• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

تزئین میز خاطره

۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #1

تزئین میز خاطره
(۱۱-اسفند-۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ عصر)سیمولی نوشته است:  [url=[تصویر: تزئین میز خاطره]]مثل این

HeartHeart
هر گونه بحث خارج از موضوع ====اسپم

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، شمیم ، s_sara_j7788 ، arose93 ، رسپینا63 ، sara queen ، سیمولی ، مهتاب69 ، My dear 90 ، MaloooS ، sevdayi ، مریم* ، بانو روشنا ، nooshi151 ، *آوا* ، zibaye ziba ، ne-gin-00
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #2

RE: تزئین میز خاطره
[تصویر: تزئین میز خاطره]

عروس خوشگل شهریور93.06.12 این شا اللهHeart
باغ الماس غرب 100%
ارایشگاه طراحان 100%
گل فروشی معماری 100%
جهیزیه 80%
خریدعروسی 0%
خرید طلا 100%
موزیک مسعود حاتمی 100%
اتلیه کاخ 100%
تشریفات 50%
44روز دیگه مونده
نقل قول
 سپاس شده توسط banooomina ، nedam ، My dear 90 ، MaloooS ، eternal ، sevdayi ، مریم* ، فلفل بانو ، فهیمه جون ، *آوا* ، ne-gin-00 ، hanah70
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #3

عروس خوشگل شهریور93.06.12 این شا اللهHeart
باغ الماس غرب 100%
ارایشگاه طراحان 100%
گل فروشی معماری 100%
جهیزیه 80%
خریدعروسی 0%
خرید طلا 100%
موزیک مسعود حاتمی 100%
اتلیه کاخ 100%
تشریفات 50%
44روز دیگه مونده
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم لورا ، My dear 90 ، eternal ، sevdayi ، مریم* ، فلفل بانو ، nonoo ، L naz ، فهیمه جون ، *آوا* ، hanah70
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ صبح توسط My dear 90.)
ارسال: #4
[تصویر: تزئین میز خاطره][تصویر: تزئین میز خاطره][تصویر: تزئین میز خاطره]

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط termee ، MaloooS ، سیمولی ، eternal ، sevdayi ، مریم* ، bano70 ، فلفل بانو ، فهیمه جون ، zahrali ، *آوا* ، hanah70
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #5

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط سیمولی ، shoko0ofe ، MaloooS ، eternal ، sevdayi ، رسپینا63 ، مریم* ، bano70 ، versteckt ، فلفل بانو ، فهیمه جون ، *آوا* ، ne-gin-00 ، Reyhaneh70 ، hanah70 ، همراه همیشگی
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #6

چشام و که می بندم خدا میاد تو ذهنم با یه لبخند مثل اون پرستار که دستشو گذاشته روبروبینیش میگه هییییییییس بنده من به من اعتماد کن
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری وارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یارب العالمین
نقل قول
 سپاس شده توسط سیمولی ، eternal ، My dear 90 ، sevdayi ، رسپینا63 ، مریم* ، فلفل بانو ، فهیمه جون ، *آوا* ، ne-gin-00 ، Reyhaneh70 ، admin3 ، hanah70
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #7
[تصویر: تزئین میز خاطره][تصویر: تزئین میز خاطره]

I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط سیمولی ، shoko0ofe ، eternal ، sevdayi ، فرشته هستم ، مریم* ، فلفل بانو ، ELI71 ، فهیمه جون ، *آوا* ، nonoo ، purelove ، ne-gin-00 ، Reyhaneh70 ، hanah70
۳-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ عصر توسط TELMA.)
ارسال: #8
سلام.بچه ها من طراحی داخلی میخونم به نظر من هر چی میز آلبوم تیره تر باشه و قابه عکسا روشن تر باشه بیشتر به چشم میخوره اینو بگم که اگه شلوغ باشه و قاب عکسا زیاد باشن عکسا خیلی بد به نظر میرسن از شمع زیاد استفاده نکنید چون زیبایی عکسو نمایان نمیکنهو فقط سعی کنید قاب عکس بزارید از چیزای متفرقه استفاده نکنید اگه خواستید شمع استفاده کنید یکی دو تا از اون کوچیکاکه مثل سکه هستن و روشون اکلیل بپاشین این طوری خیلی خوشگل میشن روی میزم مروارید پخش کنید

من میز آلبوممو رنگ چوبش زیتونی رو میزیشم زیتونی مایل به قهوه ای و یه رومیزی زیتونی طلایی گرفتم و قاب عکسامم ۶تا مدل مربعی فرشته گرفتم که خیلی نازن انشاالله وقتی رفتم خونه خودم عکسشو میزارم
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، My dear 90 ، nasemma ، *آوا* ، عالی ، nonoo ، ماه عروس ، منیرm2 ، زنبور خانوم ، ماهور ملک ، ارکیده34 ، ne-gin-00 ، hanah70
۳۱-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #9
منم خیلی دوس دارم میز خاطره درست کنم تو خونه البته اگه راهرو داشته باشم این کارو خواهم کرد

مربی رقصم (تبریز ) هر کی خواست پی ویم پیغام بده تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۰-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #10

(۲۹-شهريور-۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ عصر)'sepideh gol' نوشته است:  میز خاطره بنظرم داخل سالن پذیرایی باشه خیلی بهتره. می تونید برای روی میز علاوه بر انواع قاب عکس و اینا که خیلی مرسومه گلدون بزارید یا جاشمعی و کندی باکس. یجورایی یه فضای جذاب کنار اتاق درست کنید. می تونید مثلا قاب عکس ها رو به صورت دیواری استفاده کنید و بالای میز بزنید
مخصوصا که الان قاب عکس خانوادگی خیلی مد شده

درسته عزیزم ایده خیلی قشنگیه...البته میز خاطره ترجیحا برای خونه هایی که فضای نشیمن و پذیرایی شون تفکیک شده خیلی مناسبه این رو یکی از طراحان داخلی ایرانی که خارج از ایران فعالیت دارند دیدم در یک برنامه تلوزیونی بهش اشاره کردند....میز خاطره جنبه خصوصی و خانوادگی داره و ترجیحا تو فضای نشیمن که فقط اعضای خانواده و فامیل و دوست صمیمی بهش دسترسی دارن جایگاه مناسبی براش هست.

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام