• آرایشگاه گیوا
  • هیژا

ترکیه ++ آنتالیا++ بودروم.....

۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #51
RE: ترکیه ++ آنتالیا++ بودروم.....
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ صبح)'روکسانا' نوشته است:  خیلی الان گدون شده انتالبا و بقیه. تا ۶ خرداد ولی هنوز قیپتاش پایین تره. دیگه بعده ۱۰ خرداد ۲ برابر میشن قیمتا
بنظدتون با دختر ۱ سال و ۴ ماهه که همش مبخاد خودش راه بره و بازی کنه میسه برم‌کوش اداسی؟
پشیمونم نمیکنه از سفر؟

اتفاقاً مناسب هستش واسه بچه دارا واسه بچه ها برنامه دارن استخر کودک و اینام هست

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #52
سلام دوستان من شرایطم الان اوکی نیست دارم برای اوایل پاییز برای آنتالیا برنامه ریزی می کنم به نظرتان خوبه ؟سرد نیست؟

نقل قول
 سپاس شده توسط kitty
۱۲-تير-۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ عصر توسط kitty.)
ارسال: #53
(۱۲-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ عصر)'elham_zamani' نوشته است:  سلام دوستان من شرایطم الان اوکی نیست دارم برای اوایل پاییز برای آنتالیا برنامه ریزی می کنم به نظرتان خوبه ؟سرد نیست؟

عزیزم من تجربه آنتالیا کوش اداسی و مارماریس و ازمیر رو دارم
در ماههای  خرداد و تیر و مرداد هم رفتم ولی همشون توی همین ماهها باد دارند و آب دریا بسیار سرد هست(البته من زیاد تحمل سرما ندارم ولی خیلیا قید رفتن تو دریارو میزدند)
ولی آب استخر خوب بود
به نظرم وقتی میخوای هزینه کنی حداقل تا نیمه شهریور برو
چون واقعا قسمت خوب سفر آب تنی وبرنزه کردن و این داستانهاست 
تازه توی عید و فصل های خنک تر اکثر جاها مثل پارک آبی تعطیله
من چند روزه که برگشتم امسال اصلا" نمیشه مثل قبل خرید کرد
همون ارز مسافرتیتون روبگیرید 1000 یورو اونجا یک مقدار کمش رو خرج کنید قسمت عمدش معمولا 700 تا میمونه تازه اگر خرید کنید و پارک آبی اینا برید (البته هتل آل انتخاب کنید) مابقی رو برگشتین رو هوا ازتون 9600 میخرن یعنی قشنگ 1نفرتون مجانی درمیاد
به نظرم اینکارو کنید من یکی از نزدیکانم از کسی قرض گرفت وقتی برگشت کلی سود کرد پولشم راحت پس داد
میتونید زودتر هم برید و از همه جا لدت کامل ببرید
البته بین این شهرهایی که رفتم بهترنش مارماریس بوده و بهتون توصیه میکنم چون بسیار زیبا و اروپایی و شب ها کافه های شاد با موزیک زنده در نوار ساحلی و....

تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13
  • پیانو
  • اساطیر
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ صبح توسط atefeh.sh.)
ارسال: #54
(۱۲-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ عصر)'elham_zamani' نوشته است:  سلام دوستان من شرایطم الان اوکی نیست دارم برای اوایل پاییز برای آنتالیا برنامه ریزی می کنم به نظرتان خوبه ؟سرد نیست؟

من هم آنتالیا و هم کوش آداسی و رو تو نیمه اول مهرماه رفتم هوا عالی بود کلی تو دریا و استخر بودیم و آفتاب گرفتیم کلیم سوخیمتصویر: images/smilies/cool.gif
البته بازم حتماً هوارو قبلش چک کن

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #55
سلام، به دوستانی که به وان مسافرت میکنن توصیه میکنم از مرز زمینی رازی نرن، مامور گمرکش مارو که زیادم خرید نکرده بودیم و فقط برای مصرف خودمون خرید کرده بودیم یه میلیون تومن جریمه کرد و نصیحت میکرد که برای تفریح برید نه برای خرید در حالی که به راننده ای که مارو از وان به مرز رازی آورده بود اجازه داد با ماشینش کلی جنس از مرز رد کنه که مصداق بارز قاچاق هست، نمیدونم اسمش چی بود ولی تاریخ برگشت ما 17 دی ماه 97 بود، من نمیدونم اینا با خودشون نمیگن که تو این دوره و زمونه با وجود اینترنت همه چیز زود بگوش مردم میرسه!؟ یعنی خودشون هر کاری میخوان دم مرز انجام بدن و هزینشو مردم پرداخت کنن؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره ، ستی‌لیته
۱۹-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #56
چی بگم والا ! علنا دست مردم تو جیب همدیگه است . واقعا ادم دلش میگیره
از وان یکمی تعریف کن ، هوا چطور بود ؟

می دونه که چقدر دوستش دارمتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط هانابخشی
۲۰-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #57
فدات،ممنون از توجتتصویر: images/smilies/heart.gif
وان خوب بود همه قیمتا مشخص
کرایه های ماشین و هتل مشخص
فقط پاتو که از مرز رد میکنی میایی ایران باز همه چی شروع میشه
تو گمرک که حسابی چاپیدن
از گمرک تا محل پارک ماشینم نکردن اسفالت بریزن،تو گل و لجن راه رفتیم تا به ماشین که تو پارکینگ بود برسیم
کلا با این عوارض خروجم که جدیدا مثل خروج از مرز هوایی یکی شده اصلا نمیصرفه آدم بره 
جالب اینکه مرز وان ساعت کاریم داره که ازساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر هست و تو این ساعت مرز نباشی تا روز بعد علاف میشی
خلاصه اگه میرید وان حداقل از مرز رازی نرید
ولی خود وان خوب بود 
تو این فصل  سرد بود که نتوستیم پارک آبی بریم ولی بخاطر شغلم که تو این فصل سرم خلوته مجبور شدم تو این زمان برم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام