• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

ترازوی آشپزخونه !

۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ صبح
ارسال: #1

ترازوی آشپزخونه !
ترازوی آشپزخونه !

New1New1

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط Paramour ، lilimashi ، ArOoOosak ، *الهه* ، *آوا* ، niloo khanoom ، *آرتیستون*
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: ترازوی آشپزخونه !
[تصویر: ترازوی آشپزخونه !]

این ترازوی منه
قیمتش هم خیلی مناسبه
من 3 سال پیش ده هزار تومن خریدم
تا الانم برام خوب کار کرده

خسته ام ! کاش کسی حال مرا می فهمید ...
غیر از این بغض که در راهِ گلو سد شده است .........
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل جان ، زیبای خیلی خفته ، lilimashi ، serendipiti ، *الهه* ، RAHAE ، *آوا* ، ida ، niloo khanoom ، آن شرلی
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #3

منم ترازو آشپزخونه کمری خریدم و دو روز ازش استفاده کردم چون تو عقدم مامانم هرچی میخرم ازم کش میره میذاره تو جهازم ولی کلا امکاناتش خوب بود ولی فعلا داخل جهاز هامه و منتظر عروسیم

اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای،
به یادبیاور زیباترین صبحی که تجربه کرده ای را
مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی
 که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی 
نقل قول
 سپاس شده توسط lilimashi ، goli goon ، *الهه* ، *آوا* ، niloo khanoom
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #4

ترازوی من اینه
اردیبهشت اینا خریدم 75 تومن
تا 5 کیلو
بسیار دقیق
فقط دو تا نکته داره
اولا باید رو سسطح سفت باشه رو فرش خطا داره
دوما مواد باید دقیقا وسطش قرار بگیرن

راستی یه نکته دیگه هم داره : وقتی اروم اروم دارم وزن میکنم یه موقع هایی قاطی میکنه و چند گرم بالا پایین میشه
برا همین اینطور مواقع یه بار مواد رو برمیدارم و تا مطمین بشم صفره
اما در کل راضیم ازشLub

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط laleh o Ali ، عسل جان ، goli goon ، Paramour ، *الهه* ، dream ، RAHAE ، *آوا* ، ida ، niloo khanoom
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #5
این هم ترازوی آشپزخونه من که مهمترین حسنش اندازه گیری مایعاته، هنوز خیلی استفاده نکردم ازش که معایبشو کشف کنم. ولی توی تست جامدات که دقیق بوده.
نقل قول
 سپاس شده توسط Shadi95 ، lilimashi ، shadab va pedram ، goli goon ، *الهه* ، dream ، *آوا* ، ida ، niloo khanoom
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #6
(۲۰-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ صبح)Paramour نوشته است:  [تصویر: ترازوی آشپزخونه !]

این ترازوی منه
قیمتش هم خیلی مناسبه
من 3 سال پیش ده هزار تومن خریدم
تا الانم برام خوب کار کرده

ترازوی منم همینه،چندماه پیش ازسایت آف یاب خریدم20ت!!ک بیرون حدود28ت هس،
چندتاچیزم باهاش اندازه گرفتم خوب بود!

تاریخ دوستی:92/2/17
تاریخ عقد:93/6/6
تاریخ عروسی:94/6/27

27/شهریور با میکاپ المیراجون،
باغ و تشریفات نبی ئی،
و آتلیه باباعکس
بهترین روزوشب زندگیم شد.
باورم نمیشد که مراسمم انقدر باشکوه شد..
نقل قول
 سپاس شده توسط goli goon ، *الهه* ، *آوا* ، ida ، niloo khanoom
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #7
ترازوی فلر من اذرماه 80 خریدم
راضیم
نیازی نیست وسطش بگذاری من حتی میوه 5 کیلویی روش گذاشتم و دقیق کشیده.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط یار پنهان ، lilimashi ، goli goon ، *الهه* ، dream ، *آوا* ، Adeleh Tsh ، ida ، niloo khanoom ، سايان
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #8
ترازوی من پارس خزره. قبلش یه تفال داشتم اصل فرانسه. چند سالی هم ازش استفاده کردم بعدش نمیدونم چش شد که فقط به اندازه یه بار باطری میداد. یعنی باطری خالی میکرد. منم مجبور بودم هربار استفاده میکنم باطریشو در بیارم دفعه بعد بذارم.خیلی هم گرون خریده بودم دلم نمیومد برم یکی دیگه بخرم. تا بالاخره دیدم یکی ترازو نداره و از خدا خواسته بخشیدمش به اون و رفتم یه ترازوی ارزون پارس خزر خریدم.........
خداییش چقدر بده ما از صنعت کشورمون حمایت نمیکنیم و باورش نداریم.......
هم بهتر از اون کار میکنه هم خوشگلتره هم یک چهارم قیمت اون درومد. هم الان طفلی حدود 4 ساله روزی 20 بار داره برام کار میکنه. برای اینکه من هرچی میخورم سعی میکنم وزن کنم تا بدونم چند کالری میخورم.
خیلی دیر به دیر یعنی خییییییییییییییییییییییییییییییلی دیر به دیر باطریش تموم میشه و اگرم خراب بشه مثل اون تفال مسخره بهم نمیگه اگر برات درست کنم 2/3 پول نوش در میاد برو یه نو بخر! اگر خراب شد با یه پول کم براتون درست میکنن
خداییش بیایم دست از بعضی اخلاقا برداریم و به کارگرای وظیفه شناس مملکت خودمون نون بدیم و نذاریم کارخونه ها تعطیل بشن. حتی آبدارچی های اون کارخونه هم زن و بچشون آواره میشن وقتی پول اجاره خونه ندارن که بدن.
نمیگم آشغال بخرید چون ایرانیه! نه اصلا. ولی اگر بهتر از خارجی بود دیگه کوتاه بیایم!

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط lilimashi ، Adorina ، banooomina ، serendipiti ، فندق ، shannia ، *الهه* ، strips ، *آوا* ، آرام ram@ ، hani moon ، zherbera ، ida ، niloo khanoom ، ماهرخ تبریزی ، سايان ، **خانوم کوچولو** ، barun ، *آرتیستون*
۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #9
بچه ها میشه یک ترازوی دیجیتال آشپزخونه که راضی هستین ازش با قیمت بهم معرفی کنین برا شیرینی پزی میخوام ممنون

حرفی ندارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط niloo khanoom ، barun
۸-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #10
(۸-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ عصر)ELham92 نوشته است:  بچه ها میشه یک ترازوی دیجیتال آشپزخونه که راضی هستین ازش با قیمت بهم معرفی کنین برا شیرینی پزی میخوام ممنون

عزیرم همین ترازو که تو پست اول معرفی کردم خیلییی خوبه
قیمتشم خیلی مناسبه

خسته ام ! کاش کسی حال مرا می فهمید ...
غیر از این بغض که در راهِ گلو سد شده است .........
نقل قول
 سپاس شده توسط ELham92 ، *آوا* ، niloo khanoom
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام