تشریفات درنیکا

(جزئیات)

رشت ، گلسار ، سه راه گلایل ، روبروی خیابان ۱۴۹ ، ساختمان میرداماد،طبقه اول،واحد2
تلفن: 01333762810
آپارات: http://www.aparat.com/dornika_tashrifat
موبایل: 09116304247

خدمات مجالس و تشریفاتباغ اختصاصی

تشریفات درنیکا

۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۴:۳۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات درنیکا
تیم حرفه ای تشریفات مجلل درنیکا علاوه بر برگزاری مراسم و جشنهای شما با دیزاین هایی برابر با به روزترین ژورنال های روز دنیا ، امکان برگزاری آنها در بیش از 100 تالار و باغ های لوکس و لاکچری موجود در داخل رشت و کل استان گیلان و حتی در مکان های اختصاصی خود شما را دارد.
ما با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کنیم  تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .
موارد زیر توسط موسسه تشریفات مجلل درنیکا ارائه میشود: 
✔️ طراحی و دیزاین مراسم عروسی با تیم حرفه ای دیزاین در تالارها و باغ های اختصاصی درنیکا
✔️اجرای بی نظیر انواع ورودی عروس و داماد ، جایگاه های لوکس ، شمع آرایی ، گل آرایی
✔️ حرفه ای ترین و منحصر به فردترین تیم های عکاسی و فیلم برداری استان گیلان
✔️ تجهیزات نورپردازی جدید و کاملا دیجیتال
✔️ سفره عقدهای جدید و رویایی
✔️ مجموعه ای از بهترینهای موزیک و جدیدترین دیزاینهای استیج (ال ای دی و سینمای شهری ) و کف ال ای دی 3D 
✔️کترینگ صنعتی و آشپزخانه اختصاصی با سرشف بین المللی
✔️میز خوراک دریایی ,سوشی و غذاهای لذیذ آسیای شرقی در اشپزخانه صنعتی گروه تشریفات مجلل درنیکا
✔️جدیدترین ظروف مبله وvip ، صندلی های مبله و شیواری و ....
✔️معرفی بهترین مزون ها،ارایشگاه ها ،آتلیه ها وباغ هاوعمارت های زیبا جهت عکاسی وفیلمبرداری
......................................................................
نمونه کار فقط در دفتر موسسه با تعیین وقت قبلی
به مدیریت سامان شکرکار

آدرس :
رشت ، گلسار ، سه راه گلایل ، روبروی خیابان ۱۴۹ ، ساختمان میرداماد،طبقه اول،واحد2
تلفن:
 09116304247
 013-33762810

اینستاگرام:
   instagram: https://instagram.com/dornika_tashrifat

تلگرام :
  Telegram : https://telegram.me/dornika_tashrifat    

وب سایت:
http://www.DornikaTashrifat.mihanblog.com

آپارات: 
 https://www.aparat.com/dornika_tashrifat

[تصویر: تشریفات درنیکا]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات درنیکا
درود بر همه...
فقط خواستم بگم که از نظر بنده تشریفات درنیکا در رشت عالیه ... من داماد همین موسسه بودم ... اینقدر راضی بودم که خواستم بیام و این موسسه رو به همه پیشنهاد کنم...
بازم ممنونم از تیم تشریفات درنیکا و مدیر لایقشون...

نقل قول
 سپاس شده توسط Tashrifat_Dornika
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #3
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ عصر)'Reza.Shokri' نوشته است:  درود بر همه...
فقط خواستم بگم که از نظر بنده تشریفات درنیکا در رشت عالیه ... من داماد همین موسسه بودم ... اینقدر راضی بودم که خواستم بیام و این موسسه رو به همه پیشنهاد کنم...
بازم ممنونم از تیم تشریفات درنیکا و مدیر لایقشون..

میشه راجع به این تشریفات بیشتر توضیح بدین؟؟ من جشنم رشت هست از هرکس پرسیدم می گن تو رشت فقط تشریفات درنیکا هستش که خیلی عالی و بی نظیر هستن... 
قیمت پکیج هاشون و نمیدونید؟

نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ صبح توسط Tashrifat_Dornika.)
ارسال: #4
بازم ممنونم از تیم تشریفات درنیکا و مدیر لایقشون...

سپاسگزارم از شما و لطفی که به مجموعه ی ما دارید.تصویر: images/smilies/heart.gif

(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ عصر)'parisa_ansari' نوشته است:  

میشه راجع به این تشریفات بیشتر توضیح بدین؟؟ من جشنم رشت هست از هرکس پرسیدم می گن تو رشت فقط تشریفات درنیکا هستش که خیلی عالی و بی نظیر هستن... 

ما پکیج های متنوع و جامعی داریم ... هم برای مراسم های داخل باغ و ویلا و هم داخل تالار ..... برای اطلاع از قیمت ها و نمونه کار ها باید زحمت بکشید دفتر تشریف بیارید ....

تصویر: ./uploads/201804/post_104561_1524469724_7f38d70a1ab020c9cfbac98c2e820bb4.attach
فقط برای قرارداد های بسته شده با تیم درنیکا تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه .....
مهم نیست تاریخ جشن شما کی باشه...
پس هرچه سریعتر اقدام فرمایید .... ظرفیت محدود

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2018-04-23_12-18-09.jpg (اندازه: 165.32 KB / دانلودها: 0)
.jpg  photo_2018-04-23_12-18-06.jpg (اندازه: 128.48 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ صبح توسط Nazi_Ahmadi.)
ارسال: #5
به اونایی که دلشون میخواد یه عروسی لاکچری و لوکس بگیرن پیشنهاد می کنم فقط با درنیکا تو رشت کار کنن.....من خودم عروسیم پارسال بود که بعد از مراجعه و مشاوره با اقای شکرکار ، انتخاب های جشنم و با قیمت های عالی انجام دادم ... و تمام مهمان های من از جشنمون راضی بودن .... به نظر من هیچ موسسه تشریفاتی تو رشت مثل درنیکا قوی نیست .... به همه ی عروس داماد ها پیشنهاد می کنم حتما یک بار به درنیکا سر بزنن .... بازم مچکرم از آقای شکرکار مدیر لایق این مجموعه با دیزاین های لوکس شون ...تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ عصر)'parisa_ansari' نوشته است:  

عزیزم پیشنهاد می کنم حتما با این موسسه تماس بگیر و یه سر برو پیششون ...تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #6
قیمت یه عروسی چقدرمیشه میشه بگید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام