• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
[تصویر: تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)]
 سپاس شده توسط نقشینه ، bily ، hani moon ، fandoghi ، eli63 ، sani da ، sagheh ، متولد ماه آذر ، حباب ، feri feri ، magnolia ، مامان بلفي ، فرشته ی نجات ، roze.sepid ، شادشاد ، elaheh.k ، پریسا بانووو ، شفق حمید ، sahar.banoo ، وایولا ، ( راحیل ) ، عروس مهربون ، rozban ، nikibanoo ، فاطمه3 ، ali kia music
۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2
مسئول این خدمات آقای حسن پور هست. کاراشون متنوع و مهم ترین مزیتش مدیریت خوب و قیمتشونه. نمی گم کارش به خوبیه بلندیان یا فرید نیرومند و ... هست اما اگه خیلی خیلی جزییات براتون مهم نیست انتخاب خوبیه. دفترش هم تو جردن و شهرک هست.
این هم ادرس سایتش : http://www.adamhava.com
 سپاس شده توسط malahat ، mersana ، Sara.karimian1122 ، باران 2
۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات آدم و حوا
من که عروسیم و نامزدیم هر دو تاش با آقای حسن پور بود و از ایشان بسیار ممنون و راضی هستیم.بنظر من که هم فیمتاشون مناسبه و هم اهمیت زیادی به جزییات میدهند. و چیزی که مطمئنم باعث میشه در مرحله اول جذب این موسسه بشید سطح سواد ؛ شخصیت و ادب آقای حسن پور .
 سپاس شده توسط malahat ، iran ، maral ، mersana ، alonestamir ، mahya1369 ، parinaz-lashkari
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #4
عسل جان ممنونم از معرفی آدم و حوا. امروز رفتم دفترشون و کاراشونو دیدم. خیلی متنوع و شیک بودن .قیمت هم خیلی که نه ولی مناسب بود. از همه جالب ترم ارائه دیزاین مراسم به صورت سه بعدی قبل از اجرا بود و طرز برخورد مدیرشون.مشخص بود که تحصیلکرده این کار هستند. فردا یک مراسم گرمدره دارن که قرار بریم ببینیم؛ امیدوارم که مثل عکساشون باشه.
 سپاس شده توسط malahat ، asal61 ، mersana ، mahya1369 ، عروس مهربون
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #5
بله . خیلی برای من جالب بود کارشون ؛ این همه موسسه رفته بودم و همچین موردی ندیده بودم. دیزاین سالنشون فقط با میز گرد نیست و میز تو مدلهای مختلف دارن و قبل از مراسم یک دمویی از سالن در اختیار ما میذاره که حتی می تونیم جای مهمانها را مشخص کنیم. خیلی کار جالبی بود
 سپاس شده توسط malahat ، asal61 ، mersana ، خانم لورا ، mahya1369 ، عروس مهربون ، parinaz-lashkari
۱۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #6
از قیمتهاش هم می گین لطفا؟
 سپاس شده توسط malahat ، mahya1369 ، عروس مهربون
۱۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #7
(۱۵-آبان-۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ عصر)maral نوشته است:  منم تشریفاتم آدم و حوا بود . کار دیزاینشون حرف نداره ! راستی بچه ها همونطور که آقای حسن پور پیشنهاد میده همه کارها رو به خودشون بسپارید اعم از میوه و شیرینی و گل و گیفت و ... همه چی رو خیلی خوب و دقیق ست میکنن . واسه سفره عقد هم شماره یه خانومی رو میده که خیلی خوش سلیقه است و کاراش شیکه . بهشون اعتماد کنید . من اول رفتم دفترشون تو شهرک غرب با آقای یوسفی صحبت کردم بعد روز آخر برای انتخاب دیزاین و قطعی کردن منو رفتیم دفتر جردن پیش خود آقای حسنپور .

سلام . موزیکتون کی بود ؟ کارشون چطور بود؟
 سپاس شده توسط la pharmacienne ، mahya1369 ، عروس مهربون
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ صبح
ارسال: #8
من هم دیروز پیش آقای حسن پور بودم. عکس هایی که به ما نشون می دادند که عالی بود. خیلی از کارهاشون رو که فکر می کردم ایده خودم بوده و به سختی باید برای بقیه توضیحش می دادم اونجا کار شده اش رو دیدم .... حالا فردا داریم می ریم کارشون رو از نزدیک ببینیم. خدا کنه که همه چیز همونی باشه که ما انتظار داریم که دیگه ببیشتر از این الکی نگردیم.....
 سپاس شده توسط mersana ، fandoghi ، mahya1369 ، عروس مهربون
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #9
منم از هفته پیش تا حالا رفتم کار 3 تا موسسه را دیدم. کار آدم و حوا را در باغ ایمان دیدم که بسیار راضی کننده بود.گروه پذیراییشون خیلی حرفه ای بودن و مسئول مهماندارانشون یک خانم میانسالی بود که میشد بهش کاملا اطمینان کرد که حواسش به پذیرایی هست.موزیکشون خیلی خیلی خوب بود . مدیریت سالن و هماهنگی بین اعضا خیلی عالی بود ؛ در کل همه چیز از جمله شام راضی کننده بود و از همه مهمتر عروس و داماد که خیلی راضی بودن و من شماره عروس را هم گرفتم ولی هنوز باهاشون تماس نگرفتم.چون معمولا چند روز بعد از مراسم که با توجه به نظرات مهمانها میشه فهمید مشکلات مراسم چی بود. کار کلاسیک و شهروز هم دیدم که نه بزرگ به شهروز ولی کار کلاسیک بد نبود؛ مخصوصا خود آقای خانی آرامش خواصی به مراسم میده و من ضعف اصلی را در کیفیت شامشون و خستگی مهماندارانشون میدونم.
 سپاس شده توسط orkid ، mersana ، باران 2 ، ariel2erial ، mahya1369 ، عروس مهربون
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #10
(۱۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ عصر)iran نوشته است:  منم از هفته پیش تا حالا رفتم کار 3 تا موسسه را دیدم. کار آدم و حوا را در باغ ایمان دیدم که بسیار راضی کننده بود.گروه پذیراییشون خیلی حرفه ای بودن و مسئول مهماندارانشون یک خانم میانسالی بود که میشد بهش کاملا اطمینان کرد که حواسش به پذیرایی هست.موزیکشون خیلی خیلی خوب بود . مدیریت سالن و هماهنگی بین اعضا خیلی عالی بود ؛ در کل همه چیز از جمله شام راضی کننده بود و از همه مهمتر عروس و داماد که خیلی راضی بودن و من شماره عروس را هم گرفتم ولی هنوز باهاشون تماس نگرفتم.چون معمولا چند روز بعد از مراسم که با توجه به نظرات مهمانها میشه فهمید مشکلات مراسم چی بود. کار کلاسیک و شهروز هم دیدم که نه بزرگ به شهروز ولی کار کلاسیک بد نبود؛ مخصوصا خود آقای خانی آرامش خواصی به مراسم میده و من ضعف اصلی را در کیفیت شامشون و خستگی مهماندارانشون میدونم.

کاملا با نظرت موافقم عزیزم. ما خیلی از شخصیت آقای خانی خوشمون اومد چون تجربه و آرامش رو میشد از رفتارشون گرفت. ولی وقتی مراسمشون رو از نزدیک دیدیم پذیرایی مهماندارها و کیفیت شام خیلی زد تو ذوقمون... حالا فردا داریم می ریم که کار آقای حسن پور رو هم ببینیم... میشه اگر با عروس صحبت کردید و ایرادی هرچند خیلی کوچیک ازشون شنیدی به ما هم بگی؟ ممنونت میشم. چون استرس مراسمم من رو از همه کارهام انداخته و کاملا هنگ کردم Huh
 سپاس شده توسط mersana ، mahya1369 ، عروس مهربون ، flotfeali
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام