• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

تشریفات دانیال

۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #41
RE: تشریفات دانیال
سلام
من سال 94 عروسیم با تشریفات دانیال بود
میتونم بگم بدترین تشریفاتیه که می تونستیم انتخاب کنیم
همش وعده و وعید دادن
هیچ کدوم از قول هایی که دادن رو عمل نکردن
گفتن گل آرایی رو تا بالاترین حد ممکن انجام میدن که واقعا نسبت به چیزی که با ما طی کردن افتضاح بود
وقتی وارد باغ شدیم من و همسرم فکر می کردیم تزیین باغ و سالن هنوز تموم نشده اما بعدش فهمیدیم تزیین همینیه که داریم میبینیم!!!!!!!
واقعا گریم گرفته بود
توی سالن که هیچ تزیین خاصی نداشت
جایگاه عروس و داماد رو که دیگه نگم
تازه نفری از ما 200 گرفتن
و دوهفته قبل از مراسم زمان تسویه کامل که البته قبلش نصف هزینه رو از ما گرفته بودن باز به قیمتاشون اضافه میشه و دقیقا زمانی که آدم هیچ راه دیگه ای نداره
واقعا بدترین انتخاب عروسیمون بود و هنوز بعد از یک سال نرفتیم فیلم عروسیمون رو بگیریم چون دوباره اعصابمون خرد میشه
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #42
سلام

دیشب عروسی دوستم با تشریفات دانیال توی باغ جدیدشون (باغ تاج) رفته بودم.یک کلمه بییییی نظیر بود.همه چیز رویایی.گروه موسیقی عاااالی.تزیینات و پذیرایی در بالاترین سطح.باغ و سالن باغ خیلی خیلی زیبا بود.واقعا لذت بردم و شامشونم عالی و خوشمزه بود.واقعا خوشم اومد و به همه پیشنهاد میکنم.البته ظاهرا قیمتها بالاس و اینی که من دیشب دیدم گفتن نفری 350 تومن بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط lnazgol
۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #43
(۱۹-شهريور-۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ عصر)ELNAZGOLI نوشته است:  سلام
من سال 94 عروسیم با تشریفات دانیال بود
میتونم بگم بدترین تشریفاتیه که می تونستیم انتخاب کنیم
همش وعده و وعید دادن
هیچ کدوم از قول هایی که دادن رو عمل نکردن
گفتن گل آرایی رو تا بالاترین حد ممکن انجام میدن که واقعا نسبت به چیزی که با ما طی کردن افتضاح بود
وقتی وارد باغ شدیم من و همسرم فکر می کردیم تزیین باغ و سالن هنوز تموم نشده اما بعدش فهمیدیم تزیین همینیه که داریم میبینیم!!!!!!!
واقعا گریم گرفته بود
توی سالن که هیچ تزیین خاصی نداشت
جایگاه عروس و داماد رو که دیگه نگم
تازه نفری از ما 200 گرفتن
و دوهفته قبل از مراسم زمان تسویه کامل که البته قبلش نصف هزینه رو از ما گرفته بودن باز به قیمتاشون اضافه میشه و دقیقا زمانی که آدم هیچ راه دیگه ای نداره
واقعا بدترین انتخاب عروسیمون بود و هنوز بعد از یک سال نرفتیم فیلم عروسیمون رو بگیریم چون دوباره اعصابمون خرد میشه

من به دانیال مطمئن بودم چقدر ترسیدم اینو خوندم من چند تا عروسی مهمون بودم که کار دانیال بوده خیلی خووب بوده که.. هرجا هم رفتم همه تاییدش کردن یه عروسی که تیر امسال رفتم خیلی خوشگل بود
امیدوارم خوب برگزار بشه مراسمم چون واقعا با سختی هزینه شو دادیم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۰-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #44

عززیزم امیدوارم مراسمت خوب برگزار باشه ولی دانیال ......
امیدوارم با این انتقادات شیوه ی کاریشون رو تغییر داده باشن

واقعا همینی که النازگلی گفت ، تشریفات دانیال دقیقه 90 به هزینه ها اضافه میکنه و این بدترین کاری که میشه با یه عروس و دااماد کرد
اگه از اول هزینه ها رو بالا بگن ادم تکلیف خودش رو می دونه
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #45
این تشریفات دانیال همونی هست که اسمشون زمانیه ؟ توی گرمدره باغ دارن یا این یه تشریفات دیگه هست؟
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #46
(۱۰-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ عصر)'Black Velvet' نوشته است:  عززیزم امیدوارم مراسمت خوب برگزار باشه ولی دانیال ......
امیدوارم با این انتقادات شیوه ی کاریشون رو تغییر داده باشن

واقعا همینی که النازگلی گفت ، تشریفات دانیال دقیقه 90 به هزینه ها اضافه میکنه و این بدترین کاری که میشه با یه عروس و دااماد کرد
اگه از اول هزینه ها رو بالا بگن ادم تکلیف خودش رو می دونه

اگه عزیزم از اول بالا بگن که شما نمیگیریشون اگه هزینش زیاد باشه باید شما رو جذب کنن یجوری بعد هم که کارت گیره پیششون البته خیلی ها اینجوری هستنا تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif دلیلشم نمیدونم این چه کاریه آخه میکنن با عروس داماد ها

نقل قول
۹-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #47
دوستان کسی جدیدا با دانیال مراسم داشته ؟چطوره ؟
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #48

تشریفات دانیال ، تشریفات خوبیه ولی یه هفته مونده به مراسمت ممکن تغییر قیمت داشته باشن
مدل شونه
ولی مدیریت و اینطو چیزاشون خوبه
اگه خواستی قرارداد ببندی ریز به ریز کتبی باهاشون شرط کن

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط Zed_m1368
۱۰-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #49
من منظورم دانیال زمانی هست شما هم همونو میگید ؟
یا به جز این تشریفات دانیال دیگه ای هم هست ؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام