• سعید عرب
  • تشریفات آدم و حوا

تشریفات امین رضایی

(جزئیات)

فرمانیه - پلاک 162 - واحد 19
تلفن: 02122691702
شروع پکیج: ۸۰,۰۰۰ تومان
موبایل: 09121344441

تشریفات امین رضایی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات امین رضایی
تلفن :
22691702
موبایل :
09121344441
آدرس : فرمانیه - پلاک 162 - واحد 19
وب سایت :
تشریفات مجالس و عروسی امین رضایی
اینستاگرام :
http://instagram/tashrifatamin
ایمیل :
http://www.tashrifatamin.com
تشریفات مجالس|تشریفات عروسی|تشریفات
تشریفات و تشریفات مجالس و تشریفات عروسی امین آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در زمینه باغ عروسی و برگزاری مراسم می باشد .تشریفات مجالس امین با بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین امکانات تشریفات عروسی سعی بر آن دارد که رضایت شما عزیزان را جلب نماید .در زمینه اجاره باغ عروسی هم میتوانید از آرشیو کامل باغ عروسی در این مجموعه استفاده کرده و بهترین باغ مراسم را برای جشن خود انتخاب کنید .تفکر و نگاه درست به معقوله تشریفات عروسی و تشریفات مجالس مدیریت مجموعه آقای امین رضایی دریچه ای دیگر را در صنف تشریفات مجالس به شما نشان می دهد .

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس غذا بخشی است که در مراحل پایانی مراسم تشریفات مجالس شما به آن می پردازد که از چیدمان میز تا نحوه سرو غذا در کنار کیفیت و میزان غذا را شامل می شود که تشریفات مجالس شما به آن توجه خواهد کرد . تشریفات مجالس امین با بهره گیری از سر آشپز متخصص و حرفه ای و تیم آشپزخانه خود این کیفیت و میزان غذا را تضمین می کند و از هنرمندانی در آشپزخانه جهت نحوه سرو و میزآرایی غذا استفاده می کند تا بخش تشریفات مجالس غذا هرچه با شکوه تر و مرتب تر برگزار شود .با تشریفات مجالس و تشریفات عروسی امین رضایی در بهترین باغ عروسی مراسم عروسی خود را برگزار کنید.

مجالس و عروسی شما باید با شکوه و مرتب برگزار شود و دقیقا همان و یا بهتر از آن مجالس و عروسی باشد که انتظار داشتید چرا که مجالس عروسی شما فقط یک بار هست و باید مجلس عروسی شما همیشه به عنوان بهترین روز زندگیتان در ذهنتان باشد . انتخاب تشریفات مجالس و تشریفات عروشی و در یک باغ عروسی و تشریفات مجلل باعث می شود عروسی شما همانگونه که حتی انتظار یک تشریفات مجالسی یا تشریفات عروسی است برگزار شود

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 11.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 14.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 18.jpg]

[تصویر: 19.jpg]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط سپیده69 ، tina66 ، sarahdarvish ، nasibe_603
۲۹-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ عصر توسط faraneh.)
ارسال: #2
تشریفات امین رضایی
سلام بچه ها من عروسیم شهریوره اما هنوز با هیچ کیترینگی قرارداد نبستم پارسال عروسی دوستم با تشریفات امین رضایی بود دفترشون تو فرمانیه هست به نظرم همه چی خوب بود اما راستش خیلی به جزییاتش دقت نکردم حالا می خوام ببینم کسی باهاشون قرارداد بسته؟من هنوز تست مراسمشون هم نرفتم راستی تو فیس بوکم پیج دارن

همه چی خیلی خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط parinaz-lashkari
۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #3
RE: تشریفات امین رضایی
من دیشب رفتم،مراسمشون تو گرمدره بود ،مرتب مهماندارا به میزا سر می زدند و شربت می اوردند و میوه شیرینی رو میز هم مرتب شارژ می شد،غذاشون خیلی خوب بود انقدر تند تند غذا شارژ می شد که اخر از همه من رفتم با اولش هیج فرقی نداشت،فقط دستشویی زیاد تمیز نبود جای کفشای گلی مونده بود که اقای رضایی گفتن تمیز کردن دستشویی با باغه ولی صابون و دستمال هم تموم شده بود.میز شام اصلا گل ارایی نداشت و فقط میزا با حریر تزیین شده بود که گویا خودشون خواسته بودند هزینه گل ارایی حداقل باشه.در مجموع من راضی بودم احتمالا با همین جا قرارداد می بندم فقط در مورد بعضی چیزا باید از قبل بهشون تذکر بدم ودر ضمن مهمونای دیشب 250 نفر بودند که با دی جی 12.500 شده بود با میوه شیرینی و کیک

همه چی خیلی خوبه
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #4
این همون امین رضایی هستش که خودشم گروه موزیک داره؟

چون گروه موزیک ما امین رضایی بود که میگفتن تشریفاتم داره

اگر خودشون باشن که بسیااااااار آدم خوبی هستن موزیک من عالی بود همه همه ازش تعریف کردن سنگ تموم گذاشت

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط shirin bano
۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #5
مثل اینکه بعضی وقتا خودشم با گروه موزیکش می خونه تو عروسی پارسال که یه چیزایی یادمه تو فیس بوک تشریفات امین بزنی عکس خودشم هست میشه ببینی مطمئن بشی؟

همه چی خیلی خوبه
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ صبح توسط atefeh.sh.)
ارسال: #6
عزیزم رفتم دیدم خودشون هستن واسه ما از اول تو گروه موزیک اجرا کردن تا آخر واقعاً ازشون ممنونم سر سوزنی کم نذاشتن تشریفات ما دوستشون بود

آرش اما همچنان خاموش،
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ صبح توسط faraneh.)
ارسال: #7
مرسی عزیزم Smile تشریفات شما چی بود؟

همه چی خیلی خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط atefeh.sh
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #8
من با تشریفات امین قرارداد بستم مراسممون 7 شهریوره امیدوارم همه چی عالیییییییییییییییییییی بشه

همه چی خیلی خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط ghaazall ، atefeh.sh
۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #9
(۲۰-تير-۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ صبح)faraneh نوشته است:  من با تشریفات امین قرارداد بستم مراسممون 7 شهریوره امیدوارم همه چی عالیییییییییییییییییییی بشه

سلام عروس خانم ؛به سلامتی گلم برات بهترن آروزهای رو دارم
میشه شمارشو به من بدی بعد اگه اشکالی نداره بگو که هزینه هاش چه جوریه؟باغتون کجاست و از ای حرفا؟New2

بچه ها برای سلامتی بابام دعا کنید
من خیلی داغونم
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #10
faraneh جان خیالت راحت باشههه خیلی آدم خوبیه کم نمیذاره من که هر وقت فیلم عروسیمو میبینم واسه خودش و گروهش آرزوی موفقیت میکنم

آرش اما همچنان خاموش،
نقل قول
 سپاس شده توسط faraneh ، parinaz-lashkari
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد