• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

تشریفات ارم - تخفیف و هدایای ویژه برای کاربران نوعروس

۲۷-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ عصر توسط مدیریت تشریفات ارم.)
ارسال: #51
RE: تشریفات ارم - تخفیف و هدایای ویژه برای کاربران نوعروس
درود بر کاربران عزیز و پرسنل محترم سایت نو عروس و همینطور عروس بانو سرکار خانم نایب :
بی نهایت از حسن تشکر و قدر دانی خانم نایب سپاسگزاریم و خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت ایشون رو مثل اکثریت عروس و داماد هامون  جلب کنیم و متشکریم از اینکه تشریفات ارم رو به دوستانشون معرفی کردند . در ارتباط با موضوع  کمبود در برگشت غذای باقی مانده مراسم که عروس بانو نایب مطرح کرده بودند باید چند نکته خدمت کاربران عزیز سایت نو عروس  خیلی دوستانه مطرح کنیم :
اولین موضوعی که باید در نظر داشته باشید اینه که در تشریفات ارم حجم و تعداد نفرات برای سفارش شام از طریق فرمول زیر محاسبه میشه و بعد از محاسبه به سر آشپز اعلام میشه تا طبخ انجام بگیره، به فرمول زیر دقت کنید : 

تعداد نفرات شام   =    تعداد مهمان   + تعداد نفرات موزیک + تعداد نفرات آتلیه + تعداد نفرات گروه ارم + تعداد نفرات باغ + حجم اضافه ( در صورت نیاز ) 

هزینه  شام برای مهمان ها و موزیک و آتلیه  به  عهده کار فرما( عروس و داماد )  و هزینه شام برای پرسنل ارم و پرسنل باغ به عهده مجری ( گروه تشریفات ارم ) است 

نحوه اجرای آیتم شام به این صورت انجام میشه که در ابتدا مهمانان به صورت تدریجی ( بدون اعلام توسط موزیک ) در حالی که موزیک همچنان در حال اجراست ( جهت عدم تجمع آنی در ورودی قسمت شام )  آرام آرام به سمت محوطه شام توسط مهمانداران یا کاپیتان ها دعوت می شوند.  بعد سرو  شام  برای تمام  مهمانان و حصول اطمینان از پایان  نفرات مهمان ، تیم  موزیک و تیم آتلیه  جهت  پذیرایی شام  دعوت می شوند . تا این نقطه  تعهد ما نسبت به آنچه که قرارداد بسته شده  به پایان میرسه . برای اینکه به کارفرما و بستگان ایشون صحت پایبندی ما به تعهدات  اثبات بشه ، تو این لحظه ما از عروس و داماد و یا بستگانشون دعوت می کنیم تشریف بیارند و شف های شام رو که همچنان پر از آیتم ها ی شام هست رو  رویت کنند و خیالشون راحت بشه که برای تمام مهمانان عزیزشون  شام به کفایت بوده و دلواپس اینکه به کسی شام نرسیده باشه نباشن.


ادامه در کامنت بعدی .......
 


 

 

 

 

   زمان عقد قرارداد  خدمت عروس و داماد توضیح میدیم که از این لحظه به بعد پرسنل ارم شامل مهمانداران و ....    و همچنین پرسنل باغ  برای  صرف شام  به محوطه شام میان این زمانیه که مهمان ها مشغول نوش جان کردن شام هستن و چند دقیقه ای نیازی به حضور مهمانداران نیست و  تیم مهمانداری و همچنین پرسنل باغ که از ساعت 8 صبح تا ساعت  11 شب  15 ساعت  یکسره کار کردن و زحمت کشیدن  فرصت دارند چند  دقیقه استراحت کنن و شام بخورن تا برای مراحل بعدی مثل : جمع آوری ظروف سالن،  نظافت سالن ،جمع آوری دکوراسیون ، بسته بندی دیزاین ها،  بار گیری در خاور ها ،انتقال به انبار و بار گیری  در انبار  آماده بشن که خود این مراحل  گاه تا ساعت 4 یا 5 صبح طول میکشه و تمام این مراحل از دید عروس و داماد ها پنهانه  و زمانی که تمام مهمانان به خونه هاشون رسیدن و در حال استراحت  هستن  پرسنل همچنان مشغول کارن تا باغ  برای فردا که یک تشریفات  دیگه و یه عروس داماد دیگه مراسم داره آماده بشه .   برگردیم سر موضوع اصلی:   پس با توجه به توضیحی که در متن بالا عرض کردم  بستگان عروس و داماد بعد از اینک نفرات قرارداد  شامل مهمان ، موزیک و آتلیه  شامشون رو نوش جان کردن تشریف میارن و  شف ها پر از شام ( کبابی ها   برنج ها  گوشت باقالی پلو و.....)  رو رویت میکنن تا  خیالشون از بابت پذیرایی شام راحت بشه بعد از این  نوبت شام کشیدن  پرسنل میرسه  و در نظر داشته باشید که هزینه شام پرسنل با تشریفات ارم هست  و به عهده عروس و داماد نیست . احتمالا  مشکلی که برای عروس عزیز بانو  نایب  پیش اومده  اینکه تصور کردند الباقی شام بدون سهم  پرسنل  باید تحویل داده بشه  که احتمالا  به علت قصور بنده در توضیح نحوه تحویل اضافات شام  بوده  و اگر بنده خدمت ایشون این موضوع رو به تفصیل توضیح میدادم  ( مثل تمام عروس و داماد های دیگر ما ) این موضوع برای ایشون کاملا عادی و طبیعی بود . در اینجا بابت توضیح ندادن این موضوع به عروس خانوم  از ایشون پوزش می  طلبم و خیلی ممنونم که ما رو راهنمایی کردن تا  این متن رو برای تمام عروس و داماد های عزیز روی سایت نوعروس قرار بدیم . بعد  از مرحله  شام   پرسنل برای نظافت و مدیریت سالن  به  سالن مراسم اعزام میشن و یکی از کاپیتان ها وظیفه داره   اضافه غذا + اضافه میوه + اضافه  شیرینی  رو تا ماشین بستگان  بیاره و در ماشین مورد نظر قرار بده .   دوستان عزیز در نظر بگیرید تعهد ما  پذیرایی کامل از تمام مهمانان  شماست ما وظیفه داریم  تا آخرین نفر از مهمانان شما ، تمام شف ها پر از  همه موارد  شام باشه    و ما متعهدیم هیچ چیز ،   دقیقا هیچ چیز برای مهمانان شما کم و کاستی نداشته باشه . اما نسبت به اینکه چه آیتمی  از شام اضافه میاد و یا چقدر اضافه میاد هرگز نمیتونیم به طور قطع و یقین  حرفی  بزنیم . تخمین میزان باقی مانده غذا   با توجه به سلیقه های مختلف مهمانان  کاری غیر ممکنه.  ما قول میدیم  که برای مهمان شما همه آیتم ها به وفور هست و در واقع    این  موضوع تعهد اصلی ماست،  اما اینکه چه تعداد از چه میوه ای و یا چه حجم از چه غذایی اضافه آمده  در محدوده تعهد گروه های تشریفاتی نیست  چون  همونطور که ذکر کردم قابل تخمین نیست .  اما  با این وجود هر چه از شام  ، میوه ها و شیرینی جات باقی مانده باشه  به کار فرما  به صورت بسته بندی شده  تحویل داده میشه . امید وارم این موضوع رو درست  تشریح کرده باشم تا بین هیچ کدام از عروس و داماد ها ی عزیز و هیچ تشریفاتی  سو تفاهم پیش نیاد .
در پایان بی نهایت  خوشحالیم که   عروس بانو نایب   از مراسم زیبای عروسی شون   90% رضایت داشتند ، این موضوع باعث افتخاره  اگر چه که مایل بودیم مثل همه عروس داماد های ما این عدد 100 بود  . سپاسگزاریم   که  نقطه نظر ها و انتقادات رو به ما منتقل می کنید  و سپاسگزاریم  از پرسنل محترم سایت نو عروس  که به ما فرصت پاسخگویی میدن  تا بتونیم هر چه بیشتر با  کاربران  محترم  تعامل داشته باشیم .
با سپاس
مدیریت  گروه تشریفات ارم
مهندس  دلرحیم   و بانو حاتمیان
اسفند 1396 

 

 

انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات ارم

نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #52
RE: تشریفات ارم - تخفیف و هدایای ویژه برای کاربران نوعروس
با سلام
 با تشکر فراوان از تشریفات ارم که هم مراسم نامزدی و هم مراسم عروسی ما را برگزار کردند. درباره هنر این زوج هر چه بگویم کم گفتم. مراسم ها فوق العاده بودند. مهمترین موضوع برنامه ریزی دقیقی بود که برای مراسم ها داشتند در نتیجه خیال عروس و داماد و خانواده ها از هر لحاظ راحت بود. تزیینات فوق العاده زیبا، غذای عالی، پذیرایی عالی تنها بخش کوچکی از کار فوق العاده این تشریفات هست. نه تنها هر بار با ایده های فوق العاده خودشان مارا سورپرایز کردند، بلکه تک تک ایده های ساده ما را به زیباترین و بهترین شکل عملی کردند. اگر یک شب فراتر از رویا هاتون میخواهید تشریفات ارم بهترین گزینه برای شماست. به قدری این شب برای ما زیبا بود که ارزو داشتیم میشد بار ها و بارها تکرارش کرد و این رویا را با تمام وجود حس کرد و لمس کرد.

یک دنیا از زحمات شما سپاسگزاریم و برایتان موفقیت های بیشتر را آرزو داریم که لایق بهترین ها و فراتر از بهترین هستید.

با تشکر
 

 
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #53
روی‌خط: تجربه آقای داسدار در استفاده از خدمات مجموعه تشریفات ارم
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ آقای داسدار یکی دیگر از مشتریان مجموعه تشریفات ارم رفتیم. آقای داسدار که در مراسم یکی از دوستان خود با این مجموعه آشنا شده بود ، پس از بررسی های بیشتر از کیفیت خدمات در این مجموعه  اقدام به عقد قرارداد با آن نموده است. وی همچنین زیبایی مکان، کیفیت و کمیت مواد غذایی ، و برخورد مناسب پرسنل را از عوامل رضایتمندی خود در برگزاری مراسم خود نام می برد و در ادامه به ما می گوید که حتما این مجموعه را به سایر دوستان خود پیشنهاد می نماید.

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای داسدار را از اینجا گوش کنید.
 
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • تقی زاده
۷-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۲۹ عصر توسط مدیریت تشریفات ارم.)
ارسال: #54
RE: تشریفات ارم - تخفیف و هدایای ویژه برای کاربران نوعروس
چگونه موزیک مراسم را انتخاب کنیم ؟ 

موزیک مهمترین عنصر یک مراسم است. کیفیت اجرا ، سیستم صدا، سیستم نور ، نوازندگان و نحوه اجرای شومن پارامتری هایی هستند که زمان انتخاب موزیک باید به آن توجه کنید.
اولین موضوع شخصیت، ادب و نحوه رفتار و اجرای شومن است . یک شومن نامناسب می تواند حتی باعث عصبانیت مهمان شما شود.
خوشرو بودن و چهره فوتوژنیک ، لحن بیان دلنشین سبب خواهد شد تا مهمان شما لحظات خوشی را در مراسم شما تجربه کند و تا سالها بعد از مراسم شما به خوبی یاد کند.
دومین موضوع انتخاب باند لایو و یا دیجی است اگر هزینه برای شما پارامتر مهمی است بهتر است یک دیجی خوب انتخاب کنید ولی اگر قصد انتخاب باند لایو دارید نیاز است که بودجه مناسبی داشته باشید .‌..‌ چرا؟
دقت کنید که یک دیجی خوب آهنگ های تنظیم شده با صدای اصلی خواننده را اجرا می کند لذا امکان خطای کمتری دارد ولی یک باند لایو لازم است هر آهنگ را با هماهنگی کامل بین نوازنگان از نو اجرا کند و شما صدای خواننده گروه لایو را در طول مراسم خواهید شنید لذا یک باند لایو خوب لازم است نوازندگان حرفه ای و خواننده ای با صدای دلنشین داشته باشد که این یعنی نفرات بیشتر و دستمزد های بالاتر و در نتیجه عموما گروه های لایو خوب از دیجی ها گرانتر هستند.
در نظر بگیرید که هر دو گزینه ( دیجی حرفه ای و باند لایو مناسب) به راحتی می توانند مراسم شما را خاطره انگیز کنند پس لازم است در این دو مورد به خوبی دقت کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. از مدیر تشریفات خود بخواهید شما را با موزیک های مختلف آشنا کند
ادامه در پست بعدی ...
.

 

چگونه موزیک مراسم را انتخاب کنیم ؟  قسمت دوم 

موارد دیگری که باید مد نظر قرار گیرد مانند کیفیت سیستم صدا و تجهیزات نور و آیتم هایی نظیر  تلویزیون شهری (پشت موزیک) و کف ال ای دی را بهتر است با مدیر تشریفات خود آیتم به آیتم چک کنید و در نظر بگیرید بعضی از آیتم های فوق توسط باغ تالار قبلا تعبیه شده است و هزینه آن با مبلغ باغ باید محاسبه شده باشد.
یادتان باشد که موارد زیر را حتما چند روز قبل از مراسم با موزیک خود هماهنگ کنید :

۱- تم کلی آهنگها (نظیر آهنگ های جدید ، دهه شصتی ، خارجی ، هاوس و ...‌)
۲- آهنگ ورودی ، تانگو ، تانگو عمومی ، رقص چاقو 
۳- آهنگ هایی که با آنها خاطره دارید 
۴- اسامی نفراتی که برای رقص چاقو باید تشریف بیاورند 
۵- قومیت مهمان ها (شمالی، جنوبی ، کرد ، ..‌)
۶-مراسم های خاص نظیر : رقص ساقدوش ها و یا سورپرایز ها 
در نظر داشته باشید در صورت عدم هماهنگی در موارد فوق شاهد اختلال در روند مراسم خواهیم بود.
تک تک موارد فوق در کیفیت مراسم شما موثر است.
در پناه حق 
مهندس دلرحیم و بانو حاتمیان
مدیریت گروه تشریفات ارم

 

انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات ارم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام