ظرف‌های میوه و شیرینی شارژ می‌شد.
خود آقای تقی زاده هم دائما به همه جا سر می‌زدن و حواسشون به همه چیز بود.
البته ما بالاخره باغ دانش رو انتخاب کردیم، چون سالن باغ دانش رو بیشتر دوست داشتیم. امروز هم قراره تاریخ‌های خالی باغ رو بپرسیم تا تاریخ نهایی رو اوکی کنیم.
امیدوارم تاریخایی که دوست داریم خالی باشه هنوزتصویر: images/smilies/sad.gif
و البته امیدوارم همتون تشریفاتی که مورد علاقتون هست رو پیدا کنید و ازش راضی باشینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

New1
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ عصر توسط mahdisss.)
ارسال: #452
سلام دوستان[تصویر: تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +]
من و همسرم دیروز رفتیم با دکتر تقی زاده قرار داد بستیم. بالاخره بعد از چند ماه، خیالم از بابت باغ و تشریفات راحت شد [تصویر: تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +]
روز رو با باغ اوکی کردیم و پیش پرداخت هم دادیم.
آقای تقی زاده هم حسابی بهمون آرامش دادن و ما منتظریم که یه عروسی خفن داشته باشیم[تصویر: تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +]
بهمون تخفیف هم دادن و البته منویی که انتخاب کردیم هم به خودی خود خیلی کامل بود. قرار شد در مورد جزییات مراسم هم نزدیک خود مراسم صحبت کنیم.
خلاصه اینکه دوستانی که هنوز دنبال تشریفات خوب می‌گردن، من پیشنهاد می‌کنم حتما حتما تست مراسم سعید تقی زاده رو برید. ما پنج تا مراسم مختلف رفتیم و درنهایت فقط مراسم ایشون بود که به دلمون نشست. هم مدیریت، هم تمیزی و هم غذاها که اصلا نگم براتون[تصویر: تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +]

New1
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #453
دوستان
میشه راهنمایی کنید منو برای هر نفر از چه قیمتی شروع میشه؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #454
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  دوستان

عزیزم، با خودشون تماس بگیر، هم منو رو برات بفرستن هم قیمت رو بهت بگن.
چون من شخصا نمی‌دونم قیمت‌های جدیدشون به چه شکلهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam:)
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #455
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۴۲ عصر)'mahdisss' نوشته است:  
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ عصر)'مریم.الف' نوشته است:  دوستان

عزیزم، با خودشون تماس بگیر، هم منو رو برات بفرستن هم قیمت رو بهت بگن.
چون من شخصا نمی‌دونم قیمت‌های جدیدشون به چه شکلهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مرسی عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
دیروز تماس گرفتم اما جواب ندادن

نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #456
بچه ها من هرچی بهشون زنگ میزنم جواب تلفن و موبایل نمیدن ساعت خاصی باید زنگ زد بهشون ی سری دیگه ام زنگ زدم همین اتفاق افتادSad
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #457
'مریم.الف dateline='' نوشته است:  بچه ها من هرچی بهشون زنگ میزنم جواب تلفن و موبایل نمیدن ساعت خاصی باید زنگ زد بهشون ی سری دیگه ام زنگ زدم همین اتفاق افتاد
Sad
عزیزم یکم پیدا کردنشون سخته 
اگه ساعت های مختلف توی یه روز باهاشون تماس بگیری احتمالا جواب میدن

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam:)
۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #458
بچه ها دکتر تقی زاده با من تماس گرفتن و ی سری توضیحات بهم دادن البته کاملم بود اما باید حضوری بریم پیششون که اگر از لحاظ شرایطی که ما داریم اوکی بشه خیلی خوب میشه
حالا ببینیم چی میشه و قسمت ما کجا هست.
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #459
باسلام به همراهان عزیز
من چهار سال پیش  از طریق سایت بااقای دکتر تقی زاده اشنا شدم وایشان را از نظر اخلاقی و کاری بسیار بسیار قبول دارم . ایشان از همون ابتدای اشنایی برای ما سنگ تموم گذاشتن و مراسم مارا که از صفر تاصد خودشون تقبل کردن  وبه نحوشایسته و باشکوهی انجام دادند که تمام مهمانان انگشت به دهن مونده بودند . ما به نسبت خرجی که کردیم دو سه برابر نشون میداد که خرج شده ، همه چی عالی عالی بود ، امیدوارم هرجا که هستند همیشه سالم و شاد باشن وروز به روز توکارشون موفق تر 
جناب دکتر من میخوام برای مراسم میلاد بازم همه چی را به شما بسپارم ، چون غیر از شما هیچ تشریفات دیگری را قبول ندارم . 
ارادتمند جعفری ، مادرِ میلاد 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام