• تقی زاده
  • لی لی رضایی

تشریفات آدم و حوا

(جزئیات)

تهران - خیابان آفریقا (جردن) - بالاتر از اسفندیار
تلفن: 26200950| نقشه

موبایل: 09123870134

تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #1521
RE: تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)
(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۰۴:۳۴ عصر)'73550-نوعروس' نوشته است:  ( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )ما از تشریفات آدم و حوا خیلی خوشمون اومد ولی متاسفانه آقای حسن پور منوی پایه که به ما نفری ۱۶۰ تومن قیمت داده بودند رو روز قرارداد گفتند که نفری ۲۰۰ تومن میشه،بسیار غیر حرفه ای بود این کارشون،من نمیدونم چرا ظرف یک هفته نفری ۴۰ تومن به منوشون اضافه کردند ولی این کار باعث شد که ما قراداد نبندیم باهاشون چون به نظرم واقعا دبه کردند...

وای وای داغ دلم تازه شد!
من یه کار اشتباهی کردم،اینجا رو به دختر خالم معرفی کردم،انقدر اینجا خوب نوشته بودن که باورم نمیشد یه همچین عروسی بگیرن براشون.بیچاره خیلی ناراحت این قضیه بود.چون پول زیادی هزینه کرده بود ولی اصلا ارزشش رو نداشت، انگار گرون شدن گوشت و مواد غذایی و غیره و ذالک روی این تشریفات تاثیرش رو بد نشون داد!با اطمینان بهش گفتم برو قراداد ببند ولی افسوس که شب عروسیش هر کی غذا کشید با عذاب خورد مخصوصا غذاهای گوشتیش افتضاح بود.بوی ماندگی و دنبه و ترشیدگی میداد!
از اون بدترش اینه که همون کاری که با شما کردن با اینا هم کرده بودن ولی عروسی نزدیک بود و چاره ای نداشتن و تفاوتش رو پرداخت کردن.یک دیگه از مشکلاتی که تو عروسیشون وجود داشت عدم هماهنگی بود که مدیریت هیچگونه کاری برای بهبود این قضیه نکرد.مهمونا میومدن تا مدت ها میشستن تا یکی بیاد پذیرایی کنه
حالا واقعا من سوالم اینه،آیا با گرون کردن قراردادشون قرار بود کیفیت کار رو پایین بیارن؟واقعا فکر نمیکنین پیش خودتون اول زندگی با این هزینه ها ی سر سام آور چه جوری دو تا جوون و فرق نمیکنه خانواده هاشون باید این پولو بدن و تازه آبروشون هم بره؟
من که به نظرم اگه یه تشریفات خیلی ارزونتر رو انتخاب میکردن از نظر کیفیت نه تنها بهتر میبود بلکه حواسشونم بیشتر جمع میکردن چون فقط فکر جیب خودشون نبودن و یه تستی از اون غذاها میکردن.سوال اینه واقعا تو باقالی پلو چیزی به نام باقالی هم ریخته بودید؟
دوستای گل عروس خانوما حتما تحقیق کنین و الکی دنبال اسم جایی نباشید.همسرانمون گناه دارن اول زندگی.
تلخ ترین تجربه یه جای گرون !!!!!!تصویر: images/smilies/angry.gifتصویر: images/smilies/angry.gifتصویر: images/smilies/angry.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام