• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

تزریق ژل و بوتاکس

۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #1141
RE: تزریق ژل و بوتاکس
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۷:۳۰ صبح)'دختر بلا' نوشته است:  سلام دوستان
ببخشید این سوال تو این تاپیک میپرسم رفتم دیدم تاپیک خودش یک سالی هست که فعالیتی نداره
دوستان کسی هست که میکرونیدلینگ انجام داده باشه؟ من صورتم جوش داشت و لکه جوش و یکی دو تا اسکار ریز جوش رو صورتم دارم و منافذ باز
دو دوره دارم درمان میشم و الان اصلا جوش نمیزنم و دکترم گفتن باید بیای میکرو که جلسه اول چون سوزن هم باید برات بخرم میشه 500 و سه جلسه بعدی 300
سوال هام:اول اینکه آیا اینکار رو صورت مشخصه؟من شاغلم میخوام ببینم اگه انجام بدم میتونم بعدش با خیال راحت بیام سرکار؟
مراقبت بعدش خیلی سخته؟
و مهمترین سوالم آیا کسی تجربه اش داشته بهم بگه برای جای جوش و بخصوص منافذ باز پوست(چون خیلی زیادن و نمای زشتی دارن وقتی کرم پودر میزنم) تاثیر داره؟می ارزه این همه هزینه کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام عزیزم
من یه جلسه انجام دادم،بخاطر لکه های جای جوش و منافذ بازم ، البته مزونیدلنیک ، یه مایع روشن کننده ام همزمان میریخت سطح پوستم 350 شد هزینش.
که به نظر خودم حدود 70 درصد بهتر شد پوستم، اما بستگی به شدتش داره، من خیلی جای جوش نداشتم و منافذ باز هم فقط روی گونه ام، که البته کامل از بین نرفته چون فک کنم دو سه جلسه لازمه انجام بشه به فاصله های نزدیک ، ولی من حدودا آذرماه بوده انجام دادم  و دیگه نرفتمتصویر: images/smilies/dodgy.gif

بعد انجامش پوست قرمز و متورم میشه ولی تا حدود 7-8 ساعت ،بعدش قرمزی پوست کم کم جمع میشه و پوسته ریزی میکنه ، برای من کلا دو روز طول کشید تا کامل خوب شد پوستم .
با همون جلسه اول پوست شفاف و روشن میشه ولی اینجوری نیست که معجزه بشه و همونطور بمونه پوستت، به نظر من باید ادامه داد که بشه تاثیر واقیعشو دید
من و دوستم باهم رفتیم، اون ادامه داد 3 جلسه من نه، خیلی راضیه و میگه پوستش سفت شده
دوستم با مزوی جوان سازی انجام داد من با مزوی روشن کننده
بچه ها من اصلا اهل این قرتی بازیا نبودمتصویر: images/smilies/biggrin.gif از وقتی جاری خانم اومدن ترغیب شدم به اینچیزا تصویر: /images/smilies/new/sad.png
آخه خیییلی پوستش خوبه و من حسودیم میشه تصویر: images/smilies/confused.gif
تصویر: images/smilies/tongue.gif

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #1142
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۸ صبح)'atefeatii' نوشته است:  
ببخشید این سوال تو این تاپیک میپرسم رفتم دیدم تاپیک خودش یک سالی هست که فعالیتی نداره
دوستان کسی هست که میکرونیدلینگ انجام داده باشه؟ من صورتم جوش داشت و لکه جوش و یکی دو تا اسکار ریز جوش رو صورتم دارم و منافذ باز
دو دوره دارم درمان میشم و الان اصلا جوش نمیزنم و دکترم گفتن باید بیای میکرو که جلسه اول چون سوزن هم باید برات بخرم میشه 500 و سه جلسه بعدی 300
سوال هام:اول اینکه آیا اینکار رو صورت مشخصه؟من شاغلم میخوام ببینم اگه انجام بدم میتونم بعدش با خیال راحت بیام سرکار؟
مراقبت بعدش خیلی سخته؟
و مهمترین سوالم آیا کسی تجربه اش داشته بهم بگه برای جای جوش و بخصوص منافذ باز پوست(چون خیلی زیادن و نمای زشتی دارن وقتی کرم پودر میزنم) تاثیر داره؟می ارزه این همه هزینه کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام عزیزم
من یه جلسه انجام دادم،بخاطر لکه های جای جوش و منافذ بازم ، البته مزونیدلنیک ، یه مایع روشن کننده ام همزمان میریخت سطح پوستم 350 شد هزینش.
که به نظر خودم حدود 70 درصد بهتر شد پوستم، اما بستگی به شدتش داره، من خیلی جای جوش نداشتم و منافذ باز هم فقط روی گونه ام، که البته کامل از بین نرفته چون فک کنم دو سه جلسه لازمه انجام بشه به فاصله های نزدیک ، ولی من حدودا آذرماه بوده انجام دادم  و دیگه نرفتمتصویر: images/smilies/dodgy.gif

بعد انجامش پوست قرمز و متورم میشه ولی تا حدود 7-8 ساعت ،بعدش قرمزی پوست کم کم جمع میشه و پوسته ریزی میکنه ، برای من کلا دو روز طول کشید تا کامل خوب شد پوستم .
با همون جلسه اول پوست شفاف و روشن میشه ولی اینجوری نیست که معجزه بشه و همونطور بمونه پوستت، به نظر من باید ادامه داد که بشه تاثیر واقیعشو دید
من و دوستم باهم رفتیم، اون ادامه داد 3 جلسه من نه، خیلی راضیه و میگه پوستش سفت شده
بچه ها من اصلا اهل این قرتی بازیا نبودمتصویر: images/smilies/biggrin.gif از وقتی جاری خانم اومدن ترغیب شدم به اینچیزا تصویر: /images/smilies/new/sad.png

عزیزم یعنی مزو تراپی پوست انجام دادی؟
دکترت کیه

نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #1143
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۵۵ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۸ صبح)'atefeatii' نوشته است:  
مراقبت بعدش خیلی سخته؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام عزیزم

عزیزم یعنی مزو تراپی پوست انجام دادی؟
دکترت کیه

عزیزم من مزونیدلینگ کردم
یعنی یه محلول حین میکرونیدلنیگ میزد به سطح پوستم، تزریق نمیکرد
ولی دیدم بعضیا همون محلول به پوستشون تزریق میکردن ، همه جای صورت .مث بوتاکسه سوزناش
دکتر عاطفه گلفشان

بچه ها تاپیک دندونپزشک خوب داریم ؟
من مدتهاس درگیر پیدا کردن یه کلینیک خوبم که پزشکشون متخصص باشه، مطب که دیگه زورمون نمیرسه بریم تصویر: /images/smilies/new/sad.png

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط sanazaseman
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ صبح توسط shimshah.)
ارسال: #1144
سراب جون مرسییییییییییی...من به توصیه ات اعتماد کردم و مصپورت زدم..الان ده روز گذشته خیلی خوب جواب داد...البته یکی دوجاش نیاز به ترمیم داره...ولی من انتظارشو نداشتم ایرانی انقدر خوب اثر کنه...دکتره از اول گفت مصپورت یه کم ماسکه میکنه برای همین یه ذره کمتر میزنم توی ترمیم درستش میکنم...خلاصه خیلی خوب بود...بازم ممنونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خدا با شماست، هر جا که باشید، به موقع می رسه...
خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #1145

(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۲۰ عصر)'مانلی22' نوشته است:  
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۱۰ صبح)'سراب' نوشته است:  ببین دکتر بر اساس صورتت میزنه دیگه
من راستش اطلاعاتی در مورد چشم ندارم
فقط میدونم باید پیش یه دکتر کار درست بری
بعد زیر چشم یعنی سمت گونه
یا سمت بینی؟

گوشه چشم.. جایی که ادم وقتی میخنده..چروک میشه..
من اول میخوام بدونم چی میزنه بعد تصمیم بگیرم برم یا نه[تصویر: تزریق ژل و بوتاکس]

ببین بعضی ها میگن ما زدیم مصنوعی شدیم
ولی من دیدم کسی که بزنه و معمولی باشه
باید به دکتر بگی
اون بهت بگه بزنی یا نزنی
به دکتر اعتمادکنتصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام