• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات تهران نایت

(جزئیات)

پاسداران، برج سفید
تلفن: 02144149184
جنت آباد، رو به روی سمرقند، برج سفید
موبایل: 09124966522

تشریفات تهران نایت

۱۵-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات تهران نایت
موسسه تشریفاتی تهران نایت با 10 سال سابقه درخشان در عرصه تشریفات مجالس، سمینارهای دولتی و ...

مفتخریم که مجری و ناظر مجلل ترین و لوکس ترین مراسم شما عزیزان باشیم.

موسسه تشریفاتی تهران نایت با در اختیار داشتن کادری مجرب و با سابفه و به روزترین دیزاین های اروپایی، سبک های سنتی سعی بر این دارد که تمامی سلیقه ها را پوشش داده و رضایت شما سروران گرامی را فراهم آورد.
_ دارای آشپرخانه اختصاصی
_ آتلیه
_ باغ اختصاصی
_ با معرفی بیش از 40مورد باغ، سالن، سالن اجتماعات در تهران و حومه 

تلفن:

44149184
موبایل:
09124966522
09361097042
آدرس:
پاسداران، برج سفید
جنت آباد، رو به روی سمرقند، برج سفید
تلگرام:
wedding_tehrannight
اینستاگرام:
Tashrifat_tehran_night

[تصویر: تشریفات تهران نایت]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات تهران نایت
سلا 
من مراسمم هفته پیش بود با اقای پورسمعیل قرارداد بستم
دستشون درد نکه همه چی عالی بود غذا فوقعلاده بود پذیرایشون عالی 
هرچی که توقرداد ذکر شده بود رو موبه مو انجام دادن حتی گل ارایی طبیعی هم نداشتیم ولی ایشان به عنوام هدیه عروسی واسمون گل ارایی طبیعی انجام دادن.
ممنون از اقای پوراسماعیل و تیم موفقشون.
نقل قول
۲-فروردين-۱۳۹۷, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #3
تشریفات تهران نایت بسیاررررر عااااااالیییىىى
نقل قول
  • گروه ژ
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #4
با سلام 
ما عروسیمون اسفند ماه با اکیپ تهران نایت به بهترین نحو برگزار شد 
اول از آقای پور اسماعیل بابت حسن مدیریتشون تشکر میکنم همچنین با تدبیرشون تمام مفاد قرارداد اجرا شد 
کیفیت غذا عالی بود 
دیزاین میز شام عالی 
و دکوراسیون سالن هم به نحو احسن اجرا شد 
در ضمن ما سفره عقد هم به عنوان هدیه از طرف تشریفات تهران نایت گرفتیم.
به همه دوستان تشریفات رو پیشنهاد میکنم حتی برای مشاوره 

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #5
نقل قول: 

سلام وقت بخیر 
خواستم ازتون تشکر کنم که مجری بهترین شب زندگیم بودین وهمه موارد دیزاین  و گل ارایی و پذیرایی  و تزیین وشام و موزیک همون طوری بود که ازتون می خواستم  و بدون نقص خسته نباشید به تیم تهران نایت و آقای پور اسماعیلی تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #6
سلام و روز خوش. من عروسیم چند روز پیش بود و از ماه ها قبل به دلیل اهمیت زیاد این مراسم برا من، خیلییی دنبال یک موسسه تشریفاتی خوب و قابل اعتماد گشتم .چون هم میخاستم بهم خوب مشاوره بده هم یک پک خوب داشاه باشم و از لحاظ قیمتیم مناسب باشه. با تشریفات تهران نایت آشنا شدم.
بسیار ازشون سپاسگذارم بابت اینکه شب به یاد موندنی رو برا من و همسرم ساختن. بعد از من چند تا از دوستامم این موسسه رو انتخاب کردن. به همه پیشنهاد میکنم که به اقای پوراسماعیل مراجعه کنن و ازشون مشاوره بگیرن مطمئنم پشیمون نمیشن. دیزاین، نورپردازی جالب و زیبایی داشت. از غذاهاشم که نگم دیگه. باز هم خیلییی سپاسگذارم از ایشونتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #7
کیفیت اجرایی رو کسی تجربه داشته؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام