• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

ترک چاقی و لاغری ( پیشگیری و درمان آن )

۶-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #121
RE: ترک چاقی و لاغری ( پیشگیری و درمان آن )
سلام
امیدوارم همگی خوب باشید
من خودم تو بارداری 29 کیلو وزن اضافه کردم و تمام شکم ، روی ران و پشتش ترک خورد خیلی زیاد بود.
بعد از زایمان اون موقع دوستی داشتم ارمنی بود بهم کرم ضد ترک اوریفلیم پیشنهاد کرد و خودش از ارمنستان می آورد. دو تا تیوپ خریدم و روزی دوبار می زدم.خدا رو شکر همش رفت و پوستم صاف شد.
تازده در دوران بارداری هر روز روغن بادام تلخ هم می زدم ولی تاثیر نکرد
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۶-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #122
بچه ها پماد کرم یا محلولی میشناسید که واقعا تاثیر داشته باشه ؟ قیمتشم مهم نیست
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #123
ع برم سفارش بدیم می یارن و واسه یکی از آشناها مون می خوام
نقل قول
  • گروه ژ
۱۶-دي-۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #124

شیکمه ترک داره ؟

اگه جزو اون کسایی هستی که بعد از زایمان و لاغری شکمت متلاشی شده و انگار توش بمب ترکیده باید یه فکری به حالش بکنی.
این پروسه خیلی زمانبر هست و تمام دیشبو راجبش توی منابع خارجی سرچ کردم
فیت میسی ها یه سری کرم های خونگی هست که میتونین برای بهبودش درست کنین.
که اونم به زودی ترجمه میشه.

فعلا یه سری بهبود بخشهای طبیعی رو بهتون معرفی میکنم :
لیمو ترش حدود 15 تا 20 دقیقه روی سطح پوست ماساژ داده شه
میتونین از آلوئه ورای طبیعی استفاده کنین پوستشو بگیرین و گوشتشو درارین میتونین پوره کنینش و روی ترک ها ماساژ بدین

نه هیچ انسانی دشمن توست!
و نه هیچ انسانی دوست تو!
بلکه هر انسانی معلم توست!Exclamation
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ تبریزی
۲۸-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ صبح
ارسال: #125
سلام بچه ها من داشتم مطالعه میکردم راجعبه ترک پوست تا ببینم چقدر افراد این مشکل رو دارن و متوجه شدم فقط من نبودم که درگیر این مشکل بودم، البته من درمان شدم حدود یک سال هست که پوستم به وضعیت قبل برگشته بله کاملا صاف صاف و مثل قبل از بلوغم شدم شاید براتون سوال باشه که چطوری چنین چیزی ممکنه خب من سال ها ایران نبودم و اونجا از طریق آشنای خانوادگیمون با خانم ایرانی آشنا شدم که اونجا مشغول کارای بیوتی بودن و با دستگاه و تکنیکشون من رو درمان کردن ، متوجه شدم به تازگی اومدن ایران و تکنیکشون رو هم وارد کردن و دارن خیلی هارو درمان میکنن دوستان سونامی و کابوس ترک پوستی داره از بین میره و شما اگه خبر ندارید بدونید که کاملا درمان پذیره و تنها کسی که میتونه درمانش کنه خانم خسروی هستش ، درحال حاضر خط ایرانشون رو ندارم ولی این ایملشونهcrokh.beauty@gmail.com خودتون پیگیری کنید اگر ایمیل جواب ندادن به من بگید در صورتی که پیامتونو دریافت کردم پیگیری میکنم و ادرس و تلفنشون رو میفرستم براتون . پیروز باشید Heart
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ عصر توسط zahra.cz.)
ارسال: #126
چن وقت پیشا توی اینستا میدیدم ک یه دکتری اینکاروباco2 انجام میده تااینکه امروز ویدئوشوگذاشت توچنلش کارترسناکی نیس با سرنگ زیر نواحی که ترک داره تزریق انجام میدهتا6جلسه هم کارداره ولی فک میکنم هزینه بالایی بایدداشته باشه.
بهرحال اینم یه راه بودBlush
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #127
دوستان روغن بایو اویل خیلی تعریفش شنیدم کسی استفاده کرده؟؟؟؟؟

هرچقدر هم که پای یه علف هرز آب و کود بریزی واست میوه نمیاره !
ببین وقتت رو با کی پر میکنی …
.
.
.
میگی این یکی با بقیه فرق داره ؟؟؟
اشتباه نکن ، این یکی فقط بازیگر بهتریه … !‌
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۲۵-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #128
(۱۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۶:۱۳ عصر)faeze aroos نوشته است:  این روش سه بخشه که هر کدوم به یک اندازه مهمه باید هر سه بخشو رعایت کنین
1.ورزش 2. درمان داخلی3.درمان خارجی
1.ایروبیک .پیلاتس.شنا
اگه بخواین بی تحرک باشین و فقط به ترکاتون روغن و کرم بزنین هیچ اثری نداره باید جریان خونو تو سلولاتون سرعت بدین ایروبیک برین عرق کنین بذارین ضربان قلبتون بالا بره اینجوری خون رسانی و سرعت میدین باعث میشه سلولای خواب و مردتون بیدار شن .
من خودم بهترین روش برای سفت شدن بدنمو پیلاتس و شنا میدونم . پیلاتس به بدنتون فرم میده عضلای شل و ول و سفت میکنه هر چقد بدن و سفت کنین ترکا کمتر دیده میشه
من این برنامه رو برا شروع ورزش میپسندم
یه روز ایربیک یه روز پیلاتس
..............
و اما شنا : ببینید شنا یه ورزش عالیه خیلی بینظیره بدن و سفت میکنه میدونید چرا؟ چون هنگام شنا شما دارین علاوه بر اینکه به عضلاتتون نیرو وارد میکنین و اونارو تقویت میکنین یه نیرو هم به اب وارد میکنین تا بتونین تو اب جلو برید . قانون سوم نیوتون میگه که هر عملی عکسل العمل داره پس
اب هم از تمام جهات به بدن شما نیرو وارد میکنه و جمع و جورتون میکنهBlush
بازم تاکید میکنم هد جقد بدنتون سفت شه ترکا کمتر دیده میشه
یه نکته ی خیلی مهم اینه که حتما حتما حتما حتما حتماحتمااااااااااااااااااااااااااااااااا باید اب فراوووووووون بخورید چرا؟
1.تو طول ورزش اب بدنتونو از دست میدین اگه اب نخورین خسته میشین پوستتون خشک میشه و نیاز به اب بیشتری دارین
2. اسید لاکتیک اسیدیه که وقتی ورزش میکنین تو بدن شما ترشح میشه و باعث کوفتگی و بدن درد میشه اب که بنوشینBig Grinدفعش میکنه
3. برای درمان ترک باید بدنتون هیدراته شه با اب نوشیدن این کار انجام میپذیره
4. اب خوردن مواد سمی رو که با عرق نتونستید دفعش کنید از بدن خارج میکنه
ای بابا خسته شدم اب بخورید دیگهTongueNew2
دور بدنسازی رو خط بکشین بدنسازی به شدت ورزش خطرناک و سنگینینه که خودش باعث میشه پوستای حساس مثل ما بیشتر ترک بخوره بیشتر از اینکه بدنو سفت کنه حجیم میکنه کلا یه ورزش مردونس درضمن اگه زیر نظر یه استاد حرفه ای تمرین انجام ندین براتون انواع و اقسام استخون درد و میاره خلاصه از ما گفتن بود خود دانیدTounge
بخش دوم و سوم و تو یه پست جداگانه براتون میذارمNew1n,s

دوست عزیز مطلبت خیلی عالی بود چرا خبری از بخش دوم و سوم نشد؟؟Sadکجا رفتی؟

نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #129

تصویر: ./uploads/201805/post_86590_1526107627_b3e01a3c88d1c3a8faa66e9e02463913.attach

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۳:۳۱ عصر توسط Sanjaghak19.)
ارسال: #130
سلام برای لاغری های موضعی بهترین روش lpg هست که خانوم دکتر فرزانه مجیدی تو کلینیک آمیتیست سعادت آباد فعالیت میکنن
اینستاگرام هم دارم drfmajidi کارشون عالیه قیمتاشونم مناسب
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام