• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

ترکیه ++ استانبول ++

۲۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #6971
RE: ترکیه ++ استانبول ++
بچه ها کسی نیست جواب من و بده

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
 سپاس شده توسط kitty
۲۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۵۳ صبح توسط kitty.)
ارسال: #6972
(۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ عصر)'روکسانا' نوشته است:  سلام بر همگی. بچه ها هتل های خوب انتالیا کدومه؟
آخر اردیبهشت از لحاظ هوا خوبه بریم.
من یه دختر ۲ ساله م دارم.
پمنونم

سلام عزیزم
با توجه به اینکه بچه کوچیک دارید اواخر اردیبهشت برای استفاده از استخر یک مقدار هوا هنوز اونطور که باید گرم نیست ولی متاسفانه بی ثباتی شدید توی قیمت تورها خود من هم کلافه کرده من اواسط خرداد رفتم غیر از یک روز که باران بود همه قسمت های هتل و شهر فعال بود و میشد از همه چیز لذت برد
هتل اورنج کانتی براتون انتخاب خیلیی خوبیه
هتل میراکل هم خوبه منطقش و دسترسیشم خوبه از جلوی هتل با اتوبوس تمیز وارزان همه جا میبرند
اگر قیمت بالاتر هم میخواهید هتل دلفین با پسوند امپریال خوبه چون چند تا دلفین هست

منطقه لارا در درجه اول و بعد کمر برای شما بهترین انتخابه به هیچ عنوان هتل های منطقه بلک رو انتخاب نکنید چون هربار دلتون بخواد یه جایی غیر از هتل برید یه دور بزنید انقدر دوره به همه چی که دیگه از وعده های شام و نهار هتل هم آدم جا میمونه ودیر میرسید به هتل و همچنین به جاهای خرید و تفریحی شهر
راستی پرواز مستقیم برای رفتن به انتالیا با وجود فرزندتون خیلی مهمه چون همه پروازهای ایرانی میرن اسپارتا که قبلا فرودگاه نظامی و سمپاشی بوده و واقعا آدمو کلافه میکنه اصلا شبیه فرودگاه نیست پرواز های ترک هم اطلس گلوبال و سان اکسپرس هست که شنیدم سان اکسپرس بهتره
این هم یک سایت هواشناسیه که امیدوارم درست باشه پیش بینیش
https://www.accuweather.com/fa/tr/antaly...=5/01/2019

تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
۲۸-فروردين-۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #6973
سلام عزیزم مرسی از محبتت.
الان ادلیا الیت نفری ۸۷۰۰ شده. پرواز ترک.
ولی کوش اداسی هتل آکوا فانتاسی که میگن هتل خیلی خوبیه نفری ۳۸۰۰ هستش.
نمیدونم کدومو انتخاب کنم. قیمت یا تفریحات اهنتالیا
نظرتون چیه

نقل قول
 سپاس شده توسط kitty
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۲۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ عصر توسط kitty.)
ارسال: #6974
(۲۸-فروردين-۱۳۹۸ ۱۲:۳۳ عصر)'روکسانا' نوشته است:  سلام عزیزم مرسی از محبتت.
الان ادلیا الیت نفری ۸۷۰۰ شده. پرواز ترک.
ولی کوش اداسی هتل آکوا فانتاسی که میگن هتل خیلی خوبیه نفری ۳۸۰۰ هستش.
نمیدونم کدومو انتخاب کنم. قیمت یا تفریحات اهنتالیا
نظرتون چیه

خواهش میکنم انشاالله بهتون خوش بگذره 
ببین آکوا فانتاسی خودش چون توش پارک آبی داره خیلی خوش میگذره البته اونم باید دیرتر برید که بتونید استفاده کنید ولی خیلی به مرکز شهر نزدیک نیست و مهمتر از همه من اصلاااا سفر به کوش آداسی رو به کسانی که دوستشون دارم پیشنهاد نمیکنم اصلا" خود شهر یه جوریه از هر لحاظ ضعیفه
من بین همه شهرهاش که رفتم مارماریس هتل گرین نیچر دایموند رو بهتون پیشنهاد میدم و با اطمینان میدونم براتون بهترین سفر خواهد شد 
ولی اگر بین آنتالیا و کوش آداسی میخواین انتخاب کنید آنتالیا خیلی بهتر هست
من این هتل رو خودم نمیشناسم که گفتین ولی الان درموردش خوندم به نظر هتل خیلی خوبیه
سایت لست سکند مرجع خوبیه برای قیمت همین اورنج کانتی یا بایا لارا رو میتونید با همین قیمت حتی پایین تر پیدا کنید که من با اطمینان میگم هر دو عالی هستند 

تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71
۲۹-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #6975
مرسی عزیزم.ببینیم اواخر اردیبهشت قیمتاا چطور میشه. درجه اول که انتخابم انتالیاست ولی اگه اینقدر گرون باشه دلم نمیاد اینقدر برا ترکیه هزینه کنم

نقل قول
 سپاس شده توسط kitty
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام