• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +

۸-تير-۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +
تلفن : 22637866
موبایل : 09121019930
آدرس : میرداماد

[تصویر: تشریفات دکتر سعید تقی زاده +دارای عمارت لوکس اختصاص در تهران +]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط negari joon ، reza.hadi ، صدف خانوم ، رویا مقام آسا ، set_seti ، *IRIS* ، shaghayegh12345 ، عاطفه کاف ، paripariaaa ، soni.rah ، argha 1 ، negin.n ، دختر شجاع ، nadi_a ، ak63 ، نوشین دخت ، مهتا_ن ، مادر شوهر ، romis84rf ، kavehshakouri ، ماموت موزیک ، شاد و خوشبخت ، elaheh.k ، nikita68 ، sarvi banoo ، niiiyayesh ، ماهک 770 ، nastaran_es ، somayeh_ech ، ریحون ترخون ، فاطمه3 ، هفت آسمون ، بهارگلی ، ta ta ، marmar25 ، Adp10 ، نگار هستم ، ida ، مزمزي ، م چشمی ، Mahsaaref93 ، Arian.shah ، Golha ، عطر رازقی ، علیرضا کریمی ، نیلوفر تاج ، Tiamoohani ، shokoh11
۶-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #2
تشکر از تشریفات سعید ( دکتر تقی زاده )
با سلام و احترام خدمت جناب آقای تقی زاده و دست اتدر کاران تشریفات سعید و شما بازدید کنندگان عزیز
من دوست دارم نظرم رو به عنوان یه تازه داماد که با تشریفات سعید مراسمش رو برگزار کرده اینجا بنویسم تا شاید شما دوستای عزیز و زوج های محترم بخونید و استفاده کنید ...
مراسم من تاریخ 1394/05/01 توسط اقای تقی زاده برگزار شد جای همتون خالی بود واقعا من و همسرم از این که مراسممون تمام و کمال و بدون هیچ کم و کاستی برگزار شد خیلی خوش حالیم و وظیفه خودمون دونستیم که نظر شخصی خودمونو اینجا بیان کنیم در قبال زحمت های اقای تقی زاده تا شاید شما دوستای عزیز که تمایل به برگزار کردن مراسمتون دارید بتونید راحت تر تصمیم بگیرید ...
من و همسرم قرار نبود مراسم ازدواج برگزار کنیم یعنی میخواستم یه مهمونی عقد باشه بعدا مراسم ازدواج رو برگزار کنیم واسه همین با تشریفات سعید تماس گرفتیم و بعد از مشخص کردن مکان مراسم با اقای تقی زاده قرارداد بستیم و تاریخ رو مشخص کردیم و همه کارها رو به ایشون محول کردیم ، تا این که تصمیمون یک هفته قبل از مراسم عوض شد و مهمونی رو به جشن عروسی تغییر دادیم چون تعداد مهمون هامون زیاد شدن و خواستیم که یه مراسم بهتر برگزار بشه ، بنابراین با اقای تقی زاده تماس گرفتیم و موضوع رو با ایشون مطرح کردیم تا تدارک لازم رو واسه جشن عروسی ببینن، ایشون هم با راهنمایی کامل در این خصوص به ما کمک کردن تا یه پکیج مناسب انتخاب کنیم و بریم سراغ بقیه کارها که این پکیج شامل شیرینی ، میوه ، هفت نوع غذا برای شام ، موزیک ، آتش بازی ، تزینات و موارد دیگه بود که از ایشون خواستیم تا تهیه کیک عروسی هم خودشون به عهده بگیرن و ما فقط رفتیم نوعش رو انتخاب کردیم ، البته قبل از اون اقای تقی زاده ما رو به یه مراسم دعوت کردن تا نمونه کارشون رو ببینیم که بسیار عالی بود و اتفاقی داماد یکی از دوستای دور ما بود ، خلاصه که شب مراسم خودمون اقای تقی زاده ما رو سورپرایز کردن و علاوه بر اون پکیج چند مورد دیگه رو هم برای ما اضافه کردن که نمیگم بهتون اما واقعا کارشون خیلی خوب بود یا بهتر بگم عالی بود چون بعد از مراسم حدود ده تا از مهمان های ما شماره ایشون رو از ما گرفتن ، بهتره که خودتون تجربه کنید تا واقعا از یه مراسم خوب تو بهترین شب زندگیتون لذت ببرید ... نه تنها من و همسرم بلکه تمام مهمان های حاضر در مراسم ما از اون جشن واقعا لذت بردن و حتی یک نفر هم نبود که بگه جای فلان چیز تو مراسمتون خالی بود ... این که من انقدر توضیح دادم فقط واسه این بود که ارزشش رو داشت ...
امیدوارم مراسم شما هم مثل ما عالی برگزار بشه و رضایت کامل داشته باشید ...
نقل قول
 سپاس شده توسط *IRIS* ، مادر شوهر ، ida
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات سعید ( دکتر تقی زاده )
سلام.
اینجا دوباره و چند باره، از آقای دکتر تقی زاده ی عزیز برای مراسم ازدو اج ما، که در پایان تیر ماه 94 برگزار شد تشکر و سپاس ویژه دارم. (هرچی تشکر کنم کم هست)
از نظر من و همسرم و تمام مهمانهای مراسم و خانواده های ما مراسم بسیار باشکوهی بود. از هر نظر، هم از لحاظ پذیرایی و تشریفات مهماندارها و هم از نظر طعم و کیفیت غذا و و هم برگزاری مراسم سنگ تمام گذاشتند.
منوی انتخابی ما منوی شماره ی یک و منوی پایه بود ولی با کمال شگفتی چند نوع غذا مثل کوفته، دلمه ی فلفل و فسنچان به منوی غذا به عنوان هدیه اضافه شد.
با تمام مخالفتهایی که خانواده های من و همسرم بابت سفارش میوه و شیرینی از طریق جناب دکتر داشتند، تصمیم گرفتیم که سفارش میوه و شیرینی را به عهده ی ایشان بگذاریم ، به حدی میوه ها تازه، درشت و دست چین بودند که رضایت 100% همه را در پی داشت.
شیرینی و کیک با سلیقه خود ما و به سفارش و دیزاین ایشان انجام شد.
نحوه ی دیزاین و گل آرایی مجلس فراتر از منوی سفارشی بود.
سرو بستنی سنتی سورپرایز دیگر آقای دکتر بود که قبل از شام سرو شد.
محل برگزاری به نحو احسنت انتخاب و دیزاین و گل آرایی شد تا یک شب رویایی برای من و همسرم خلق شود.
مراسم ما با بهینه ترین هزینه ولی با عالیترین و شیک ترین کیفیت برگزار شد به طوری که تمام مهمانها دوبرابر هزینه ی پرداخت شده را جهت برگزاری مراسم تخمین زده بودند.
در کل من برای تمام نوعروس ها و آقا دامادها برای داشتن مراسمی خوب و با کیفیت عالی و در خور شان و همچنین بدون دغدغه و استرس در مورد کیفیت تمام مراحل در شب مراسم، توصیه می کنم حتمن با آقای دکتر تقی زاده عقد قرارداد نمایید تا شبی پر از خاطرات خوش و بدون استرس از نحوه ی برگزاری مراسم را داشته باشید.
آقای دکتر پا به پای من و همسرم در روزهای نزدیک به برگزاری مراسم پیش آمدند و کلی کمک فکری، راهنماییهای خوب و اطمینان خاطر برای کمتر شدن استرس برگزاری مراسم به ما دادند که تمام اینها منتهی شد به یک مراسم رویایی برای من و همسرم.
همینجا دوباره من از آقای دکتر تقی زاده بابت برگزاری به نحو احسنت مراسم تشکر می کنم و سپاسگزارم که من و همسرم رو به آرزوی داشتن مراسم ازدواج بسیار باشکوه رساندند.
نقل قول
 سپاس شده توسط *IRIS* ، مادر شوهر ، عاطفه کاف
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #4
منوی پایه این تشریفات از چه قیمتی شروع میشه؟
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #5
بچه ها من کار تشریفات سعیدو تو یه مراسم دیدم همه چیز عالی و پرفکت بود کسی میدونه منوی این تشریفات از چقدر شروع میشه؟

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: ستاره محبی

آتلیه: آتلیه دیدنو

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات سعید ( دکتر تقی زاده )

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط مادر شوهر
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #6
مراسم عقد و عروسی دختر خاله من با تشریفات سعید بود خیلی ازشون راضی بود منم شب مراسم عروسی بیشتر زوم کردم از گل آرایی گرفته تا غذاها تا پرسنل خدمه و رسیدگی همه چیز عالی بود منم برای عروسیم هیچ جای دیگه نرفتم ببینم چون تو دوست و آشنا مراسم با تشریفاتای مختلف رفتم ولی همه جا بالاخره یه جای کار میلنگید ولی با خیال راحت رفتم دکتر تقی زاده قرارداد بستم انقدر آقای محترم و پر از انرزی خوب و مثبت بودن و انقدر با حرفاشون آرامش دادن که من دیگه هیچ استرسی ندارم از همه چیز خیالم راحته میدونم که به بهترین نحو انجام میدن کسایی که هم قیمت براشون مهمه هم کیفیت عالی و مراسم بی نقص میخوان حتما حتمااینجا برید و کاراشونو از نزدیک ببینید و تفاوت و ببینید و خودتون تصمیم بگیرید این عکسایی که اینجا گذاشتن به نظر من معمولی ترین کاراشونه
نقل قول
 سپاس شده توسط *IRIS* ، مادر شوهر
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر توسط negin.n.)
ارسال: #7
من پایینترین منو رو برداشتم که نفری 90 بود ولی میز و صندلی مبله داشت که اگه میز و صندلی شیواری میشد یه میلغی از این 90 تومان کم میشد شامل مرصع پلو آلبالو پلو زرشک پلو و شیرین پلو و... شوید پلو با گوشت و 50% جوجه با گرم بالا و 50% کباب کوبیده و چندین مدل سالاد و دسر و.... گل آرایی و خیلی چیزای دیگه الان دقیق یادم نمیاد دختر خالم گفت یه کاراییم اضافه بدون اینکه تو منومون باشه خودشون برامون انجام دادن که اونا سورپرایزه
نقل قول
 سپاس شده توسط صدف خانوم ، *IRIS* ، مادر شوهر
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #8
ممنون خانمی از بابت توضیحاتت میتونم بپرسم شما کدوم باغ و انتخاب کردی ؟ من ترجیحا باغ سمت جاده کرج و گرمدره میخوام
قیمتشونم خیلی خوبه من فکر نمیکردم با این مبالغ مراسم اجرا کنن اون مراسمی که من رفتم تشریفاتش با اینجا بود تو باغ بیست بود و همه چیزش پرفکت بود عروس و داماد که خیلی راضی بودن وقتی بهم گفت چقدر هزینه کرده من تعجب کردم چون فکر میکردم خیلی خیلی بیش از این خرج کرده باشن ولی دیگه روم نشد بپرسم از نفری چقدر شروع میشد که شما زحمت کشیدی گفتی
منم اگه بشه امروز میخوام برم دفترشون واسه قرارداد

انتخاب های من بستن

نقل قول
 سپاس شده توسط مادر شوهر
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ صبح توسط negin.n.)
ارسال: #9
(۲۲-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ صبح)صدف خانوم نوشته است:  ممنون خانمی از بابت توضیحاتت میتونم بپرسم شما کدوم باغ و انتخاب کردی ؟ من ترجیحا باغ سمت جاده کرج و گرمدره میخوام
قیمتشونم خیلی خوبه من فکر نمیکردم با این مبالغ مراسم اجرا کنن اون مراسمی که من رفتم تشریفاتش با اینجا بود تو باغ بیست بود و همه چیزش پرفکت بود عروس و داماد که خیلی راضی بودن وقتی بهم گفت چقدر هزینه کرده من تعجب کردم چون فکر میکردم خیلی خیلی بیش از این خرج کرده باشن ولی دیگه روم نشد بپرسم از نفری چقدر شروع میشد که شما زحمت کشیدی گفتی
منم اگه بشه امروز میخوام برم دفترشون واسه قرارداد

آره عزیزم دقیقا نظر ما هم نسبت به هزینه ای که دختر خالم برای مراسمش کرده بود همین بود به اون مراسم و تشریفات خیلی بیشتر از مبلغی که هزینه کرده بودن میخورد والا آقای دکتر اول از ما تعداد مهمونامونو بودجه ای که در نظر گرفته بودیمو پرسیدن بعد چند تا باغ معرفی کردن که ما تو دوتاش مراسم رفته بودیم و نپسندیدیم و از باع خودشون بیشتر خوشمون اومد

پشیمون نمیشی مطمئن باش اگه تشریفاتتو بااینجا برداری جزو بهترین انتخابات میشه دیگه خودتم مراسم رفتی سطح و کیفیت کارشونو دیدی استرسم نداری
نقل قول
 سپاس شده توسط صدف خانوم ، *IRIS* ، مادر شوهر
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #10
مرسی عزیزم از وقتی که گذاشتی پنجشنبه رفتم دفترشون توی میرداماد قبلش هماهنگ کرده بودم وقت گرفتم خود آقای دکتر بودن یه جوون مودب و خوش برخورد وبسیار متین بودن اول روز مراسممونو پرسیدن بعد پرسیدن چند تا مهمون داریم و چه هزینه ای رو در نظر گرفتیم بعد گفتن باغا و منوهای مختلفی داریم که با توجه به بودجه ما باغ 770 و یکی از باغای خودشونو معرفی کردن و آدرساشو دادن و قرار شد بریم باغا رو ببینیم گفتن آشپزخونه شخصی دارن که ما هر وقت بخوایم میتونیم بریم از نزدیک بازدید کنیم و کسایی که کار گل آرایی و دیزاینشونو میکنن اسم بردن که یکی دو تاشونو ما میشناختیم از بهترینهای این کار بودن با حرف زدن باهاشون خیلی از استرسم کم شد و ما همه چیزو از غذا و میوه و شیرینی و دیزاین و موزیک به خودشون سپردیم امیدوارم که همه چی به خوبی برگزار شه و بیام از تجربه خوبم براتون بگم

انتخاب های من بستن

نقل قول
 سپاس شده توسط *IRIS* ، مادر شوهر ، Mina_mahdi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام