• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

ترکیه ++ استانبول ++

۲۴-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۲۰ صبح توسط (*ســارا*).)
ارسال: #7101

RE: ترکیه ++ استانبول ++
(۲۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۵۲ صبح)'زنبور خانوم' نوشته است:  سلام دوستان. ممنون میشم به منم راهنمایی بدین. تصویر: /images/smilies/new/lub.png

1. ما برناممون رو برا سفر به استانبول ، گفتیم اوایل مهر بریم که ارزونتر شه. ( هدف بیشتر گردش میباشد ). میخوایم خودمون بریم و در بخش اروپایی ساکن شیم. میشه بهم یه چندتا هتل خوب تمیز با قیمت خوب معرفی کنین؟
2. برا استانبول ، برا گردش، منهای مکانهای آبی، چند روز کافیه؟
3. آیا مکانهای دیدنی استانبول واقعا ارزش دیدن داره؟؟؟ من خودم اهل موزه و تاریخ اینا نیستم، فقط زیبا پسندم. تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

** بعدش اینکه دیدم خیلی از دوستان بودروم رو پیشنهاد دادن برا سفر تصویر: images/smilies/heart.gif  **
4. میشه بگین چجوری میتونیم از استانبول به بودروم بریم؟ آیا خود بودروم هواپیما داره ؟ یا باید از ازمیر یریم؟ تصویر: images/smilies/huh.gif
5. از استانبول تا بودروم چندساعت راهه ؟

تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

1. سنترال پالاس 
2. لامارتین 
3. دونیزیو پلازو 
4. تایتانیک سیتی

2. بستگی به خودتون داره. سه روز کمه. بین 4-7 روز. 

3. سلیقه ایه. من جزیره ها و ساحل ببک و خیابون بغداد و یه ساحل دیگه که تو بخش آسیایی بود رو دوست داشتم. جای تاریخی بستگی به سلیقه ت داره. 

4. هواپیما که داره ولی استانبول به بدروم خیییییلی دوره بدروم رو از ازمیر میرن معمولاً. همون ازمیرم 4 ساعت با اتوبوس راهه تا بدروم. بدروم پرواز مستقیمش میلاس بود که بازم 45 مین فاصله داشت تصویر: images/smilies/biggrin.gif

5. حدود 8-9 ساعت راهه و اصلاً زمینی رفتنش رو توصیه نمیکنم. چون خیلی طولانیه. 

"مشكل دنيا اين است كه احمق هاي متعصب كاملاً به خود يقين دارند، در حالي كه دانايان سرشار از شك و ترديدند"

-برتراند راسل-
نقل قول
 سپاس شده توسط زنبور خانوم
۲۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #7102
بچه ها الان قیمت معقول تور برای استانبول چنده؟؟ هرجا زنگ می‌زنم یه قیمت میدن! میخوام دو هفته دیگه برم. البته یه جورایی سفر کاریه وگرنه الان نمیرفتم چون فکر نمی‌کنم الان هواش خوب باشه.

❤️وقتی چترت خداست
بگذار ابر سرنوشت هر چقدر میخواهد
ببارد❤️
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #7103
(دیروز ۱۲:۱۸ عصر)'(*ســارا*)' نوشته است:   

ممنونم سارا جون از اطلاعات خوبت. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

برای بدروم 1 شب و 2 روز کافیه ؟ یا کمه ؟

ما میگفتیم ترجیحا استانبول رو همراه یه جا دیگه بریم.. سرچ کردم استانبول به بدروم نفری 120 دلار میشه. آیا میصرفه یا بزاریم در کنار سفری که بخوایم به ازمیر بچسبونیم؟

خوشبختی همه ی عروس ها ایشالله. Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط (*ســارا*)
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ صبح توسط (*ســارا*).)
ارسال: #7104

(امروز ۱۲:۱۲ صبح)'زنبور خانوم' نوشته است:  
(دیروز ۱۲:۱۸ عصر)'(*ســارا*)' نوشته است:   

ممنونم سارا جون از اطلاعات خوبت. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

برای بدروم 1 شب و 2 روز کافیه ؟ یا کمه ؟

ما میگفتیم ترجیحا استانبول رو همراه یه جا دیگه بریم.. سرچ کردم استانبول به بدروم نفری 120 دلار میشه. آیا میصرفه یا بزاریم در کنار سفری که بخوایم به ازمیر بچسبونیم؟

نه عزیزم اصلاً! خیییلی کمه! بدروم به نظرم زیر 6 روز اصلاً ارزش رفتن نداره. چون تمام فانش به شبای هیجان انگیز و تفریحات آبی و بار استریت و دیسکوهاشه. شما توی یه شب و دور روز علناً فقط خستگی راه رو دارین و هیچ لذتی نمیبرین! تازه 240 دلار هم بخواین هزینه کنین که تا اونجا برین که هیچی از سفرتون نفهمین و فقط پولتون سوخت میشه.  

اگه روی سفر ترکیبی اصرار دارین بدروم رو با ازمیر برین به نظرم. ولی در کل به نظرم بدروم تنها رفتنش یه چیز دیگه ست. تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

(دیروز ۰۵:۳۸ عصر)'ماریا*' نوشته است:  بچه ها الان قیمت معقول تور برای استانبول چنده؟؟ هرجا زنگ می‌زنم یه قیمت میدن! میخوام دو هفته دیگه برم. البته یه جورایی سفر کاریه وگرنه الان نمیرفتم چون فکر نمی‌کنم الان هواش خوب باشه.

الآن تعطیلات عید غدیره و قیمتا بالاست. برای دو هفته دیگه سایت last second و mosaferan رو چک کنین. 

"مشكل دنيا اين است كه احمق هاي متعصب كاملاً به خود يقين دارند، در حالي كه دانايان سرشار از شك و ترديدند"

-برتراند راسل-
نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71 ، زنبور خانوم
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #7105
بین بدروم و مارماریس کدومش بهتره؟
سلبریتیهاشون همه برای تفریح میرن بدروم ولی من تعریف مارماریسم زیاد شنیدم
نقل قول
 سپاس شده توسط زنبور خانوم
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #7106
بچه ها کسی با ویگو کار کرده؟ چطوره قیمت میده اینکه تا ابد در حال لود شدنه، مال سرعت نتمه؟
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #7107

(دیروز ۱۱:۳۱ صبح)'Masi71' نوشته است:  بین بدروم و مارماریس کدومش بهتره؟
سلبریتیهاشون همه برای تفریح میرن بدروم ولی من تعریف مارماریسم زیاد شنیدم

بدروم باحال تره. مارماریس حالت ماه عسل طوری داره. 

چشمه هم الآن خیلی رو بورسه و خود پولدارای ترکیه میرن.

-برتراند راسل-
نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71 ، زنبور خانوم
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #7108
سلام دوستان برای استانبول 5 روز کافی؟میشه هتل متوسط رو به بالا معرفی کنید مرسیتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام