تشریفات تخت جمشید

۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات تخت جمشید
این تایپیک رو برای کمک به عروس های ساکن کرج گذاشتم یکی ازبهترین گزینه های تشریفات در تهران و کرج تشریفات تخت جمشیده که عروسی من و خواهرمو برگزار کردن . خواهرم ساکن کرجه و ما هم ساکن تهرانیم . خوبی تشریفات اینه که ما راحت بودیم هم تهران توی پاسداران و مرزداران دفتر دارن هم توی کرج . حتما کاراشونو ببینید .
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: تشریفات تخت جمشید
من و همسرم زمانی که رفتیم دفتر تشریفات تخت جمشید برای دیدن نمونه کار به ما گفتن زیاد به عکس و فیلم اکتفا نکنید حتما بیاین سر مراسم و کارو از نزدیک ببینید . ما هم حضورا رفتیم سر مراسمشون با اینکه ازشون مطمئن بودیم و دوستام خیلی راضی بودن رفتیم از نزدیک دیدیم که فوق العاده بود و متفاوت . سبک هایی که تو دیزاینشون استفاده شده بود خیلی خاص و متفاوت بود. من و همسرم همیشه اینستاگرامشونو دنبال میکردیم ولی وقتی از نزدیک دیدیم خیلی خوشحال شدیم از انتخابمون . به ما ۳ تا باغ رو معرفی کردن که تقریبا همشون خوب بود . اما یکی از باغ هاشون ورودیش رایگان بود که ما با توجه به بودجمون اونو انتخاب کردیم و مراسم ما عالی عالی برگزار شد . موزیکمونم خیلی عالی بود .
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات تخت جمشید
(۲-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ صبح)'sanazfard' نوشته است:  من و همسرم زمانی که رفتیم دفتر تشریفات تخت جمشید برای دیدن نمونه کار به ما گفتن زیاد به عکس و فیلم اکتفا نکنید حتما بیاین سر مراسم و کارو از نزدیک ببینید . ما هم حضورا رفتیم سر مراسمشون با اینکه ازشون مطمئن بودیم و دوستام خیلی راضی بودن رفتیم از نزدیک دیدیم که فوق العاده بود و متفاوت . سبک هایی که تو دیزاینشون استفاده شده بود خیلی خاص و متفاوت بود. من و همسرم همیشه اینستاگرامشونو دنبال میکردیم ولی وقتی از نزدیک دیدیم خیلی خوشحال شدیم از انتخابمون . به ما ۳ تا باغ رو معرفی کردن که تقریبا همشون خوب بود . اما یکی از باغ هاشون ورودیش رایگان بود که ما با توجه به بودجمون اونو انتخاب کردیم و مراسم ما عالی عالی برگزار شد . موزیکمونم خیلی عالی بود .

منم از سمت شما رفتم و عالی بود 

نقل قول
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام