• مهناز
  • مرضیه محمدی

تشریفات دنیز

۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
تشریفات دنیز
تشریفات مجالس دنیز با بیش از ١٧سال سابقه درخشان در امر برگزاری مراسم عروسی نامزدی
با گردآوری گروهی مجرب و کاملا حرفه ای و با حذف واسطه ها و قیمتی مناسب آماده ارایه خدمات متنوع و کلاسیک برای مجالس شما عزیزان میباشد
برای اطلاع از تنوع منوها ونمونه کارها با ما در تماس باشید
با مدیریت شهبازی

شماره های تماس :
09120123843
02122817477

اینستاگرام :
tashrifat_deniz@

نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات دنیز
Shoma binazirid vaghean ye shabe royaei baraye ma ragham zadid mamnon az hame zahamateto jenab shahbazis
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #3
(۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ عصر)'74187-نوعروس' نوشته است:  Shoma binazirid vaghean ye shabe royaei baraye ma ragham zadid mamnon az hame zahamateto jenab shahbazis

سلام، خوشحالم که شب خوبی داشتی ؟ چقدر راضی بودی از شرایط این تشریفات ؟ 

نقل قول
  • پیانو
  • گروه ژ
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #4
(۱۶-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ عصر)'bita2525' نوشته است:  
(۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ عصر)'74187-نوعروس' نوشته است:  Shoma binazirid vaghean ye shabe royaei baraye ma ragham zadid mamnon az hame zahamateto jenab shahbazis

نقل قول
 سپاس شده توسط amirmohamad63
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #5

نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #6
با سلام خدمت عزیزان
عروسیه ما ۳ماه پیش بود واقعا آقای شهبازی مدیدیت تشریفات دنیز نسبت به قرارددادمون واقعا سوپراسوپرایزهایی واسه ما داشتن که واقعا یه شب رویایرویایی واسه ما رقم زد همین جا اازش تشکر میکنم واقعا عالی بودید هم از نظر اخلاقی مدیریت دیزاین لاکچری گل آرایی فوق العاده مهماندارهای مودب واقعا با اختلاف بهترینید 
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #7
(۱۸-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۴۰ عصر)'74243-نوعروس' نوشته است:  

با سلام
ممنون از تشریفات پنیر و آقای شهبازی بابت خلق چنین شب بیاد ماندنی
تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #8
(۱۸-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۴۰ عصر)'74243-نوعروس' نوشته است:  
(۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ عصر)من 3ماه پیش عروسیم با دنیز بود واقعا از نظر قیمتی کیفیت مدیریت دیزاین بهترینند بهتون پیشنهاد میکنم حتما دنیزو انتخاب کنید'74187-نوعروس' نوشته است:  Shoma binazirid vaghean ye shabe royaei baraye ma ragham zadid mamnon az hame zahamateto jenab shahbazis

من 3ماه پیش عروسیم با ایشون بود واقعا بی نظیر هستن از هر لحاظ قیمت کیفیت مهماندار دیزاین واقعا بهتون پیشنهاد میکنم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام