• جم
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات آنیل

۱۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #1
تشریفات آنیل
تلفن : 22907328
موبایل : 09122364200 - 09125434714
آدرس : میرداماد
وب سایت :
http://www.anil-wedding.com

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط بهروز محمدنژاد
۱۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات آنیل
(۱۰-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ صبح)admin2 نوشته است:  تلفن : 22907328
وب سایت :

با سلام خدمت دوستان عزیز،
عروسی یکی از دوستان رو دو سال پیش این موسسه برگزار کردن ، کارشون واقعاً شیک و زیبا و مرتب بود همه چیز اصولی و حرفه ای به نظر میرسید. من برای عروسی خودم تا الان پیش خیلی ها رفتم که واقعاً کارشون رو به قدرت تشریفات آنیل ندیدم ولی از اونجایی که بسیار حساس و در انتخاب وسواسی هستم دوست داشتم نظر بقیه دوستان هم که تجربه کار با این موسسه رو دارند بدونم چون یک سری از مسائل از جمله خوش قولی، on time بودن و صداقت رو نمیشه از ظاهر کار تشخیص داد هر چند که دوستای ما هم که مراسمشون رو این موسسه اجرا کرده خیلی خیلی راضی بودن
ممنون میشم نظر بدید.
نقل قول
 سپاس شده توسط پروا صبوری
۱۷-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #3
تشریفات آنیل یکی از بهترینهاست که تمام خانواده و دوستان من، چشم بسته مراسمشون رو به آنیل سپردن و با اطمینان رویایی ترین شب زندگیشون شد.
واقعا از همین جا از جناب اوتادی عزیز برای دلسوزی و مدیریت عالیشون کمال تشکر را دارم.
واقعا تشریفات آنیل=بهترین
نقل قول
 سپاس شده توسط پروا صبوری ، Anil Catering
  • خرید اقساطی
  • خرید اقساطی
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #4
(۱۱-مرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ عصر)سارا فلاح نوشته است:  
(۱۰-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ صبح)admin2 نوشته است:  تلفن : 22907328
وب سایت :

با سلام خدمت دوستان عزیز،
عروسی یکی از دوستان رو دو سال پیش این موسسه برگزار کردن ، کارشون واقعاً شیک و زیبا و مرتب بود همه چیز اصولی و حرفه ای به نظر میرسید. من برای عروسی خودم تا الان پیش خیلی ها رفتم که واقعاً کارشون رو به قدرت تشریفات آنیل ندیدم ولی از اونجایی که بسیار حساس و در انتخاب وسواسی هستم دوست داشتم نظر بقیه دوستان هم که تجربه کار با این موسسه رو دارند بدونم چون یک سری از مسائل از جمله خوش قولی، on time بودن و صداقت رو نمیشه از ظاهر کار تشخیص داد هر چند که دوستای ما هم که مراسمشون رو این موسسه اجرا کرده خیلی خیلی راضی بودن
ممنون میشم نظر بدید.

خانم فلاح عزیز باید خدمتتون عرض کنم که بی شک تشریفات آنیل یکی از برترینهاست همین طور که خودتون هم گفتید این تشرفات بسیار با نظم و حرفه ای هستن از لحاظ خوش قول بودن و صادق بودن هم باید بگم آقای اتادی همیشه یک پله جلوتر از قولاشون هستن یعنی غیر از این که به همه قولاشون عمل میکنن همیشه با کارهای زیباشون همه رو غافلگیر هم میکنن
کل مراسمهای خانواده ما رو گروه آنیل برگذار میکنن.
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #5
عروسی ما رو تشریفات آنیل برگزار کردن ما واقعاً رازی بودیم بعد از اون دختر خالم و چند نفر دیگه از اقوام ما که عروسی ما رو دیده بودن و خوششون اومده بود با این تشریفات کار کردن. نمرشون 20 و حرف تو کارشون نیست. جا داره که اینجا هم باز ازشون تشکر کنم همراه با آرزوی موفقیت
نقل قول
 سپاس شده توسط Anil Catering
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #6
سلام
با دیدن لوگوی تشریفات آنیل به یاد خاطرات زیبای 5 سال پیش افتادم. در آن زمان من برای اولین بار با مدیریت تشریفات آنیل آشنا شدم و مثل همه دوستانی که الان به دنبال یک برگزار کننده مطمئن میگردند دارای استرس فراوانی بودم که مراسم ما چگونه برگزار خواهد شد ، آیا می توان به هر کسی اطمینان کرد ، آیا مهمان ها راضی خواهند بود و هزاران سوال دیگه ؟؟؟؟؟
ولیکن بعد از برگزاری پر زرق و برق مراسم و تبریک آشنایان و همچنین شنیدن تشکر آنها از مدیریت آنیل از بابت برگزاری درجه یک مراسم ، از انتخاب صحیح خودم خیلی خوشحال شدم (به گفته اقوام و آشنایان ، این بهترین مراسمی بود که تا آن زمان دیده بودند) و از آن روز این موسسه رو به تمامی دوستانی که قصد ازدواج داشتند معرفی کردم و خدا رو شکر همه آنها هم مثل من از آشنایی با این موسسه خوشحال و راضی بودند.
وظیفه خودم دونستم که از این طریق از مدیریت این مجموعه 100 % حرفه ای تشکر کنم و بهش بگم که از بابت برگ زرینی که در خاطرات من و همسرم ایجاد کردی تشکر می کنیم.
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ عصر توسط Anil Catering.)
ارسال: #7
(۱۷-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ عصر)Maryam81 نوشته است:  تشریفات آنیل یکی از بهترینهاست که تمام خانواده و دوستان من، چشم بسته مراسمشون رو به آنیل سپردن و با اطمینان رویایی ترین شب زندگیشون شد.
واقعا از همین جا از جناب اوتادی عزیز برای دلسوزی و مدیریت عالیشون کمال تشکر را دارم.
واقعا تشریفات آنیل=بهترین

از لطف و حسن نظر شما سپاس گذارم خانم واحدی عزیز
امیدوارم که در روز مراسم برادرتونم سربلند بیرون بیام

(۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ عصر)Peyman Ghamsari نوشته است:  سلام
با دیدن لوگوی تشریفات آنیل به یاد خاطرات زیبای 5 سال پیش افتادم. در آن زمان من برای اولین بار با مدیریت تشریفات آنیل آشنا شدم و مثل همه دوستانی که الان به دنبال یک برگزار کننده مطمئن میگردند دارای استرس فراوانی بودم که مراسم ما چگونه برگزار خواهد شد ، آیا می توان به هر کسی اطمینان کرد ، آیا مهمان ها راضی خواهند بود و هزاران سوال دیگه ؟؟؟؟؟
ولیکن بعد از برگزاری پر زرق و برق مراسم و تبریک آشنایان و همچنین شنیدن تشکر آنها از مدیریت آنیل از بابت برگزاری درجه یک مراسم ، از انتخاب صحیح خودم خیلی خوشحال شدم (به گفته اقوام و آشنایان ، این بهترین مراسمی بود که تا آن زمان دیده بودند) و از آن روز این موسسه رو به تمامی دوستانی که قصد ازدواج داشتند معرفی کردم و خدا رو شکر همه آنها هم مثل من از آشنایی با این موسسه خوشحال و راضی بودند.
وظیفه خودم دونستم که از این طریق از مدیریت این مجموعه 100 % حرفه ای تشکر کنم و بهش بگم که از بابت برگ زرینی که در خاطرات من و همسرم ایجاد کردی تشکر می کنیم.

پیمان جان ممنونم از شما که هنوزم به یاد ما هستی از اینکه در مراسم های دوستان و اقوامتون میبینمت برای من باعث دلگرمی و مسرت است
درضمن برگزاری مراسم شما افتخار بزرگی بود که نصیب ما شد که سبب ساز اشنایی با خانواده های محترم شما بود

(۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ صبح)پروا صبوری نوشته است:  عروسی ما رو تشریفات آنیل برگزار کردن ما واقعاً رازی بودیم بعد از اون دختر خالم و چند نفر دیگه از اقوام ما که عروسی ما رو دیده بودن و خوششون اومده بود با این تشریفات کار کردن. نمرشون 20 و حرف تو کارشون نیست. جا داره که اینجا هم باز ازشون تشکر کنم همراه با آرزوی موفقیت

خانم صبوری سپاسگذارم از لطف بیکران شما
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #8
سلام بی شک بهترین تشریفات آنیل هستش با سابقه بسیار عالی در ضمینه برگزاری مراسم عروسی و تشریفات در بحث کیفیت غذا و دیزاین گل و مبلمان و باغ بهترینه اولین بار 6 سال پیش از طریق عروسی یکی از دوستانم که عروسیش برگزار کرد اشنا شدم تا حال 5 عروسی دوستانم برگزار کرده عروسی برادرم را برگزار کردن در حد بسیار بسیار عالی انشا... بدون هیچ دغدغه فکری و با ارامش خاطر که همه دامادها برعکسش هستن واسه عروسیشون عروسی خودم که تاریخ 2 مهر 94 تو ملارده رو بهشون سپردم و مطمنم از هر لحاظ باز مثل همیشه عالی میشه شک ندارم انیل بهترین تشریفات عروسیه ایرانه انیل موفق باشی همیشه و مخصوصا عروسی خود من منتظر عروسی باشکوهم روز 2 مهر با حضورت هستم نمرت بیسته همیشه
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #9
(۱۹-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ صبح)بهروز محمدنژاد نوشته است:  سلام بی شک بهترین تشریفات آنیل هستش با سابقه بسیار عالی در ضمینه برگزاری مراسم عروسی و تشریفات در بحث کیفیت غذا و دیزاین گل و مبلمان و باغ بهترینه اولین بار 6 سال پیش از طریق عروسی یکی از دوستانم که عروسیش برگزار کرد اشنا شدم تا حال 5 عروسی دوستانم برگزار کرده عروسی برادرم را برگزار کردن در حد بسیار بسیار عالی انشا... بدون هیچ دغدغه فکری و با ارامش خاطر که همه دامادها برعکسش هستن واسه عروسیشون عروسی خودم که تاریخ 2 مهر 94 تو ملارده رو بهشون سپردم و مطمنم از هر لحاظ باز مثل همیشه عالی میشه شک ندارم انیل بهترین تشریفات عروسیه ایرانه انیل موفق باشی همیشه و مخصوصا عروسی خود من منتظر عروسی باشکوهم روز 2 مهر با حضورت هستم نمرت بیسته همیشه

بهروز جان شما و خانوادت همیشه به ما لطف داشتین
حتما همین طور خواهد بود دوم مهر سعی میکنم یک شب خاطره انگیز برات بسازم
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #10
موسسه تشریفات آنیل یکی إز بهترین موسسات در زمینه برگزاری مراسم عروسی هست .صداقت کلام یکی إز مهمترین عوامل موفقیت در هر کاری هست و این ویژگی مهم و تجربه و سابقه کاری درخشانو با مدیریت آقای اوتادی باعث خاص شدن این موسسه شده..مراسم پسر عموی منو تشریفات آنیل برگزاری کرد ٤سال پیش و بسیار عالی بود.٢روز دیگه مراسم برادرم با تشریفات آنیل هست و بی شک یکی إز بهترین و خاطره سأز ترین مراسم ها میشه،عروسی پسر عموی دیگه من هم چند وقت دیگه توسط موسسه تشریفاتی آنیل برگزاری میشه .زیباترین روز زندگیتونو با تشریفات آنیل زیباتر کنید .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام