• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تحصیلات تکمیلی

۲۷-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #4971
RE: تحصیلات تکمیلی
وااای بچه ها منم خیلی نگرانم . ما یک استاد داریم که خیلی مسخره میکنه هر چیم جواب بدی می گه غلطه درست مطالعه نکردی تصویر: images/smilies/undecided.gif
سال پیش یکی از بچه ها که درسش خییییلی خوبه و چندین مقاله داره، مقاله هاش رو با خودش برده بود اول جلسه نشون داده بود اصلا ازش سوال نپرسیدن و سریع ردش کردن گفتن امروز روز ادعا کردن نیست، بیچاره خیلی هم مودب بود ولی می گفت من که اصلا ادعایی نداشتم خواست بگم مثلا اکتیوم تصویر: images/smilies/sad.gif
ایشالا برای هممون خوب پیش بره تصویر: images/smilies/blush.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط B and I
۲۸-خرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #4972
نه دیگه حالا استرس نگیرین. اصلا از لحاظ علمی چالش برانگیز نیست. فقط باید هندونه بدین زیر بغلشون دیگه. مدیریتش اسونه
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۸:۴۳ صبح توسط lili***.)
ارسال: #4973
(۱۸-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ صبح)'B and I' نوشته است:  دوستان کسی اطلاعاتی در مورد آزمون جامع دوره ی پی اچ دی نداشت؟؟تصویر: images/smilies/undecided.gif

1.5 سال علاف آزمون جامع شدم...چون یکبار نزدکی آزمونم استاد رفت خارج و فقط وقت من تلف شد و راحت گفت ترم بعد آزمون بدم. آزمون من 5-6 ساعت کتبی طول کشید. سوالات منابع خاصی نداره ولی از سورس های ارشد و دکتری بود. اما میتونه حتی دروس کارشناسی باشه.
شفاهی 2 روز بعد بود و همه چی می پرسند. آزمون شفاهی من استاد از دانشگاه های دیگه اورده بودند! تقریبا میتونم بگم خارج از منابع...از مقالات...از پایه...نمیدونم رشته ات چی هست ولی من کوانتوم شیمی کار میکنم و از من سوالی که پرسید این بود که چرا مکانیک کلاسیک اسپین نداره و کوانتوم داره که جوابش به کوانتوم رشته فیزیک و حتی نجوم میرسید نه رشته شیمی!!! یعنی سوالات کاملا ریز و حتی پرت می پرسند.

حتی ممکنه بپرسه چقدر مقاله برای کار آینده ات خوندی و .... در کل من از چند تا دانشگاه سراسری تهران و شهرستان ها که خبر دارم، تقریبا محاله کسی رو بخاطر جامع اخراج کنند. اخراج شما برای دانشگاه منفعتی نداره و اونها دنبال سود هستند نه ضرر.
موفق باشی گلمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

... و من به سادگی تصمیم گرفتم شاد باشمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I
  • گروه ژ
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ عصر توسط B and I.)
ارسال: #4974

(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ صبح)'lili***' نوشته است:  
(۱۸-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ صبح)'B and I' نوشته است:  دوستان کسی اطلاعاتی در مورد آزمون جامع دوره ی پی اچ دی نداشت؟؟تصویر: images/smilies/undecided.gif

1.5 سال علاف آزمون جامع شدم...چون یکبار نزدکی آزمونم استاد رفت خارج و فقط وقت من تلف شد و راحت گفت ترم بعد آزمون بدم. آزمون من 5-6 ساعت کتبی طول کشید. سوالات منابع خاصی نداره ولی از سورس های ارشد و دکتری بود. اما میتونه حتی دروس کارشناسی باشه.
شفاهی 2 روز بعد بود و همه چی می پرسند. آزمون شفاهی من استاد از دانشگاه های دیگه اورده بودند! تقریبا میتونم بگم خارج از منابع...از مقالات...از پایه...نمیدونم رشته ات چی هست ولی من کوانتوم شیمی کار میکنم و از من سوالی که پرسید این بود که چرا مکانیک کلاسیک اسپین نداره و کوانتوم داره که جوابش به کوانتوم رشته فیزیک و حتی نجوم میرسید نه رشته شیمی!!! یعنی سوالات کاملا ریز و حتی پرت می پرسند.

حتی ممکنه بپرسه چقدر مقاله برای کار آینده ات خوندی و .... در کل من از چند تا دانشگاه سراسری تهران و شهرستان ها که خبر دارم، تقریبا محاله کسی رو بخاطر جامع اخراج کنند. اخراج شما برای دانشگاه منفعتی نداره و اونها دنبال سود هستند نه ضرر.

وای عزیزم میفهمم چی کشیدیتصویر: images/smilies/sad.gif
مرسی بابت راهنمایی هاتتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من وزارت بهداشتم، ما ماهیانه حقوق میگیریم از دانشگاه, اگه اخراج بشیم یه حقوق بگیر برای دانشگاه کم میشه به نفعشونهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

بعد یه سوال دیگه!
اگر جواب سوالی رو بلد نبودم بگم بلد نیستم؟ یا سعی کنم توضیح الکی بدم و جوابای الکی؟Smile

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط lili***
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #4975
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ عصر)'B and I' نوشته است:  
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ صبح)'lili***' نوشته است:  

وای عزیزم میفهمم چی کشیدیتصویر: images/smilies/sad.gif
مرسی بابت راهنمایی هاتتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من وزارت بهداشتم، ما ماهیانه حقوق میگیریم از دانشگاه, اگه اخراج بشیم یه حقوق بگیر برای دانشگاه کم میشه به نفعشونهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

بعد یه سوال دیگه!
اگر جواب سوالی رو بلد نبودم بگم بلد نیستم؟ یا سعی کنم توضیح الکی بدم و جوابای الکی؟Smile

یک توضیح حدودی اگر ازش بلدی بگو اما مطلقا بلد نبودی راحت بگو نمیدونم. چون جسارت نه گفتن رو بیشتر خوششون میاد تا پیچوندنتصویر: images/smilies/biggrin.gif

... و من به سادگی تصمیم گرفتم شاد باشمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I
۱۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #4976
سلام بچه ها
اینجا کسی از دانشجوهای صنعتی اصفهان هست؟

باغ و تشریفات:مینا
ارایشگاه:آذین
مزون:آذین
اتلیه:کنن
سفره:ویکتوریا
موزیک:خوش فطرت
کارت:نفیس
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #4977
بچه ها کسی دکترای مدیریت خونده یا دانشجوش هست؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام