• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

تزئین ژله و دسرهای مختلف

۱۰-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ عصر توسط zoha.)
ارسال: #1
تزئین ژله و دسرهای مختلف
سلام به همه دوستان خوبم .
با عرض پوزش از ایجاد تاپیک جدید . من در مورد تزئین ژله تاپیکی پیدا نکردم و دست به تشکیل تاپیک جدید زدم .
می خوام تو این تاپیک عکس های مربوط به تزئین ژله رو قرار بدیم . من با چند عکس کار رو شروع می کنم . امیدوارم بتونیم با کمک هم تاپیک خوبی درست کنیم
-----------------------
نقل قول
 سپاس شده توسط safoura ، narcissus88 ، elize ، negar90 ، sd3 ، asal banoo ، seshish ، mattina ، fatak ، fanous ، Talaa ، s_sara_j7788 ، S.R ، سحر ایرانی ، shabnamjon ، HiddenBride ، sori ، zibaye ziba ، roshanak mohamad ، saharjavid ، tekrar ، asreyakhi ، سان گرل ، سراب ، mehranna ، عسل بانووو
۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #2

RE: تزئین ژله
[تصویر: تزئین ژله و دسرهای مختلف]
نقل قول
 سپاس شده توسط Talaa ، elham_ali ، negar90 ، sd3 ، seshish ، eli_91 ، خانوم عجول ، HiddenBride ، elize ، minoo ، Farnaziii ، safoura ، ترانه شب ، كيتي ، farnoush ، fatima7224 ، nikita617 ، reyhaneh67 ، سراب ، مجنون عشق ، *آوا* ، asal khano0m ، H..M ، خوشگل خانم ، madely ، mahsa6900 ، *shahla* ، minosh ، raha94 ، ساناز جون.همدان ، mahish ، مریمی ، خانوم آقای موسوی ، nasibe_603 ، فرانک خانم ، maryna ، diba jooni ، بیتا 72 ، sobhan ، الی.بلو ، ** قاصدک ** ، asreyakhi ، SaBooRa ، مهسا و مصطفی ، lili joo joo ، eli5530 ، فروغ بنی ، cinderella 69 ، mortezakabiri ، sheyda_pink ، nooshi151 ، میشا و پانی ، محبوبه الماسی ، مهرسا 88 ، kizhan ، اشی ، secret ، ناهید 66 ، مریم 1367 ، سان گرل ، خاله ، mehranna ، RIME ، *'Selina'* ، khanum.ftmh ، zandi702 ، fench
۱۸-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #3
http://www.mamipic.com/image-6404_4C638DE2.jpg

http://www.mamipic.com/image-CCE7_4C638DE2.jpg

همیشه عاشق مــــــــــــــــادرتان باشید
چون هــــــــــــــــــچــــــــــــــــگاه .. دیــــــگــــــــــــر مثل او
پیدا نخواهید کرد .. Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، raha-71 ، HiddenBride ، elham_ali ، skyisup92 ، ترانه شب ، *آوا* ، سومیتا ، آیتا ، asreyakhi ، mehranna ، khanum.ftmh
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۱۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مهر-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ صبح توسط zohi.)
ارسال: #4
خواهش می شود خانوم :-*
مطمئنم شما عکسارو ببینی کامل متوجه میشی عزیزم Smile

http://www.mamipic.com/image-1436_4C638DE2.jpg
http://www.mamipic.com/image-7B02_4C638DE2.jpg
http://www.mamipic.com/image-CB2C_4C638DE2.jpg
http://www.mamipic.com/image-141E_4C638DE2.jpg

البته ی سری ریزه کاری هایی داره ک رعایت بشه عالی میشه ! شما ک خودت اُستادی.

+ عکسام ک مشخصِ برای کجاست!! اینجا گذاشتنش شکال نداره ک!؟!؟! Sad

همیشه عاشق مــــــــــــــــادرتان باشید
چون هــــــــــــــــــچــــــــــــــــگاه .. دیــــــگــــــــــــر مثل او
پیدا نخواهید کرد .. Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، ariii ، iideal ، negar90 ، saba68 ، fatima7224 ، *آوا* ، mina_v ، ریحانه مهر ، سومیتا ، آیتا ، asreyakhi ، mehranna
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #5
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، sori ، sd3 ، elize ، yac ، نسرین هادی ، farnoush ، fatima7224 ، mastaaneh ، nikita617 ، pari87 ، saghar joun ، *آوا* ، asal khano0m ، H..M ، *باران* ، نیلوفرم ، پرنسس عشق ، mahsa6900 ، نیازز ، آیتا ، ساناز جون.همدان ، diba jooni ، الی.بلو ، asreyakhi ، فروغ بنی ، sheyda_pink ، محبوبه الماسی ، ژوبین ، secret ، ناهید 66 ، mahak-banoo ، mehranna ، عسل بانووو
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #6
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، sori ، طلایی ، sd3 ، elize ، yac ، ثمین دختری از دل شب ، zibaye ziba ، saba68 ، atiish ، maryamAr ، farnoush ، fatima7224 ، mastaaneh ، شه بانو ، nikita617 ، مه سيما ، asal2012 ، pari87 ، saghar joun ، *آوا* ، مولود ، asal khano0m ، madely ، mina_v ، dane ، roshanak mohamad ، سومیتا ، ghasedaak64 ، Hanix ، نیازز ، آیتا ، جی جی ، الی.بلو ، ghazal joooooooooon ، asreyakhi ، Pari-daryayi ، aida.a ، elhaam ، فروغ بنی ، maryt ، L naz ، محبوبه الماسی ، آیسل خانومی ، goli goon ، secret ، مریم 1367 ، سان گرل ، mehranna ، fench
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #7

{ه جالب معصومه
جدا میشه راحت؟
من یه چیزای دیگه هم دیده بودم اما نمیدونستم جدا میشه

این ببین؟
کاسه شکلاتی
دوست داشتم ببینم چه جوری درست میشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط elize ، كيتي ، farnoush ، fatima7224 ، nikita617 ، *آوا* ، H..M ، سارا جونی ، roshanak mohamad ، madely ، نیازز ، sobhan ، arsina ، الی.بلو ، asreyakhi ، h_k ، آیسل خانومی ، kizhan ، secret ، سان گرل ، mehranna
۲۷-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ عصر توسط Solinaa.)
ارسال: #8

آلبالو دارم تو دلم Angel

هفته 33
نقل قول
 سپاس شده توسط maede ، farnoush ، mastaaneh ، حباب ، minu jan ، سراب ، HiddenBride ، zartala ، saghar joun ، *آوا* ، H..M ، marzieh.ahmad ، lili3d ، پرنسس عشق ، madely ، نیازز ، آیتا ، nasibe_603 ، maryna ، diba jooni ، الی.بلو ، asreyakhi ، maryt ، میشا و پانی ، محبوبه الماسی ، goli goon ، secret ، سان گرل ، mehranna
۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ صبح توسط fatima7224.)
ارسال: #9
(۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ عصر)Agreeable نوشته است:  بچه ها جون من کلا یه سری مشکلات با این ژله دارم.

1. اینکه روش درست کردنش جوری که خوب در بیاد چه جوریه؟

2. اینکه من هر وقت درست میکنم تو این قالب فلزیا میریزم انگار نصفه ژلم بخار میشه. حتی ظرفم و پره پر میکنم باز میرسه به نصف وقتی ام در میاد اصلا خوب نمیشه و کلی ام آب میندازه.

3. یه بارم تو یه قالبه گل رز که پلاستیکی نرم بود گذاشتم وقتی برگردوندم اصلا شکلش خوب در نیومد. بازم آب انداخت.

راهنماییم کنید لطفا..New1

3تا امکان وجود داره که دوتاشو دوستان گفتن

اول اینکه ممکنه آب زیاد بریزی که در اینصورت شل میشه
دوم اینکه موقع برگردوندن زیاد تو آب گرم بذاری قسمتی از ژلت آب شه
سوم هم ممکنه زمان بستن ژلت کم باشه(حداقل 2ساعت ولی ممکنه تو این دو ساعت بخاطر افزودنیها مث میوه و شکلات دیرتر ژله بسته بشه)

ولی اینکه گفتی کم میشه رو تا بحال نه دیدم نه شنیدم
(مواظب بقیه باش شاید به جای آّبمیوه به ژلت دست برد میزننWink)

شرمنده دوستان آپلود سنتر سایت مشکل داشت جای دیگه آپ کردم

اگه خیلی معمولیه به بزرگیه خودتون ببخشید
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، کاملیا ، saraaa72 ، sar ، Sinequanone ، sd3 ، mahnaz-1 ، mastaaneh ، حباب ، شه بانو ، nikita617 ، Khanom Tala ، كيتي ، سراب ، HiddenBride ، zartala ، saghar joun ، totfarangi kocholo ، *آوا* ، مولود ، asal khano0m ، H..M ، mar-mar ، یوحنا ، Ghazaljoon ، تپلو ، نیلوفرم ، avi ، lili3d ، zahra06 ، madely ، mahsa6900 ، مونا خانووم ، ساناز جون.همدان ، نیازز ، آیتا ، mahish ، nasibe_603 ، maryna ، diba jooni ، فرگل خانوم ، eli5530 ، nazanin bano ، ghazal joooooooooon ، asreyakhi ، Mahsa08 ، girl5769 ، elhaam ، cool ، maman sorosh ، فروغ بنی ، evina ، mehranna
۱۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ صبح توسط banooyesharghi.)
ارسال: #10

منظورت از ژله رنگین کمانه مث اینیه که من درست کردم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، کاملیا ، mastaaneh ، حباب ، شه بانو ، nikita617 ، Khanom Tala ، elize ، skyisup92 ، asal2012 ، مجنون عشق ، saghar joun ، *آوا* ، asal khano0m ، H..M ، taranom25 ، madely ، Hanix ، Darya joon ، نیازز ، آیتا ، diba jooni ، arsina ، asreyakhi ، Mahsa08 ، eli93 ، محبوبه الماسی ، موکوشله ، secret ، ناهید 66 ، مریم 1367 ، سان گرل ، mehranna ، shabnam_sh ، fench
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام